Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim

dodano: 18.07.2018, 16:07
akcje wątku: drzewko

Autor: Kapulik

Lamentują nad tym, że pozamykano seminaria w Irlandii ale za to nikt nie płacze nad tym, że zmarnowano, zgnojono ( dosłownie i w przenośni bo przecież dzieci chowano w szambie) tysiące ludzkich istnień.

Wreszcie Irlandczycy pokazali swojemu kościołowi to co mu się słusznie należy za jego zbrodnie czyli pięknego Fuck'a.

• Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Piotrak_2 18.07.2018, 16:12
    A ile dzieci dzięki Kościolowi irlandzkiemu nie skończyło w szambie? Proszę nie infantylizować rzeczywistości.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 18.07.2018, 16:16

A ile dzieci dzięki Kościolowi irlandzkiemu nie skończyło w szambie? Proszę nie infantylizować rzeczywistości.

Nie wiem ale pewnie ty to wiesz i mi powiesz
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Adalbert1241 18.07.2018, 16:56
    A ja zawsze myślałem że jednak ok. 300 milionów w XXw. Cuś tak wychodzi. Ciekawe kto to zrobil? Bo księża napewno nie bo byli wśród tych 300..
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 18.07.2018, 16:59

A ja zawsze myślałem że jednak ok. 300 milionów w XXw. Cuś tak wychodzi. Ciekawe kto to zrobil? Bo księża napewno nie bo byli wśród tych 300..

Plus jeden głupi albercik
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Adalbert1241 18.07.2018, 19:44

Plus jeden głupi albercik

"Wreszcie Irlandczycy pokazali swojemu kościołowi to co mu się słusznie należy za jego zbrodnie czyli pięknego Fuck'a."

Pokazali sobie.Niedługo już nie będą mieli co do tego ż a d n y c h watpliwości.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 18.07.2018, 20:37

"Wreszcie Irlandczycy pokazali swojemu kościołowi to co mu się słusznie należy za jego zbrodnie czyli pięknego Fuck'a."

Pokazali sobie.Niedługo już nie będą mieli co do tego ż a d n y c h watpliwości.

Co chcesz przez to powiedzieć, że nie będzie rodzin wielodzietnych i wyginą?
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Adalbert1241 19.07.2018, 1:21

Co chcesz przez to powiedzieć, że nie będzie rodzin wielodzietnych i wyginą?

Zaorano i uzyto ich dwa razy na masową skalę. Ten trzeci raz może być ostatni.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 19.07.2018, 11:07

Zaorano i uzyto ich dwa razy na masową skalę. Ten trzeci raz może być ostatni.

Racja, Kościół strasznie ich użył gwałcąc im dzieci.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|ኦሳይረስ 18.07.2018, 18:21
    It's no use crying over spilt milk.
    እናም ይህን ሁሉ ስለምወድህ.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 18.07.2018, 20:35
    O jejku jejku a co to będzie
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Adalbert1241 19.07.2018, 1:21

O jejku jejku a co to będzie

Inflacja galopująca.Jesli o to chodzi. Nadprodukcja juz jest .
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 19.07.2018, 11:08

Inflacja galopująca.Jesli o to chodzi. Nadprodukcja juz jest .

Przez to, że pozamykano seminaria?
    Ciekawy związek a jak by taką zależność można opisać matematycznie?
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Witt 19.07.2018, 7:22
    Twierdzenie o szambie, to nakręcona interpretacja Tańczącej z Owcami, pomimo przytoczonych kliku tekstów (nawet anglojęzycznych), że mowy o szambie nie było.

"Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Kapulik 19.07.2018, 11:09

Twierdzenie o szambie, to nakręcona interpretacja Tańczącej z Owcami, pomimo przytoczonych kliku tekstów (nawet anglojęzycznych), że mowy o szambie nie było.

Z tego co wiem to Tańczącą z Owcami Pasterze Kościoła gwałcili
    Odpowiedz
  • Re: Na głównej lamentują nad kościoľem irlandzkim|Duinne 19.07.2018, 13:30

Z tego co wiem to Tańczącą z Owcami Pasterze Kościoła gwałcili

Nie wiem, kto pisze post, ktory cytujesz, bo niektorych mam splokowanych (moze i dobrze).

Nie da sie polemizowac z faktami, ze zwloki dzieci znaleziono w "septic tank" - po polsku to sie nazywa chyba dol na szambo, ale niech mnie ktos skoryguje, bo ja nie jestem biegla z polskiego
    https://www.nytimes.com/interactive/2017/10/28/world/europe/tuam-ireland-babies-children.html

Ale w koncu, jakie to ma znaczenie, czy wrzucano zwloki dzieci do dolu na szambo, dolu kanalizacyjnego czy do studni. Podstawowy szacunek dla ludzkiego zycia nakazuje zmarlych pochowac, tego mamy prawo wymagac od kazdej spolecznosci, a juz najbardziej od tych spolecznosci, ktore stawiaja sie w pozycji arbitrow moralnosci.

Czy piszac o "tanczacej z owcami" piszesz o mnie (w odniesieniu do awatara)? Jesli tak, to bylabym wdzieczna, gdybys sie powstrzymal od tego typu spekulacji. Akurat w tym wypadku sie mylisz, ale gdybys mial racje, to byloby znacznie gorzej. Pomysl zanim cos takiego chlapniesz znowu.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook