Otwarte forum dyskusyjne Frondy

MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran

dodano: 2.10.2010, 11:14
akcje wątku: drzewko

Autor: On1

ODCHODZIMY

Diecezjalny egzorcysta polecił mi udanie się do Częstochowy, bo w tej wspólnocie jest właściwie kierowana posługa charyzmatyczna, a bez wglądu danego "z góry" po ludzku nie można już pomóc...

Jednak zetknąłem się z opinią, że "Mamroki" to trochę sekta w kościele.

Czy ktoś coś wie z autopsji?

Chyba lepiej udać się do nich niż liczyć na to, że na masowym spotkaniu z Bashoborą, który przyjeżdża w listopadzie do Polski uzyskam pomoc w sprawie ukrytej...

• Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|janfranko 3.10.2010, 7:17

w jakas paranoje wpadles skoro tak sadzisz... albo masz problemy natury psychologicznej i nie potrafisz odnalezc sie w grupie...

Przejrzenia- życzę.
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|AHAWA 4.10.2010, 11:08

Przejrzenia- życzę.

a ja "spadniecia z konia" w takm razie, zycze...
    O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|janfranko 4.10.2010, 12:41

a ja "spadniecia z konia" w takm razie, zycze...

A kto niby z konia spadł? Kościuszko?
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|AHAWA 4.10.2010, 1:29

A kto niby z konia spadł? Kościuszko?

faryzeusz o imieniu Szaweł...
    O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|janfranko 4.10.2010, 2:12

faryzeusz o imieniu Szaweł...

To jakaś legenda, szanujący się faryzeusz podróżował pieszo lub na osiołku, zwłaszcza Szaweł, uczeń Gamaliela!
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|On1 3.10.2010, 7:23

Moja opinia brzmi następująco: jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy jak wygląda opętanie demoniczne to możesz się tam przejechać, natomiast jeżeli chcesz naprawdę spotkać JEZUSA to możesz to zrobić przed każdym tabernakulum jak i w drugim człowieku. Polecam sobie znaleźć jakąś wspólnotę blisko zamieszkania i tam się udać choć i ...

Nie jadę tam pooglądać...

Wyżej napisałem jaki aspekt tych spotkań mnie szczegółnie interesuje.

Wgląd i rozeznanie, ale nie zwykły, ludzki...

Od kilkunastu lat jest szczególna przeszkoda w możliwości uzyskania WAŻNEGO rozgrzeszenia i żaden duchowny sam z siebie nie może tego rozstrzygnąć...
    ODCHODZIMY
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|AHAWA 4.10.2010, 1:30

Nie jadę tam pooglądać...

Wyżej napisałem jaki aspekt tych spotkań mnie szczegółnie interesuje.

Wgląd i rozeznanie, ale nie zwykły, ludzki...

Od kilkunastu lat jest szczególna przeszkoda w możliwości uzyskania WAŻNEGO rozgrzeszenia i żaden duchowny sam z siebie nie może tego rozstrzygnąć...

zerwiesz z grzechem to dostaniesz rozgrzeszenie...
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|Zoob 4.10.2010, 2:01

zerwiesz z grzechem to dostaniesz rozgrzeszenie...

AHAWA, nie żartuję, jak zerwać z grzechem? Co przez to rozumiesz?

woda brzozowa
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|AHAWA 4.10.2010, 4:54

AHAWA, nie żartuję, jak zerwać z grzechem? Co przez to rozumiesz?

zapytaj On1 bo to on nie moze dostac rozgrzeszenia
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|On1 4.10.2010, 5:47

zapytaj On1 bo to on nie moze dostac rozgrzeszenia

Dlaczego tak jest nie mogę ujawnić, bo może znacie kogoś kto otrzymuje wgląd w sprawy ukryte...

Przecież Bóg nie działa w ten sposób jedynie przez tych ludzi z Cz-wy.

Dar poznania...

"Pewnego dnia Ojciec Pio nie dał rozgrzeszenia penitentowi mówiąc mu: "Jeśli pójdziesz się wyspowiadać do innego kapłana, zabierz rozgrzeszenie, które otrzymasz i idź do piekła razem z nim".

Drugiego spowiednika jak o.Pio nie znajdę, a konieczna jest osoba, która uzyska wgląd w istotę problemu nie w sposób naturalny i to rozstrzygnie o wiarygodności wyjaśnienia...

Diecezjalny egzorcysta wskazał na MAMRE jako wspólnotę kościelną, gdzie jest właściwa posługa charyzmatyczna w tak trudnych do rozstrzygnięcia sprawach, ale może kogoś jeszcze znacie?
    ODCHODZIMY
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|Taternik 4.10.2010, 8:08

Dlaczego tak jest nie mogę ujawnić, bo może znacie kogoś kto otrzymuje wgląd w sprawy ukryte...

Dar poznania...

"Pewnego dnia Ojciec Pio nie dał rozgrzeszenia penitentowi mówiąc mu: "Jeśli pójdziesz się wyspowiadać do innego kapłana, zabierz rozgrzeszenie ...

Wspólnota charyzmatyczna Misericordia założona przez ks. Jana Reczka (autora książki To Jezus leczy złamanych na duchu - polecam, http://www.tolle.pl/pozycja/to-jezus-leczy-zlamanych-na-duchu , z tego co można wyczytać o tej wspólnocie we wspomnianej książce to właśnie cieszy się ona szczególnym charyzmatem rozeznania przyczyn i spraw ukrytych) działająca w Krakowie.

"MSZA ŚWIĘTA połączona z adoracją i Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE pod przewodnictwem Wspólnoty Jezusa Miłosiernego „MISERICORDIA” odprawiana jest w 1. sobotę każdego miesiąca roku szkolnego w kościele ECCE HOMO - ul. Woronicza 10 (klasztor Sióstr Albertynek) - o godz. 15.

POSŁUGA INDYWIDUALNEJ MODLITWY WSTAWIENNICZEJ O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE - czyli pomoc w osobistym spotkaniu się z Jezusem Chrystusem jako Zbawicielem - świadczona bliźnim w szczególnych utrapieniach jest wydarzeniem na wskroś religijnym; nie ma nic wspólnego z "seansem" czy "zabiegiem", którego celem byłoby pozyskanie mocy Bożej do spełnienia ludzkich życzeń lub pragnień. Jest przyłączeniem się Wspólnoty do trwającego już błagania kogoś, kto chce spełniać wole Boga, a jest świadom, ze bez specjalnej Jego pomocy nie przemoże słabości (choroby duszy lub ciała), w której się znalazł.

KONIECZNYM WARUNKIEM przybycia na modlitwę wstawienniczą do Wspólnoty „MISERICORDIA” jest WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE. Można go dokonać wyłącznie telefonicznie. Wspólnota pełni w tym celu specjalny dyżur w każdą środę pod telefonem 012 645 21 20, w godz. 8-11 i 15-18."

za: http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/pomoc-w-trudnosciach-egzorcyzmy-160/574?task=view&showall=1
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|AHAWA 4.10.2010, 10:11

Dar poznania...

"Pewnego dnia Ojciec Pio nie dał rozgrzeszenia penitentowi mówiąc mu: "Jeśli pójdziesz się wyspowiadać do innego kapłana, zabierz rozgrzeszenie ...

przyjedź do Tychów skontaktuj się z www.centrumduchowosci.pl
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|mr.brown 3.10.2010, 11:28
    Mocny charyzmat.Ale nie dla ludzi o słabych nerwach.Piękna łaska i świetna przestroga dla nie bojących się szatana.Mocne doświadczenie,ale warto.Można doświadczyć Boga namacalnie.I przekonać się że nie jest On ideą,a żywym,myślącym i inteligentnym Bytem,Osobą.
    desipere est iuris gentium
    Odpowiedz
  • Re: MAMRE i ksiądz Włodzimierz Cyran|fides 18.03.2013, 12:31
    Jeżeli chodzi o spotkania wspólnoty Mamre, to jest prawdą niezaprzeczalną że tam jest mocne działanie Ducha św. . Jest także prawdą, że gdzie Bóg mocno działa , tam zaraz pojawia się zły ze swymi mackami. Będąc tam, należy całą swoją uwagę i serce w pełni skierować w stronę Boga a nie ludzi , będąc słabym i szukając sensacji można nieświadomie odbić w niewłaściwym kierunku. We mnie Bóg mocno zadziałał, ale zły nie dał za wygraną, i skutek był natychmiastowy. Kilka lat Jezus mnie uzdrawiał ( ja tracąc całkowitą nadzieję na powrót do siebie, rozpacz, złość na Boga i samego siebie ) ale już poza tą wspólnotą i tym miejscem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

izrael - pielgrzymki, wycieczki, wczasy

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: