Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"

dodano: 16.04.2018, 14:10
akcje wątku: drzewko

"W dziejach świata wszystkie cywilizacje i główne religie potępiały homoseksualizm.

W koloniach amerykańskich czyny o podłożu homoseksualnym były karane śmiercią.

Thomas Jefferson stwierdził, że homoseksualizm „powinien być karany, w przypadku mężczyzn kastracją, a w przypadku kobiet wycięciem dziury w przegrodzie nosowej o średnicy przynajmniej 1,25 cm”.

Do roku 1961 czyny homoseksualne były w Ameryce nielegalne.

Homoseksualiści utrzymują, że „w USA oraz w wielu innych państwach dominuje wrogie nastawienie do homoseksualizmu jako do czegoś obrzydliwego, podczas gdy czyny te nikogo nie krzywdzą”. [...]

 Praktyki stosowane przez homoseksualistów

Poniżej streszczone są główne badania zachowań homoseksualnych.

Seks oralny

Homoseksualiści uprawiają seks oralny prawie we wszystkich swoich stosunkach seksualnych (i w około połowie przypadków połykają spermę). Sperma zawiera wiele drobnoustrojów przenoszonych we krwi. Z tego też powodu homoseksualiści, którzy praktykują seks oralny, w zasadzie prawie konsumują ludzką krew z całym tego ryzykiem dla zdrowia. Ponieważ na penisie często znajdują się drobne uszkodzenia (oraz często znajduje się w nieczystych miejscach, takich jak odbyt), osoby stosujące te praktyki mogą zostać zarażone zapaleniem wątroby typu A lub rzeżączką (a nawet wirusem HIV i zapaleniem wątroby typu B). Ze względu na to, że wiele kontaktów seksualnych to stosunki osób nieznajomych (70 procent homoseksualistów oszacowało, że z połową swoich partnerów uprawiali seks tylko raz) oraz że homoseksualiści mają od 10 do 110 różnych partnerów rocznie, potencjalne ryzyko zakażenia jest więc znaczne.

Seks odbytniczy

Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku.

Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się:

1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek,

2) własne fekalia odbiorcy,

3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie,

4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami. Za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.

Do targania bądź rozrywania ściany odbytu dochodzi szczególnie podczas wkładania ręki do odbytu. Również kiedy wkładane są różnego rodzaju „zabawki” (homoseksualiści mają w swoim żargonie nazwy na przedmioty, które są wsadzane do odbytu: butelki, marchewki, a nawet gryzonie). Ryzyko zakażenia w konsekwencji takiej „zabawy” jest bardzo prawdopodobne. [...] Do roku 1997 ponad jedna trzecia homoseksualistów przyznała, że stosuje takie praktyki. Odbyt nie jest stworzony tak, by pomieścić pięść, a ci, którzy tak robią, mogą zostać skazani na używanie pieluch do końca życia.

Seks fekalny

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. [...]

Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego, opryszczki i raka. Około 10 procent homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się). Wydział Zdrowia w San Francisco przyjął „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80 procent to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 5 procent osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco. Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów. Badanie z 1982 roku „sugeruje, że mogło dojść do przeniesienia choroby z grupy homoseksualistów do ogólnej populacji”.

Seks urynowy

Około 10% homoseksualistów Kinseya przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów 23% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy.

W badaniu zachowań 655 homoseksualistów w San Francisco tylko 24% przyznało, że w ostatnim roku byli monogamiczni. 5% monogamicznych homoseksualistów piło mocz, 7% praktykowało wkładanie pięści lub przedmiotów do odbytu, 33% konsumowało fekalia poprzez kontakty analno-oralne, 53% połykało spermę, 59% w poprzedzającym badanie miesiącu miało kontakt ze spermą w odbycie.

Inne praktyki seksualne homoseksualistów

Sadomasochizm

Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej.

Stosunki z nieletnimi: 25% dorosłych białych homoseksualistów przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi. W badaniu przeprowadzonym w dziesięciu stanach 33% ze 181 mężczyzn i 22% z 18 kobiet wykonujących zawód nauczyciela, których złapano na molestowaniu uczniów, dopuściło się czynów homoseksualnych (chociaż mniej niż 3% mężczyzn i 2% kobiet jest homoseksualnych). Zależnie od badania, procent homoseksualistów przyznających, że uprawiali

seks w publicznych toaletach, wynosiła od 14% do 41% do 66%;6 9%, 60%; oraz 67% przyznało, że uprawiało

seks w łaźniach homoseksualistów; 45%, 64% i 90% stwierdziło, że używało narkotyków.

Strach przed AIDS prawdopodobnie zmniejszył ilość partnerów seksualnych homoseksualistów, ale i tak liczby są wysokie. Morin donosi, że 824 homoseksualistów zmniejszyło liczbę swoich partnerów seksualnych z 70 różnych partnerów rocznie w 1982 roku do 50 rocznie do roku 1984. McKusick donosi, że miał miejsce spadek ilości partnerów seksualnych z 76 rocznie do 47 rocznie w 1985 roku. W Hiszpanii w roku 1989 przypadało średnio 42 partnerów rocznie.

 Medyczne konsekwencje stosunków homoseksualnych

Śmierć i choroby towarzyszą przypadkowym i niehigienicznym kontaktom seksualnym. 70% do 78%, homoseksualistów przyznało, że chorowało na choroby przenoszone drogą płciową. Liczba osób mających pasożyty jelitowe (robaki, przywry, ameba) wahała się od 25% do 39%. W roku 1992 w USA 83% zachorowań na AIDS wśród białych to przypadki homoseksualistów.

Badanie przeprowadzone w Seattle, polegające na codziennym notowaniu doznań erotycznych przez homoseksualistów, ukazało, że średnio w skali roku:

1)        uprawiali seks oralny ze 108 mężczyznami i połknęli nasienie od 48 z nich;

2)        całowali się, doprowadzając do wymiany śliny z 96 mężczyznami;

3)        doświadczyli 68 penetracji odbytu prąciem;

4)        konsumowali fekalia od 19 partnerów.

Nic dziwnego, że 10% z nich zachorowało na zapalenie wątroby typu B i 7% na zapalenie wątroby typu B w czasie trwania badania, czyli w czasie 6 miesięcy.

 Wpływ homoseksualizmu na długość życia

Palacze i narkomani nie żyją tak długo jak niepalący i ludzie niezażywający narkotyków, wobec czego uznajemy, że papierosy i narkotyki są szkodliwe dla zdrowia. Średnia długość życia homoseksualistów sugeruje, że ich poczynania są dużo bardziej szkodliwe niż papierosy i tak samo niebezpieczne dla zdrowia jak narkotyki.

Porównano 6737 nekrologów z 18 amerykańskich magazynów homoseksualistów z 13 ostatnich lat z dużą liczbą nekrologów z gazet codziennych.23 Nekrologi z gazet codziennych pokrywały się ze średnią życia w USA: średnia długość życia żonatych mężczyzn wynosiła 75 lat i 80% z nich umarło w podeszłym wieku (w wieku 65 lat i więcej). Średnia długość życia nieżonatych lub rozwiedzionych mężczyzn wynosiła 57 lat, 32% z nich umarło w podeszłym wieku. Średnia długość życia zamężnych kobiet wynosiła 79 lat, 85% umarło w podeszłym wieku. Średnia długość życia niezamężnych i rozwiedzionych kobiet wynosiła 71 lat, 60% z nich umarło w podeszłym wieku.

Jednakże średnia długość życia homoseksualistów była w zasadzie taka sama w całym kraju i, ogólnie rzecz ujmując, mniej niż 2% dożyło podeszłego wieku. Jeśli przyczyną śmierci było AIDS, średnia długość życia wynosiła 39 lat. W przypadku 829 homoseksualistów, którzy umarli z innego powodu, średnia długość życia wynosiła 42 i tylko 9% umarło w podeszłym wieku. Średnia długość życia 163 lesbijek wynosiła 44 i 20% umarło w podeszłym wieku. 2,9% homoseksualistów umarło śmiercią tragiczną.

W porównaniu do białych heteroseksualnych mężczyzn w przypadku homoseksualistów było o 116 razy więcej morderstw, 24 razy więcej samobójstw i 18 razy więcej wypadków samochodowych. Zawał serca, rak i niewydolność wątroby były wyjątkowo częste. 18% lesbijek umarło na skutek morderstwa, samobójstwa czy wypadku, czyli 456 razy więcej niż białych heteroseksualnych kobiet w wieku 25–44 lat. Wiek homoseksualistów, jaki pojawia się w literaturze naukowej od 1858–1992 roku, wskazuje na podobnie krótką długość życia.

 Spuścizna homoseksualizmu

Homoseksualiści postulowali wolność obyczajów a otrzymali plagę, która ich samych niszczy. Osoby zajmujące się leczeniem chorych na AIDS są nie tylko w dużym niebezpieczeństwie zarażenia się wirusem HIV, np. w 1992 roku zaraziło się 100 pracowników służb medycznych, ale także odrą i nowymi szczepami innych chorób. Osoby przebywające w tych samych miejscach co chorzy na AIDS pacjenci, również są narażeni. Dr Max Essex, przewodniczący Harwardzkiego Instytutu AIDS, w 1992 roku ostrzegł kongres, że „choroba AIDS już przyczyniła się do powstania innych rodzajów niebezpiecznych epidemii. (…) Jeśli nie pozbędziemy się AIDS, pojawią się inne, nowe śmiertelne bakterie chorobotwórcze i ani bezpieczny seks, ani nieużywanie narkotyków ich nie powstrzyma”. Przynajmniej 8, a prawdopodobnie 3029 pacjentów zostało zarażonych wirusem HIV przez pracowników służby zdrowia w 1992 roku.

 Biologiczny tygiel

Typowe praktyki seksualne homoseksualistów to medyczny horror. Proszę sobie wyobrazić ślinę, kał, spermę i krew mieszającą się między dziesiątkami mężczyzn co roku. Proszę sobie wyobrazić regularne picie moczu, jedzenie kału i brutalne podrażnianie odbytu. Często zdarzenia te mają miejsce, gdy osoby biorące w nich udział są pijane, odurzone narkotykami lub uprawiają orgie. Ponadto, większość z nich ma miejsce w wyjątkowo niehigienicznych miejscach (toalety, brudne salki peep show) lub – ze względu na to, że homoseksualiści często podróżują – w innych częściach świata.

Co roku jedna czwarta lub więcej homoseksualistów odwiedza inne państwo. Świeże amerykańskie zarazki zostają zabrane do Europy, Afryki i Azji, a świeże czynniki chorobotwórcze z tych kontynentów dostają się do Ameryki. Homoseksualiści z zagranicy często przyjeżdżają do USA i biorą udział w tym biologicznym tyglu.

 Schemat powstawania zakażenia

Niestety, niebezpieczeństwo opisanej wyżej wymiany zarazków nie dotyczy wyłącznie homoseksualistów. Podróżnicy przywieźli tak wiele chorób do Nowego Jorku, że trzeba było utworzyć instytut badań chorób tropikalnych, a homoseksualiści rozprzestrzenili HIV z Nowego Jorku na resztę świata. W 1992 roku większość z 6349 Amerykanów, którzy zachorowali na AIDS poprzez kontakt z zakażoną krwią otrzymało ją od homoseksualistów, a większość kobiet w Kalifornii, które zachorowały na AIDS poprzez heteroseksualne kontakty, zaraziło się od mężczyzn, którzy praktykowali również homoseksualizm. Rzadka odmiana płonicy, która w 1976 roku rozprzestrzeniła się w San Francisco, również zaczęła się u homoseksualistów.

Istnieje tutaj pewna prawidłowość, którą ignorujemy na własne ryzyko. Wraz z występowaniem tych nowych chorób zakaźnych, homoseksualizm nie tylko zwiększa koszty opieki zdrowotnej, ale zwiększa również niebezpieczeństwo zakażenia w placówkach opieki zdrowotnej, przy transfuzji krwi oraz podczas jedzenia poza domem.

 Prawdziwe współczucie

Społeczeństwo słusznie interesuje się czynnikami wpływającymi na zagrożenie zdrowia, gdyż mają one wpływ na wysokość podatków oraz na szanse każdej osoby na zarażenie się chorobą czy doświadczenie urazów. W dobrej wierze palacze są zniechęcani do palenia papierosów poprzez wyższe składki na ubezpieczenie, podatki na papierosy i zakazy palenia w miejscach publicznych. Ta presja społeczna przyczynia się do tego, że wiele osób rzuca palenie. Jednocześnie zachęca osoby niepalące do tego, by nie popadały w ten nałóg.

Homoseksualiści to ludzie o odchylonej seksualności, biorący udział w niebezpiecznych dla zdrowia praktykach. Dla ich dobra oraz dobra osób zamierzających stosować takie zachowania, ważne jest, by ani nie promować, ani nie legalizować takiego destrukcyjnego stylu życia.

Dr Paul Cameron jest prezesem Family Research Institute z Colorado Springs, w stanie Colorado, USA (http://www.familyresearchinst.org). Adres do korespondencji: Family Research Institute, PO Box 62640, Colorado Springs, CO 80962 USA. Numer telefonu: (303) 681-3113".

 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|Stajger_Hsiwej 16.04.2018, 14:55
  Można prosić bibliografię do tych badań?
  Niestety badana lat 80 czy 70 nie napawają optymizmem.
  Odbicie lustrzane. Soft power.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 15:08

  Można prosić bibliografię do tych badań?
  Niestety badana lat 80 czy 70 nie napawają optymizmem.


  Zarówno tytuł, jak i treść mojego wątku są ujęte w cudzysłów. To znaczy, że jest to skopiowany artykuł z pch24.pl, do którego podałam linka. Pod tym artykułem jest lista 33 przypisów publikacji, do których autor artykułu odsyła lub na które się powołuje.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 15:35

  Można prosić bibliografię do tych badań?
  Niestety badana lat 80 czy 70 nie napawają optymizmem.


  Nie sądzę, aby zmieniło się coś na lepsze.
  Przypuszczam, że jest jeszcze gorzej, ponieważ wskutek działań promujących zachowania homoseksualne jest znieczulica społeczna i większe przyzwolenie na sodomię i wszelkie zboczenia tęczowych zwyrodnialców.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|Stajger_Hsiwej 16.04.2018, 16:34

  Nie sądzę, aby zmieniło się coś na lepsze.
  Przypuszczam, że jest jeszcze gorzej, ponieważ wskutek działań promujących zachowania homoseksualne jest znieczulica społeczna i większe przyzwolenie na sodomię i wszelkie zboczenia tęczowych zwyrodnialców.


  Co się zmieniło?
  Obecnie średnia prognozowana długość życia dla osoby z wirusem HIV jest tylko nieznacznie krótsza od osoby w pełni zdrowej. W tamtych latach naprawdę niewiele było wiadomo o tej chorobie. A leki były nieskuteczne i strasznie obciążające organizm.
  Mówiąc krótko:
  Dziś nie dostaliśmy byśmy świetnego "Show must go on".
  Odbicie lustrzane. Soft power.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|Niechodliwy 16.04.2018, 16:32
  W dziejach świata wszystkie cywilizacje i główne religie potępiały homoseksualizm
  Oh really?
  http://static.polskieradio.pl/files/816052d9-3b62-4a5a-a498-87216efbb9e6.file
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|Piano 16.04.2018, 16:35
  Żadne zdziwko, że Bóg nazywa w Piśmie świętym takie zabawy OBRZYDLISTWEM

  a my dziś mamy to tolerować?
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 21:09

  Żadne zdziwko, że Bóg nazywa w Piśmie świętym takie zabawy OBRZYDLISTWEM

  a my dziś mamy to tolerować?


  A czy dziś ludzie powszechnie przestrzegają przykazań Bożych i kierują się słowem Bożym?
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|Boski 16.04.2018, 18:35
  Straszne.I pomyśleć że Bóg nie karze ich Sodoma i Gomorą.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 21:11

  Straszne.I pomyśleć że Bóg nie karze ich Sodoma i Gomorą.


  Pan Bóg ma swój plan wobec każdego.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[Wstaw]less 16.04.2018, 18:48
  "Nekrologi z gazet codziennych pokrywały się ze średnią życia w USA: średnia długość życia żonatych mężczyzn wynosiła 75 lat i 80% z nich umarło w podeszłym wieku (w wieku 65 lat i więcej). Średnia długość życia nieżonatych lub rozwiedzionych mężczyzn wynosiła 57 lat, 32% z nich umarło w podeszłym wieku. Średnia długość życia zamężnych kobiet wynosiła 79 lat, 85% umarło w podeszłym wieku. Średnia długość życia niezamężnych i rozwiedzionych kobiet wynosiła 71 lat, 60% z nich umarło w podeszłym wieku.

  Read more: http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html#ixzz5Cr4AxeTU"

  Żonaci żyją dłużej niż samotni? dlaczego? Myślałem, że jest na odwrót ;)
  "Rzeczywistość jest ważniejsza od idei" Laudato si (n. 201)
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 21:12

  "Nekrologi z gazet codziennych pokrywały się ze średnią życia w USA: średnia długość życia żonatych mężczyzn wynosiła 75 lat i 80% z nich umarło w podeszłym wieku (w wieku 65 lat i więcej). Średnia długość życia nieżonatych lub rozwiedzionych mężczyzn wynosiła 57 lat, 32% z nich umarło w podeszłym wieku ...


  "Żonaci żyją dłużej niż samotni? dlaczego? Myślałem, że jest na odwrót ;)"

  - Widocznie prowadzą zdrowszy tryb życia.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|enrque111 16.04.2018, 19:17
  Największe, obejmujące 12,381 przypadków badanie przeprowadzone przez amerykańskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób w roku 2005 wykazało, że homoseksualiści (zarówno geje, jak i lesbijki) częściej niż heteroseksualiści sięgają po narkotyki, prowadzą samochód pod wpływem substancji psychoaktywnych (narkotyków, alkoholu) i praktykują niebezpieczne formy seksu – w tym stosunki seksualne z wieloma partnerami, a także z zakażonymi HIV.

  Raport Rady Badań nad Rodziną (FRC) z USA z roku 2002 (dr T.J. Dailey "Homosexuality and Child Sexual Abuse") wykazuje niepokojącą zależność między homoseksualizmem a pedofilią. Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni (których w rzeczywistości jest zaledwie 3 proc., a nie 10 proc. w społeczeństwie) dokonują aż 1/3 aktów molestowania seksualnego dzieci, a więc nieproporcjonalnie dużo. Gdyby nie było związku między homoseksualizmem a pedofilią, zaledwie 3 proc. aktów pedofilnych powinno być popełnianych przez homoseksualistów!
  enrque111
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 21:05

  Największe, obejmujące 12,381 przypadków badanie przeprowadzone przez amerykańskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób w roku 2005 wykazało, że homoseksualiści (zarówno geje, jak i lesbijki) częściej niż heteroseksualiści sięgają po narkotyki, prowadzą samochód pod wpływem substancji psychoaktywnych (narkotyków, alkoholu) i praktykują niebezpieczne formy seksu – w tym stosunki seksualne z wieloma ...


  Pedofilia i homoseksualizm nie są odrębnymi orientacjami seksualnymi. Coś takiego, jak orientacja pedofilska po prostu nie istnieje. Zainteresowanie nieletnimi wiąże się z homoseksualizmem.

  Większość „pedofilów” miewa kontakty płciowe zarówno z osobami w wieku powyżej, jak i poniżej 13 lat. Oprócz tego współżyją oni z dorosłymi.

  Wśród dopuszczających się nadużyć seksualnych, homoseksualiści częściej wybierają młodszych partnerów seksualnych, niż heteroseksualiści. Ponadto większość homoseksualistów, około 80-90 procent miewa także kontakty seksualne z płcią przeciwną.

  27 procent z 646 badanych homoseksualnych mężczyzn i 2 procent z 222 homoseksualnych kobiet przyznało się do współżycia homoseksualnego z osobą w wieku 15 lat lub poniżej. Ponadto 10,2 procent męskich homoseksualistów przyznało się do kontaktów seksualnych z dziećmi w wieku poniżej 13 lat. Problem ten nie dotyczył żadnej lesbijki.
  Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne określa pedofila jako dorosłego, który „przez okres co najmniej 6 miesięcy, miewał powtarzające się, intensywne fantazje seksualne, nakłaniające do aktywności seksualnej z dzieckiem lub dziećmi (zazwyczaj w wieku do 13 lat). Osoba ta działała w oparciu o te popędy albo też te popędy lub fantazje oznaczały znaczne cierpienie lub trudności interpersonalne”.

  Read more: http://www.pch24.pl/dr-paul-cameron--nie-istnieje-pedofilska-orientacja-seksualna,59564,i.html#ixzz5CrbGbWzv
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|twardek 16.04.2018, 21:30
  Słabo czuję się w temacie, ale chodzi mi po głowie, że homo muszą być ludźmi chorymi. Jak naukowo upatruje się źródło tych skłonności. Czy zostało to zidentyfikowane np. na poziomie genów itp?
  Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
  Odpowiedz
 • Re: "Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów"|[email protected] 16.04.2018, 21:48

  Słabo czuję się w temacie, ale chodzi mi po głowie, że homo muszą być ludźmi chorymi. Jak naukowo upatruje się źródło tych skłonności. Czy zostało to zidentyfikowane np. na poziomie genów itp?


  A kim są propagatorzy homoseksualnego lobby? Jakimi "ludźmi muszą być" ci wszyscy, którzy lansują sodomię, zboczenia seksualne i żądają specjalnych praw, przywilejów wręcz - dla pederastów i lesbijek oraz innych odmieńców?
  To może zacznijmy żądać oddzielnych przywilejów dla onanistów, osób nie trzymających moczu i załatwiających się w miejscach publicznych, wszak są tacy.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook