Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!

dodano: 5.06.2019, 14:36
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.

Nie oglądam polskiej telewizji w ogóle, newsy o Polsce czerpię głównie z mediów społecznościowych, a celebryctwo odrzucam w całości. Jedyna telewizja jaką oglądam regularnie, to amerykańska prawicowa stacja One America News, w której pracuje mój przyjaciel. Regularnie nagrywam jego wywiady i reportaże, a potem umieszczam je w mediach społecznościowych. Co najmniej jeden z moich tweetów z reportażem mojego przyjaciela trafił bezpośrednio do prezydenta USA (informacja potwierdzona). Co ciekawe moją pracą zaczęli się interesować również inni reporterzy tej stacji. Nadgorliwych, którzy troszczą się o to, czy nie łamię praw autorskich, informuję: SAMA telewizja często udostępnia klipy, które przygotowuję. Oprócz wspomnianych wywiadów i reportaży trzaskam publiczne wystąpienia Trumpa na żywo - i jestem często najszybszy, lepszy od profesjonalnej konkurencji.

Ale to wszystko, co opisałem powyżej jest tylko częścią pracy, jaką wykonuję w internecie.

Poniżej przykładowy tweet z reportażem mojego przyjaciela (ponad pół miliona wyświetleń!):

https://i.imgur.com/kRK4n7M.png

• Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 14:42
    Te wywiady nie są przeprowadzane z jakimiś "gwiazdeczkami", bo OAN to jest poważna stacja telewizja. Jack przeprowadza wywiady tylko z poważnymi ludźmi, m.in. z byłymi oficjelami amerykańskich służb specjalnych NSA i CIA. Są to materiały na najwyższym poziomie merytorycznym, które trafiają na najwyższe szczeble amerykańskiej władzy. Wiem, że sam Trump bardzo lubi oglądać OAN.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Adalbert1241 5.06.2019, 16:56

Te wywiady nie są przeprowadzane z jakimiś "gwiazdeczkami", bo OAN to jest poważna stacja telewizja. Jack przeprowadza wywiady tylko z poważnymi ludźmi, m.in. z byłymi oficjelami amerykańskich służb specjalnych NSA i CIA. Są to materiały na najwyższym poziomie merytorycznym, które trafiają na najwyższe szczeble amerykańskiej władzy. Wiem, że sam ...

"Są to materiały na najwyższym poziomie merytorycznym, które trafiają na najwyższe szczeble amerykańskiej władzy. "

1. Wg jakich kryteriów?
    2. Władzy oficjalnej czy rzeczywistej?
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Ateistyczny lewak 5.06.2019, 18:24

Te wywiady nie są przeprowadzane z jakimiś "gwiazdeczkami", bo OAN to jest poważna stacja telewizja. Jack przeprowadza wywiady tylko z poważnymi ludźmi, m.in. z byłymi oficjelami amerykańskich służb specjalnych NSA i CIA. Są to materiały na najwyższym poziomie merytorycznym, które trafiają na najwyższe szczeble amerykańskiej władzy. Wiem, że sam ...

Nie podniecaj sie tak tym OAN... nikt tutaj tego nie zna.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 18:40

Nie podniecaj sie tak tym OAN... nikt tutaj tego nie zna.

W to nie wątpię :D :D :D
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Agnes32 5.06.2019, 14:44
    Nie martw się. Ona ciebie z pewnością też nie zna i jakoś żyje.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 14:50
    Znani ludzie z USA i spoza USA coraz częściej pytają kim jestem i dziękują mi osobiście za wykonaną pracę. Tak było m.in. w przypadku Raheema Kassama, byłej prawej ręki Nigela Farage'a i redaktora naczelnego prawicowego portalu Breitbart London, a dzisiaj jednego z najbardziej prominentnych Trump-supporterów w Anglii. Tak, otrzymałem od niego osobiste podziękowanie. O podziękowaniach z Białego Domu pisałem już kiedyś przy innej okazji.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Agnes32 5.06.2019, 14:56

Znani ludzie z USA i spoza USA coraz częściej pytają kim jestem i dziękują mi osobiście za wykonaną pracę. Tak było m.in. w przypadku Raheema Kassama, byłej prawej ręki Nigela Farage'a i redaktora naczelnego prawicowego portalu Breitbart London, a dzisiaj jednego z najbardziej prominentnych Trump-supporterów w Anglii. Tak ...

Już tak się nie tłumacz. Każdy ma prawo kogoś nie znać. Nic się nie stało.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Ateistyczny lewak 5.06.2019, 18:25

Znani ludzie z USA i spoza USA coraz częściej pytają kim jestem i dziękują mi osobiście za wykonaną pracę. Tak było m.in. w przypadku Raheema Kassama, byłej prawej ręki Nigela Farage'a i redaktora naczelnego prawicowego portalu Breitbart London, a dzisiaj jednego z najbardziej prominentnych Trump-supporterów w Anglii. Tak ...

Mozesz wymienic z nazwiska tych "znanych" ???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 18:43

Mozesz wymienic z nazwiska tych "znanych" ???

Donald Trump (syn), Raheem Kassam, o którym już wspomniałem, ekipa reporterów OAN... A to dopiero początek. Oczywiście w Polsce część z tych osób nie jest szerzej znana, za to znana jest pani Kurde-coś-tam, co niewątpliwe stanowi wielką wartość dla społeczeństwa :D
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Rycerz_Ni 5.06.2019, 15:09
    To, że kogoś się nie zna, nie oznacza zaraz, że trzeba wyliczyć wszystkich, jakich się zna.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 15:12

To, że kogoś się nie zna, nie oznacza zaraz, że trzeba wyliczyć wszystkich, jakich się zna.

No już nie płacz, nie płacz, lewaku.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Agnes32 5.06.2019, 15:16

Przy tak nielicznym gronie znajomych to żaden problem. A wyliczając wszystkich dostatecznie często, można spowodować, że inni będą mieli złudzenie większej grupy. A i wstyd, że kogoś się nie zna, trzeba przecież zalać słowotokiem.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|PiSowczyk 5.06.2019, 15:20

Przy tak nielicznym gronie znajomych to żaden problem. A wyliczając wszystkich dostatecznie często, można spowodować, że inni będą mieli złudzenie większej grupy. A i wstyd, że kogoś się nie zna, trzeba przecież zalać słowotokiem.

Wstyd, że nie zna się jakieś podrzędnej gwiazdeczki, o której prawdopodobnie nikt nigdy nie słyszał na Zachodzie? A to dobre.
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|Agnes32 5.06.2019, 15:36

Wstyd, że nie zna się jakieś podrzędnej gwiazdeczki, o której prawdopodobnie nikt nigdy nie słyszał na Zachodzie? A to dobre.

Oj Wojtuś, Wojtuś. Kogo ty chcesz oszukać. Najpierw wzmożenie w tamtym wątku, teraz jeszcze specjalnie poświęcony tej sprawie i chcesz, żeby ktoś uwierzył, że nie masz z tym problemu? Wzięło cię na całego, przecież każdy to widzi. Ale, na pocieszenie, powiem ci w zaufaniu, że ja też jej nie znam, żeby było ci raźniej ;-)
    Odpowiedz
  • Re: Nie znam pani Kurde-coś-tam. Zbrodnia!|MKasperowicz 5.06.2019, 16:44

Spokojnie, o Tobie też za bardzo nie słyszeli na zachodzie. :)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook