Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Milion osób ma odmawiać różaniec ...

dodano: 13.09.2017, 2:13
akcje wątku: drzewko

Autor: Tomcat

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

Milion osób ma odmawiać różaniec wzdłuż granic Polski. Powstanie 3,5 tysiąca stref modlitwy... No, to ze 100 zylionow zdrowasiek zostanie palnietych, nie jest okreslone dokladnie co ta krucjata modlitewna ma osiagnac ale mamy jeszcze kilka tygodni zeby okreslic cel, wspaniale okazja do sprawdzenia jak dziala modlitwa.

Nie wiem jak wy ale 7 pazdziernika tez wezme w tym udzial, tylko, ze zamiast klepac zdrowaski bede co 10 minut rzucal szczypte soli lewa reka przez prawe ramie do tylu za siebie, w dokladnie tej samej intencji co wy owieczki i barany bedziecie klepac zdrowaski, z ta roznica, ze wiem co bede robil 8 pazdziernika... bede odkurzal dom... a wasze 100 zylionow zdrowasiek ? nie zostanie wysluchanych. 

• Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Ola 13.09.2017, 9:10
    Postaraj się o sól egzorcyzmowaną, którą będziesz rzucał za siebie bo jak diabeł Cię dopadnie to chociaż ona może Cię obroni człowiecze.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Adalbert1241 13.09.2017, 10:17
    Co będzie jeśli Anuszka już wylała olej?Odkurzanie może się nie odbyć i sól nie pomoże. A tego czy olej wylany to Szanowny Pan nie bedzie wiedział.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Beta 13.09.2017, 11:38
    Klepać to sobie można konia po zadku.

Biedny jesteś, doktorku...
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|[email protected] 13.09.2017, 14:40
    Skoro zamieszczasz wątki o treści ściśle religijnej, to coś znaczy. Jeszcze Pan Bóg znajdzie na Ciebie sposób, by Cię nawrócić.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...| Szymon z Cyreny 13.09.2017, 14:48
    trzeba wierzyć
    nie tak znów dawno uczestniczyłem w Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę
    namacalny efekt był taki, że Tusk wyjechał z Polski
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Adalbert1241 13.09.2017, 15:51

trzeba wierzyć
    nie tak znów dawno uczestniczyłem w Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę
    namacalny efekt był taki, że Tusk wyjechał z Polski

:))
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Tomcat 13.09.2017, 19:19
    @Ola - "sol egzorcyzmowana" ??? moze byc woda egzorcyzmowana ???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Tomcat 13.09.2017, 19:21
    @[email protected] - co to za Stworca, ze jeszcze nie znalazl na mnie sposobu ??? Nawrocic to mozna krowe z pastwiska...
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|Tomcat 13.09.2017, 19:23
    @Szymon - co jest intencja tej krucjaty rozancowej, tej ktora odbedzie sie 7 pazdziernika ???
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...| Szymon z Cyreny 13.09.2017, 20:08

@Szymon - co jest intencja tej krucjaty rozancowej, tej ktora odbedzie sie 7 pazdziernika ???

zbawienie
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Milion osób ma odmawiać różaniec ...|WojciechA 14.09.2017, 8:53
    A ten bezbożnik ciągle tu swoimi "mądrościami" pluje na katolików. My się za bezbożników modlimy, oni nas obrażają, jak to bezbożniki.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook