Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?

dodano: 5.10.2012, 15:25
akcje wątku: drzewko

Autor: Slay75

W Lublinie pojawiał się billboard który jest odpowiedzią na ateistyczne billboardy.

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,12616117,Katolicy_odpowiadaja_na_ateistom__Strasza_apokalipsa.html

GW pisze w tytule, że to sprawka katolików, co to jest ta Matka Bożego Miłosierdzia?

 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Jutrzenka2012 6.10.2012, 21:39

  Kolejni teologowie podnoszą alarm – Maria od niemiłosierdzia ośmiesza wizjonerów z Medziugorje i stoi w opozycji do orędzi Gospy!


  Rzymsko-katolicki teolog oraz tłumacz Biblii, który jest zwolennikiem orędzi w Medjugorje, pomimo wielu głosów krytycznych, Ronald L. Conte Jr. tak m.in wypowiedział się o „orędziach ostrzeżenie” (podaję w skrócie)


  1. Jej imię Maria Bożego Miłosierdzia jest arogancją wobec największego Dzieła, jakim jest Miłosierdzie Boże.


  2. stwierdzenie, że wcześniej nie była praktykującą katoliczką a właściwie agnostyczką i kobietą biznesu, ma utwierdzić czytających, aby nie podejmowali wysiłku studiowania tych „orędzi”. Autor pisze: „Jej orędzia odnoszą się nawet do własnego “braku wiedzy o świętych sprawach”. Upadli aniołowie, którzy inspirują te fałszywe objawienia prywatne, znajdują właśnie posłuch w wielu miejscach w duszach, które są zanurzone w grzechu, które mają blade pojęcie o prawdziwej wierze katolickiej, ponieważ łatwiej jestwprowadzić je w błąd i manipulować takie grzeszne i nieświadome dusze.”


  3. Podkreśla, że w jego ocenie, gdy porówna się orędzia z Medjugorje, a wizjonerzy mają jeszcze swoją misję do wykonania, MBM stoi w opozycji do orędzi Gospy nazywając się „siódmym Aniołem Apokalipsy”.
  „”Maria Miłosierdzia Bożego”, również twierdzi, że jest”prorokiem końca czasu”. Twierdzi, że wszystkie inne prawdziwe objawienia prywatne skończą się, a ona będzie tylko jedyną wizjonerką z prawdziwych wizjami od Boga. Ale wizjonerzy z Medziugorje powiedzieli, że będą nadal otrzymywać wizje od Boga, do końca ich życia. Tak więc, aby uwierzyć, że orędzia “Marii Bożego Miłosierdzia” są prawdziwe, trzeba by odrzucić prywatne objawienia w Medziugorju.”


  Dodajmy od siebie – to diabelskie małpowanie i niektóre zakończenia jej “przesłań” słowami Gospy z Medziugorja “Drogie dzieci, dziękuję że odpowiedzieliście na moje wezwanie” - link do wpisu


  Drugi głos krytyczny:
  Pani Anita Moore OP, Esq Świecka III Zakonu Dominikańskiego na swoim blog
  http://v-forvictory.blogspot.com/2012/07/warning-needs-warning-label-of-its-own.html wymienia błędy MBM przeciwko Katechizmowi Kościoła Katolickiego.
  W skrócie:
  1.
  modlitwy z odpustem zupełnym KKK 1265 KKK 1303
  2. Raj na ziemi KKK 681, KKK 676
  3. Obietnica pieczęci KKK 1293-1298
  4. Kościół uczy nieprawdę KKK 869


  CZY MOŻNA MÓWIĆ O WALCE ATEISTÓW Z KATOLIKAMI? – link
  PRAWDZIWY KATOLIK MODLI SIĘ ZA ATEISTÓW ,O ŁASKĘ WIARY DLA NICH I NIE WYSYŁA ICH DO PIEKŁA.
  A to jest walka ludzi, którzy są nieposłuszni księżom i biskupom i pod płaszczykiem Kościoła ośmieszają Kościół, ośmieszają Medziugorje i wierzą we wszystko jak leci. W kościele pomodlą się o zbawienie duszy, w domu odklepią a na allegro zapłacą za zbawienie ciała (słymma akcja kup pieczęć “Boga Żywego” a przeżyjesz ostrzeżenie i wejdziesz na 1000 lat do raju na ziemi)


  i wiele wiele innych wątków np.


  Niemcy i Austria: Kolejne ostrzeżenia przed MBM i “orędziami ostrzeżenie” – doktor dogmatyki i sakramentologii, katolicka strona katolish.net a także ewangelicy ostrzegają TO HEREZJE NIE POCHODZĄCE OD BOGA!

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|andrzej109 13.12.2012, 21:37

  Kolejni teologowie podnoszą alarm – Maria od niemiłosierdzia ośmiesza wizjonerów z Medziugorje i stoi w opozycji do orędzi Gospy!
  Rzymsko-katolicki teolog oraz tłumacz Biblii, który jest zwolennikiem orędzi w Medjugorje, pomimo wielu głosów krytycznych, Ronald L. Conte Jr. tak m.in wypowiedział się o „orędziach ostrzeżenie” (podaję w ...


  Kto namawia do kupna pieczęci Boga Żywego! Ona jest dla każdego, kto tylko chce ją przyjąć. Pamiętajcie 144000 opieczętowanych z plemion Izraelskich i miliony innych.
  kto nie przyjmie pieczęci to przyjmie czip na rękę. Myślicie, że czipy to bzdura a ja wiem, że to tylko kwestia kilku lat.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Jutrzenka2012 6.10.2012, 21:40

  zapraszamy do wnikliwej lektury


  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Jutrzenka2012 6.10.2012, 21:48

  to nie sprawka katolików a odszczepieńców głuchych na upomnienia ze strony księży.Polecamy zakłądkę ks. Adam Skwarczyński: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|andrzej109 13.12.2012, 21:21

  to nie sprawka katolików a odszczepieńców głuchych na upomnienia ze strony księży.Polecamy zakłądkę ks. Adam Skwarczyński: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/


  Miny wszystkim zbledną podczas ostrzeżenia. Jest to dar Jezusa dla każdego. Niech każdy prosi o boże miłosierdzie a zostanie mu udzielone. Pożyjemy zobaczymy. Diabełek nie zachęca do Koronki ani do Różańca. Ludzie! mało wecie i ja też. W Kościele Katolickim na wszystko potrzebny jest czas ale namawianie do modlitwy od strony Marii Bożego Miłosierdzia na pewno nikomu nie zaszkodzi. Modlimy się przecież do Boga o ocalenia jak najwięcej dusz ludzkich. Ks. Skwarczyńskiego nie znam ale niech nie uważa się za zbyt uczonego w piśmie bo mi kogoś przypomina. Mądre głowy nie pojmą Boga tylko macie być jak dzieci pełne zaufania do Boga.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|andrzej109 13.12.2012, 21:26

  to nie sprawka katolików a odszczepieńców głuchych na upomnienia ze strony księży.Polecamy zakłądkę ks. Adam Skwarczyński: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/


  Kościół będzie cierpieć tak jak Jezus i zostanie ukrzyżowany ale nastąpi jego zmartwychwstanie. 99.9% ludzi nie widzi co się dzieje na świecie bo ślepi na sumieniu i zmaterializowani. Bóg mówi do ludzi po Swojemu, prosto ale mądre głowy tego nie dostrzegą.
  Prawda jest dla wszystkich tylko nielicznym Bóg da zrozumienie. Śmiano się ze siostry Faustyny lecz to Ją Bóg wyniósł na Świętą.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|andrzej109 13.12.2012, 21:30

  to nie sprawka katolików a odszczepieńców głuchych na upomnienia ze strony księży.Polecamy zakłądkę ks. Adam Skwarczyński: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/


  Piszesz o sobie!. A czy do Kościoła chodzisz? Czemu osądzasz orędzia, które namawiają do modlitwy. Czy komuś modlitwy zaszkodziły? Przeczytaj dzienniczek siostry Faustyny a dużo zrozumiesz.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Jutrzenka2012 6.10.2012, 21:52

  Od Administracji:
  Z ubolewaniem i głębokim zaniepokojeniem przyjęliśmy informację, że akurat w dniu wspomnienia świętej Faustyny – sekretarki Bożego Miłosierdzia zaczeła się wojna na billboardy niewierzących z wierzącymi inaczej, promującymi Marię od niemiłosierdzia (link: kliknij), przed którą ostrzegają różni księża i biskupi, teologowie świeccy a zapomina się o św. Faustynce i o wielkim Miłosierdziu Bożym.
  Jest to jest perfidny podstęp piekielnego przeciwnika.
  Administracja i ks. Adam Skwarczyńskihttp://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/05/5-x-swietej-faustyny-kowalskiej-sekretarki-bozego-milosierdzia-przepraszajmy-boga-za-wojne-na-billboardy-ateistow-i-zwolennikow-mbm-marii-od-niemilosierdzia-bozego/

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|andrzej109 13.12.2012, 21:13

  Od Administracji: Z ubolewaniem i głębokim zaniepokojeniem przyjęliśmy informację, że akurat w dniu wspomnienia świętej Faustyny – sekretarki Bożego Miłosierdzia zaczeła się wojna na billboardy niewierzących z wierzącymi inaczej, promującymi Marię od niemiłosierdzia (link: kliknij), przed którą ostrzegają różni księża i biskupi, teologowie świeccy a zapomina się o św ...


  W orędziach nie widać niczego złego. Pożyjemy zobaczymy
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Tagi 23.12.2012, 21:33
  "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po owocach poznacie ich" (Mat. 7:15,16)

  I chyba tyle w temacie.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Jutrzenka2012 19.03.2013, 17:01
  zobaczymy co powiesz jak cię za Meryi jej promocję pociągną do odpowiedzialności karnej za obrazę Papieża jako głowy państwa panie Kowal, nie zapominaj, że mamy w listach do księdza IP nadania listów 0 kilku maili panie Łukaszu (podać nazwisko i inne koordynaty?)
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|Zmajcek 19.03.2013, 20:33
  Tak wy tylko sądem straszycie wszystkich albo wyzywacie od heretyków.

  Jak ktoś jest zainteresowny to szybko odnajdzie prawdę.
  Odpowiedz
 • Re: Maria Bożego Miłosierdzia-o co chodzi?|blue2 24.03.2014, 18:26
  Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia pochodzą od Boga

  Przekazy ujawniane są światu w szybkim tempie, ponieważ, jak mówi Maria Bożego Miłosierdzia: „Na skutek rozwoju wydarzeń na świecie nie mamy wiele czasu, a ludzie mają prawo do poznania Prawdy, aby mogli zmienić swoje życie w nadziei, że ich dusze mogą być zbawione.”

  Fragment świadectwa księdza Victora:

  ...Szybko przeczytałem książkę Antonio Yague (Garabandal, 50 lat później) i zaraz później odkryłem posłanie Pana Jezusa przez Marię Bożego Miłosierdzia.

  Jest rzeczą oczywistą, że przeczytałem je wszystkie, z coraz bardziej rosnącym zdumieniem dla ich prawdy, absolutnego bezpieczeństwa, ich prostoty, ich pobożności i autorytetu, prawdziwie przemożnego. Myślę, że wszystkie te cechy zewnętrzne, wraz z łaską Ducha Świętego w sercu, którą postrzegamy, gdy je czytamy i rozważamy, są bardzo mocnymi dowodami ich autentyczności. Osobiście mogę poświadczyć, że pomogły mi bardziej i lepiej się modlić (kontemplacja, modlitwą ustna, krucjaty modlitwy), mam większą gorliwość apostolską, i żywsze pragnienie dla ścisłej współpracy z Panem dla zbawienia wszystkich ludzi...
  Więcej o tym jest na:

  http://swiatlowolacie.blog.pl/swiadectwa-osob-czytajacych-oredzia-marii-bozego-milosierdzia/
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook