Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych

dodano: 14.09.2018, 11:23
akcje wątku: drzewko

W swojej pierwszej książce "Citizens for Trump" Jack Posobiec pisze o ogromnym wpływie mediów społecznościowych na wygraną Trumpa w ostatnich wyborach prezydenckich w USA. Kilka lat temu, media społecznościowe były na tyle rozwinięte, że za ich pośrednictwem można już było znacząco wpływać na rzeczywistość nie-wirtualną. Proszę więc nie lekceważyć siły MS i nie obśmiewać tych, którzy za ich pomocą zmieniają świat na lepsze.

BTW. Pierwsza książka Jacka dotarła do mnie wczoraj. Drugą mam otrzymać z autografem.

https://i.imgur.com/DPbzC1G.png

• Re: Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych|wirek 14.09.2018, 12:01
    Drugą mam otrzymać z autografem
    Oprawisz w ramki?
    BTW, a kto to ten Posobiec, jakas gwiazda z "You can dance"?
    Odpowiedz
  • Re: Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych|Rycerz_Ni 14.09.2018, 14:21

Drugą mam otrzymać z autografem
    Oprawisz w ramki?
    BTW, a kto to ten Posobiec, jakas gwiazda z "You can dance"?

Nowy obiekt adoracji. Tak jak kiedyś Korwin a potem Braun i Chojecki. Przejdzie mu z czasem i zakocha się w kimś innym.
    Odpowiedz
  • Re: Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych|ℳrohny 14.09.2018, 16:08
    Kogo polecasz na Friday Follow?
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych|Straśholc 14.09.2018, 19:38
    #BotyDudy i #AsystenciBielana — o tym się mówi na #tt.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Nie lekceważcie siły mediów społecznościowych|Fredny 14.09.2018, 23:17

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook