reklama

Otwarte forum dyskusyjne Frondy

najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal

dodano: 18.03.2014, 18:59
akcje wątku: drzewko

Autor: osiol

• Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|miś Korbiniana rozwiń18.03.2014, 19:11
    Mości ośle, po co to wklejać? "Objawienia" te Kościół uznał za szatańskie. Waćpan wkleja to gwoli reklamy czy by ostrzec przed ks. szatankiem?
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|osiol rozwiń18.03.2014, 19:15

Mości ośle, po co to wklejać? "Objawienia" te Kościół uznał za szatańskie. Waćpan wkleja to gwoli reklamy czy by ostrzec przed ks. szatankiem?

moglbys szanowny misiu podac link do tego rozstrzygniecia ?
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|miś Korbiniana rozwiń18.03.2014, 20:56

moglbys szanowny misiu podac link do tego rozstrzygniecia ?

Np. ks. Józef Warszawski SJ, "Garabandal - Objawienie Boże czy mamienie szatańskie?", mnóstwo wydań.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|osiol rozwiń18.03.2014, 21:04

Np. ks. Józef Warszawski SJ, "Garabandal - Objawienie Boże czy mamienie szatańskie?", mnóstwo wydań.

no to ks. warszawski a nie Kosciol
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|miś Korbiniana rozwiń18.03.2014, 21:16

no to ks. warszawski a nie Kosciol

To on ekskomunikowany był? Bo w czytanym przeze mnie wydaniu wykazał prace Kościoła i diecezji Santander nad tymi 'objawieniami', wszystko o co Waćpan pyta.

Nie mam siły szperać, lekturę ks. Warszawskiego polecam.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|osiol rozwiń18.03.2014, 21:17

To on ekskomunikowany był? Bo w czytanym przeze mnie wydaniu wykazał prace Kościoła i diecezji Santander nad tymi 'objawieniami', wszystko o co Waćpan pyta.

Nie mam siły szperać, lekturę ks. Warszawskiego polecam.

chodzi o to ze rozstrzygajacego dokumentu brak
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|MarNiok rozwiń18.03.2014, 22:00

chodzi o to ze rozstrzygajacego dokumentu brak

jam sie tez opierał na ks.Warszawskim w ocenie Garbandal
    nie słyszałem żeby unieważnili
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|Falanga rozwiń18.03.2014, 22:02

Co z tymi Jezuitami sie dzieje?
    Un In Omnibus Glorificetur Deus. Św. Benedykt z Nursji.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|Falanga rozwiń18.03.2014, 22:04

Taki powazny zakon kiedys byl....a potem Jan Pawel II na dywanik ich wzywal nie raz i kazal przy tym byc w sutannach i nie palic przy nim papierosow.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|MarNiok rozwiń18.03.2014, 22:05

Taki powazny zakon kiedys byl....a potem Jan Pawel II na dywanik ich wzywal nie raz i kazal przy tym byc w sutannach i nie palic przy nim papierosow.

nie nadążam zbytnio za twoja mysla
    o co biega?
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|Falanga rozwiń18.03.2014, 22:11

nie nadążam zbytnio za twoja mysla
    o co biega?

A o to ze jak jakies dziwne sprawy w kosciele sa to czesto sa w to Jezuici zamieszani. Tu teologia wyzwolenia, tu nieszczesny De Mello "buddysto katolik i jego Przebudzenie i inne herezje i wiele innych kwiatkow z tego zakonu czesto buntujacego sie przeciwko Janowi Pawlowi II. A kiedys to twardy zakon byl.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|miś Korbiniana rozwiń19.03.2014, 7:21

Ś.p. ks. Warszawski to zupełnie inne pokolenie jezuitów jednak. Gdyby żył musiał by mieć 111 lat jak Bilbo Baggins.
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|osiol rozwiń18.03.2014, 22:05

ale opinie ks. warszawskiego nie stanowia kanonicznego rozstrzygniecia
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|MarNiok rozwiń18.03.2014, 22:06

ale opinie ks. warszawskiego nie stanowia kanonicznego rozstrzygniecia

ale to jego prywatna wycieczka była czy z ramienia Koscioła?
    Odpowiedz
  • Re: najnowsze kazania ks. natanka - w obronie garabandal|osiol rozwiń18.03.2014, 22:13

ale to jego prywatna wycieczka była czy z ramienia Koscioła?

znalazlem krotkie omowienie

http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/172
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

reklama

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: