Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest

dodano: 26.05.2019, 17:42
akcje wątku: drzewko

Plotľeś bzdury, że film Siekielskich to produkcyjniak zrobiony na  zamówienie a ofiary przedstawione w filmie kľamią za pieniądze.

Plotľeś plugawcze a dziś biskipi piszą w liście do wiernych, że im wstyd za zbrodniarzy i za tych co ich kryli.

• Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:03
    Uporczywe nieuznawanie przez Szanownego Pana wpływu Księzyca na pływy oceanów uznajemy delikatnie mówiąc za lekkie pomieszanie zmysłów.:)))))
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:05
    Ponadto pragniemy podkreslić że brzydzimy się skórowaniem a szczególnie wiewiórek w okresie ochronnym co jest niezgodne z wszelka etyką.

I podkreślę - perz nie jest chwastem nawet gdyby Szanowny Pan twierdził cokolwiek innego!
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 20:06

Ponadto pragniemy podkreslić że brzydzimy się skórowaniem a szczególnie wiewiórek w okresie ochronnym co jest niezgodne z wszelka etyką.

I podkreślę - perz nie jest chwastem nawet gdyby Szanowny Pan twierdził cokolwiek innego!

Lubię to:)))
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:12

Lubię to:)))

:))
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 20:05
    Po kiego czorta niedowiarki słuchają kazań? Już wiem. To dużo lżejsze niż robota fizyczna. Pozostaje tylko niesmak i zgaga. Pozdrawiam Cię Adalbercie:)
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:15

Po kiego czorta niedowiarki słuchają kazań? Już wiem. To dużo lżejsze niż robota fizyczna. Pozostaje tylko niesmak i zgaga. Pozdrawiam Cię Adalbercie:)

Po co kłamią/ To jest dobre pytanie. Sami sobie tego pytania nie zadają bo stracili definiecję.

Albo nie słyszeli albo zapomnieli

"Nie mów fałszywego
    świadectwa przeciw bliźniemu swemu”
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:16

Pozdrowienia Henryku !
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 20:30

Pozdrowienia Henryku !

Wzajemnie Adalbercie!" Niemanie" rozumu jest gorsze niż galopująca sraczka. Na tym forum jest to nagminne.
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:34

Wzajemnie Adalbercie!" Niemanie" rozumu jest gorsze niż galopująca sraczka. Na tym forum jest to nagminne.

Jest to powodem naszego smutku. Wykształcenie nie zastąpiło wychowania a zaaplikowane państwowe "wychowanie"
    dało straszne skutki i to conajmniej przez 3 pokolenia.
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:10
    Co do Pana stanowiska zas na temat niestosowności stosowania hamulców pneumatycznych w pojazdach górskich - trudno nawet o wyrazy ubolewania.
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 20:27
    Ostatnio się dowiedziałem, że hulajnogi bez akumulatora pod górkę nijak nie dają sobie rady:)
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 20:31

Ostatnio się dowiedziałem, że hulajnogi bez akumulatora pod górkę nijak nie dają sobie rady:)

Swiadczy to oznaczącym upadku obyczajów i siły Narodu.Tak myślę.
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 21:02

Swiadczy to oznaczącym upadku obyczajów i siły Narodu.Tak myślę.

Mądrze myślisz, ale czy wiesz o trym, że dyskusja z idiotą prowadzi do tego, że idiota sprowadzi cię do swojego poziomu, aby następnie pokonać doświadczeniem? PIS wygrał!
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|Adalbert1241 26.05.2019, 22:25

Mądrze myślisz, ale czy wiesz o trym, że dyskusja z idiotą prowadzi do tego, że idiota sprowadzi cię do swojego poziomu, aby następnie pokonać doświadczeniem? PIS wygrał!

Nie wygrał a mógł :(
    Odpowiedz
  • Re: Nie ma ci wstyd albercik bo Episkopatowi jest|henryk1 26.05.2019, 21:04
    Errata.O tym
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook