Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Naziści z Kobylej Góry

dodano: 13.03.2018, 20:21
akcje wątku: drzewko

Autor: twardek

Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.

Mieczyku, nie pij już. Poczułem się przyłapany przez moją żonę Maniutkę na gorącym uczynku, gdyż nalewałem 4-ty chyba kieliszek cpłw (z ukochanego szczepu Pinotage) , co czyniło butelkę jakby przepołowioną (na niekorzyść drugiej połowy). Zacząłem gorączkowo myśleć i na szczęście spojrzałem  na talerzyk na którym ułożyłem kilka plastrów salcesonu czosnkowego. Wziąłem go na zakąskę z braku pleśniowego sera  i kabanosów (którymi to zagryzam Pinotage, choć, oczywiście, można inaczej).  No i zajarzyłem:  dlaczego kochanie, bronisz mi jeść salceson czosnkowy?  Mańka  spojrzała na mnie zaskoczona  - na miły Bóg, o co ci chodzi?  Jak mam jeść ten świetny salceson, skoro nie mogę go przepić  cpłw. (czerwonym półwytrawnym, między nami – szczepu Pinotage)?

Panie Boże, i ja się z tym frantem męczę już 58 lat…

Kubacki, w drugiej serii też się przeżegnał. Cholerny mocher,  a co gorsza, daleko poleciał. To już jest nie do wybaczenia. Jakby tego było mało, gdzieś tam, w narodowych barwach Polski, załopotała w tłumie chorągiew z napisem „Kobyla Góra”.  Pełzający już po Norwegii polski faszyzm…

Przecież jeżeli na nartach leci się daleko, to jest to przejaw demokracji, tolerancji  i pederastii, a tu ta Kobyla Góra.  Żeby Góra, ale nie,  musi być Kobyla, czyli chodzi o atrybut samicy – intryga męskiego seksizmu.

Stoch oddał zwycięski skok, później stanął na podium. Ciut poniżej Kubacki i Jahanson.  Ten ostatni z wąsami, czyli cała trójka (dwaj Polacy, co oczywiste + wąsaty, co też oczywiste!), to antysemici. Grupka z „Kobylą Górą” śpiewała hymn równo, w melodycznej linii reszty  faszystów z Polski. No nie, świat wariuje…

Pani Azari zapomniała o czasowniku „pluć”. Powiedziała ostatnio „…wiem jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie - nawet, kiedy w kraju prawie nie ma Żydów…”  Wynikałoby z tego, że być może  lada moment Polacy mogą zacząć prześladować lud Maorysów, których też nie ma w Polsce.

Tak sobie myślę, że gdyby koleżanka Azari znała czasownik „pluć”, to zapewne sformułowałaby swoje spostrzeżenie inaczej: patrzcie, pluje się Polakom w twarz, a oni też zaczynają  pluć naprzeciw. No, no , świat oszalał.

• Re: Naziści z Kobylej Góry|Born To Kvetch 13.03.2018, 20:38
    Pamiętacie jak skakał Adam Małysz?

Był wic:

Żona do Małysza: Adaś skocz na pocztę!
    Adam: To za blisko. Niech Schmidt skoczy.

PS. Mam awizo na polecony. Skaczę jutro na pocztę, a po drodze na piwencjum.
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|twardek 13.03.2018, 20:50
    Przerzuć się na cpłw. Po spożyciu nie masz ociężałego bandziocha, jak to zwykle po piwie, lecz lekkość myśli, które ulatują ku cudownej złożoności i powabowi kobiecej duszy i ciała...
    Stary, to jest wszystko, to jest kosmos. Zresztą, co ja Ci będę gadał. Po prostu uwierz, mistrzowi nad mistrze, nie chwalący się.
    Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Ano 13.03.2018, 21:13
    Zaraz… zaraz… jaki to był login? Spytać Wojtka potrzeba.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|twardek 13.03.2018, 21:15

Zaraz… zaraz… jaki to był login? Spytać Wojtka potrzeba.

Misiu, nie zaczynaj, bo wiesz, że mam na Ciebie dyscyplinę okrutna.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Héroe nacional de San Escobar 13.03.2018, 21:20

Misiu, nie zaczynaj, bo wiesz, że mam na Ciebie dyscyplinę okrutna.

http://uploadfile.pl/pokaz/1383887---lyjd.html
    Yo no soy marinero. Soy capitán, soy capitán.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|twardek 13.03.2018, 21:43

Reverte, wy wskazujecie kierunek na świńskie południe (!?).
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Héroe nacional de San Escobar 13.03.2018, 22:29

Reverte, wy wskazujecie kierunek na świńskie południe (!?).

Ba… Leningrad ku północy gna…

https://vocaroo.com/i/s0WQnpu2ltkh
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Adalbert1241 13.03.2018, 22:39

Stado inaczej.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|mariaelena 13.03.2018, 22:12
    Dobrze doprawione
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|twardek 13.03.2018, 22:17

Dobrze doprawione

Korci, że może jeszcze by coś...
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Héroe nacional de San Escobar 13.03.2018, 22:35

Korci, że może jeszcze by coś...

* gra (игра)

https://www.youtube.com/watch?v=XveGQdHa18I
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|Adalbert1241 13.03.2018, 22:43

Dobrze doprawione

Doprawione? Co doprawione? Salceson czosnkowy? Dobre robił Bartos a świetne Krawczyk pod Radomiem. Muszę sprawdzić.
    Prawdziwe mięso z policzków i głow. Swieży czosnek i przyprawy - nie proszek i ekstrakt.Szynka wysiadała.
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|mariaelena 13.03.2018, 22:44

Doprawione? Co doprawione? Salceson czosnkowy? Dobre robił Bartos a świetne Krawczyk pod Radomiem. Muszę sprawdzić.
    Prawdziwe mięso z policzków i głow. Swieży czosnek i przyprawy - nie proszek i ekstrakt.Szynka wysiadała.

Też :)))
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|twardek 13.03.2018, 22:58

Też :)))

Salceson na świeżym czosnku jest godzien miłości. Marieleno ?
    Odpowiedz
  • Re: Naziści z Kobylej Góry|mariaelena 13.03.2018, 23:00

Salceson na świeżym czosnku jest godzien miłości. Marieleno ?

Raczej apetytu ;)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook