Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Marian Kowalski - prawdziwy lider

dodano: 16.05.2018, 14:05
akcje wątku: drzewko

Autor: Zigolak123

do tych co słuchają IPP:

czy wy poważnie traktujecie gościa po podstawówce, który nie ma żadnych sukcesów politycznych, osobistych czy biznesowych, który zmienia poglądy co pare lat, który śmie pouczać resztę świata na wiele tematów, który w końcu popłakał się na wizji co pokazuje że on nie ma silnych nerwów i jest miękką fają ...

żal mi was :(

https://www.youtube.com/watch?v=i2DTP84T5z0

• Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Cywilizacja Łacińska 16.05.2018, 14:23
    Coraz większe sukcesy polityczne IPP, to i trolle z Olgino coraz bardziej ujadają.
    nowe konto
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Zigolak123 16.05.2018, 15:23

Coraz większe sukcesy polityczne IPP, to i trolle z Olgino coraz bardziej ujadają.

tylko na tyle cię stać młocie ;) ?
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider| by bardziej słuchali Jego, niż ludzi 16.05.2018, 14:35
    Nie.
    http://www.fronda.pl/forum/sluszne-argumenty-w-obronie-przed-agresywnym-modernizmem-obecna-kondycja-kosciola-jest-taka-ze-wiekszosc-katolikow-z-radoscia-przyjmie-znamie-bestii,85420.html
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Wi Fi 16.05.2018, 14:58
    Za oknem ciągle pada ..... moja żona stoi smutna w oknie ...
    Jeszcze trochę tak popada i będę musiał ją wpuścić.
    Fi Fi - tępy ignorant z brysiowym nastawieniem
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 15:26

Za oknem ciągle pada ..... moja żona stoi smutna w oknie ...
    Jeszcze trochę tak popada i będę musiał ją wpuścić.

jak dopiszesz "bo zmoknie" to będzie rym
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|henryk1 16.05.2018, 16:02
    Zapowiadają grad. Jeszcze nie wpuszczaj żony. Poczekaj. Grad działa jak akupunktura:)
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Ligure 16.05.2018, 17:07

Zapowiadają grad. Jeszcze nie wpuszczaj żony. Poczekaj. Grad działa jak akupunktura:)

Czyli żona przetrzymuje czasami za drzwiami?
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Born To Kvetch 16.05.2018, 17:17
    „Bo kiedy Marian ze schodów spadł…”
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Marian Kowalski - prawdziwy lider|Zawistowski2 16.05.2018, 23:07
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook