Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030

dodano: 7.12.2017, 11:30
akcje wątku: drzewko

Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacjiGdyby to była jedna odosobniona konferencja Papieskiej Akademii Nauk, to pal ją sześć.
Ale tu chodzi o zmasowaną działalność ekologa Franciszka, który nie cofa się przed niczym, przed żadnym kłamstwem i manipulacją, ani lewacką herezją. Realizuje masońskie cele na Watykanie, otacza się zwolennikami aborcji i depopulacji. Kto uczestniczył w kilkudniowej Konferencji Papieskiej Akademii Nauk na Watykanie pod przewodnictwem arcybiskupa z Argentyny?

Jeden z prelegentów, John Schellnhuber, to założyciel i dyrektor poczdamskiego Instytutu Badań Klimatycznych i przewodniczący Niemieckiej Rady Doradczej na RZECZ GLOBALNEJ ZMIANY.
Jego poglądy to wybuchowa synteza wiary w nadchodzącą wskutek globalnego ocieplenia katastrofę i poparcia dla rządu światowego NWO. Jednolita władza stanowić powinna, jego zdaniem, remedium na zmiany klimatyczne.
W artykule „Poszerzając wszechświat demokracji” z 2013 roku Schellnhuber wzywał do utworzenia KONSTYTUCJI ZIEMI, GLOBALNEJ RADY i SĄDU PLANETARNEGO. Z kolei w jednym z wywiadów akceptował przymus używany przez polityków przeciw osobom niechętnym „potrzebnym” zmianom.

Kolejny z zaproszonych na nią gości to Peter Raven. Ten biolog uczestniczył w poprzedniej konferencji Papieskiej Akademii Nauk. Stwierdził wówczas, że istnieje potrzeba, by LICZBA LUDZI na świecie była ograniczona.

Kolejny z uczestników, sir Partha Dasgupta, związany jest z organizacją Population Matters. Zajmuje się ona lobbowaniem na rzecz zmian służącym ograniczeniu WZROSTU DEMOGRAFICZNEGO.

Wśród najsłynniejszych prelegentów - Jeffrey Sachs, ekonomista zajmujący się problemami rozwoju, współtwórca polskiej transformacji gospodarczej i zwolennik ABORCJI. Tę ostatnią uważa za tanią i skuteczną opcjęZMNIEJSZENIA liczby POPULACJI. Jeffrey Sachs to także współautor deklaracji po konferencji w 2015 roku. Uznano w niej aktywność człowieka za główne źródło zmiany ziemskiego klimatu.

W obradach brało udział także kilku polityków ze Stanów Zjednoczonych: kongresmen Scott Peters, stanowy senator z Kalifornii Kevin de León i gubernator Kalifornii Jerry Brown. Cała trójka związana jest z oferującym ABORCJĘ gigantem Planned Parenthood.

Konferencji przewodniczył ARCYBISKUP Marcelo Sánchez Sorondo, przewodniczący Papieskiej Akademii Nauk i Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.Hierarcha ten należy obecnie do „Rady” zajmującej się kwestiami ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU. To organizacja założona przez ówczesnego Sekretarza Generalnego ONZ, Ban Ki-Moona. Wśród jej członków znajdują się także wspomniany Jeffrey Sachs, a także magnat medialny i zwolennik DEPOPULACJI, Ted Turner.

Dotychczasowe konferencje zorganizowane przez Papieską Akademię Nauk także budziły kontrowersje wśród obrońców życia i rodziny. Na przykład w trwającej od 27 lutego do 1 marca 2017 roku konferencji „O biologicznym wymieraniu gatunków”, zorganizowanej przez tę instytucję, uczestniczyli przeciwnicy nauki Kościoła. Jeden z nich, dr Paul Ehrlich powiedział, że „pozostawienie jedynie miliarda ludzi miałoby sens i ogólny efekt pro-life (sic!), gdyż pozwalałoby utrzymać o wiele więcej istnień ludzkich przez tysiąclecia niż teraz z naszym obecnym niekontrolowanym wzrostem i perspektywą nagłego załamania”. Jego twierdzenia poparł wspomniany profesor biologii Paul Raven.

Postrzeganie człowieka jako przede wszystkim zagrożenia dla przyrody oraz stanowisko przeciwne wzrostowi demograficznemu kłócą się z nauką Kościoła i Pisma Świętego. Wszak jak czytamy w Księdze Rodzaju, Pan Bóg powiedział do pierwszych ludzi: „bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi” (Rdz 1,28).

Źródła: lifesitenews.com / pch24.pl / Biblia Tysiąclecia
http://www.pch24.pl/skandal--na-konferencji-papieskiej-akademii-nauk-wystapia-zwolennicy-aborcji-i-depopulacji,53583,i.html


 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 11:35
  Zachęcam do przypomnienia sobie, czym jest owa Agenda 2030.
  "Agenda 2030: W tym miesiącu ONZ z pomocą papieża wprowadza plan Nowego Porządku Świata.
  We wrześniu 2015 roku ONZ planuje wprowadzić "nowy uniwersalny program" dla ludzkości?

  To zdanie znajduje się w pierwszym akapicie oficjalnego dokumentu, który zostanie pod koniec tego miesiąca podpisany przez każdy kraj będący członkiem ONZ. Cała planeta będzie zobowiązana do pracy w kierunku 17 założeń zrównoważonego rozwoju i 169 konkretnych celów zrównoważonego rozwoju. Dokument ONZ obiecuje, iż plan ten "do roku 2030 przekształci nasz świat na lepsze".
  Odpowiedz
 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 12:11
  Główny organizator tych konferencji Abp Marcelo Sánchez Sorondo od zakończenia pod koniec lutego 2017 r. skandalicznej konferencji o biologicznym wymieraniu gatunków, podczas której głoszono teorie depopulacyjne, nieustannie broni jej wykładowców.
  Argentyńczyk, będący bliskim współpracownikiem papieża i kanclerzem zarówno Papieskiej Akademii Nauk, jak i Papieskiej Akademii Nauk Społecznych propagujących oenzetowską Agendę 2030, w wywiadach bagatelizował znaczenia pro-aborcyjnych wykładowców, takich jak Paul Ehrlich (który domaga się upowszechnienia przymusowej aborcji) i John Bongaarts.

  Hierarcha mówił, że Papieska Akademia „słucha wszystkich głosów” i prowadzi „dialog ze wszystkimi”. – Akademia musi słuchać wszystkich głosów. Nasi pracownicy naukowi nie są nawet katolikami. Dziekan nie jest katolikiem – ujawnił.

  Bp Sorondo w sposób szczególny bronił zaproszenia prof. Paula Ehrlicha, mówiąc: On jest specjalistą w tych sprawach. Dlatego zaprosiliśmy go, bo jest specjalistą. Napisał kilka książek na ten temat, więc jest specjalistą.

  Gdy redaktor naciskał dopytując, dlaczego akademia zaprasza wrogów Kościoła, którzy promują wizję człowieka i świata sprzeczną z nauczaniem katolickim, bp Sorondo wyraźnie się zirytował. Zamiast udzielić odpowiedzi na pytanie, starał się umniejszać zdolności „racjonalnego” myślenia pytającego.

  Redaktor mówił: [Ehrlich] sam pisał o swoim programie, że chce sterylizacji [aby zmniejszyć populację].

  Sorondo: Trzeba zmienić kryteria, jeśli chcesz rozwijać się w życiu. Trzeba dialogować ze wszystkimi kulturami świata, jak powiedział papież. [...] I doszliśmy do porozumienia, które jest bardzo ważne. [Nasi partnerzy] chcą bronić wolności człowieka, życia ludzkiego i pokoju przed nowymi formami niewolnictwa. A wskutek zapraszania ludzi takich, których wy [obrońcy życia] nie chcecie zapraszać - [jak] Ban Ki-Moon, Geoffrey Sachs - udało nam się osiągnąć to, czego nie osiągnęli ci, którzy zawsze mówią o obronie rodziny – odparł.

  I dalej: My, z drugiej strony osiągnęliśmy nowe cele w zakresie zrównoważonego rozwoju w celu wyeliminowania nowych form niewolnictwa. I to jest ważniejsze dla rodziny niż wszystkie inne rzeczy, które robicie. Rozumie Pan? Redaktor odparł, że rozumie. Po czym hierarcha kontynuował swoją tyradę, wskazując: Musisz to zrozumieć. Ważne jest, aby to zrozumieć. Jest Pan racjonalną istotą ludzką i rozum musi dominować nad uprzedzeniami.

  Redaktor na tak postawione zarzuty odpowiedział, że obronił doktorat z filozofii. Hierarcha dopytywał z jakiej i dowiedział się, że jest on „tomistą”.
  Bp Sorondo usprawiedliwia postepowanie depopulatorów: Paula Ehrlicha, Ban Ki-moona, Jeffreya Sachsa, Johna Bongaartsa. Wszyscy oni promują programy zmierzające do ograniczenia liczby ludności na świecie pod pretekstem walki z rzekomym ociepleniem klimatu.

  Źródło: lifesitenews.com, pttaa.pl

  Read more: http://www.pch24.pl/szef-papieskiej-akademii-nauk-zrugal-katolickiego-dziennikarza--powod-jest-wiecej-niz-zaskakujacy,50261,i.html#ixzz50ZUvGRZH
  Odpowiedz
 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|Ola 7.12.2017, 12:19
  Trudno mi sobie wyobrazić żeby świat taki jaki obecnie jest dotrwał do 2030 roku. Mam nadzieję, że Pan Bóg szybciej zareaguje.
  Odpowiedz
 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 12:23

  Trudno mi sobie wyobrazić żeby świat taki jaki obecnie jest dotrwał do 2030 roku. Mam nadzieję, że Pan Bóg szybciej zareaguje.


  Czas dla Pana Boga nie istnieje. To my jesteśmy ograniczeni czasem.
  Odpowiedz
 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|Ola 7.12.2017, 12:26

  Czas dla Pana Boga nie istnieje. To my jesteśmy ograniczeni czasem.


  Dlatego mówię o czasie tutaj, naszym na ziemi o którym jest mowa.
  Odpowiedz
 • Re: Na konferencji Papieskiej Akademii Nauk wystąpili zwolennicy aborcji i depopulacji Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 12:52

  Dlatego mówię o czasie tutaj, naszym na ziemi o którym jest mowa.


  Ok.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook