Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa

dodano: 11.07.2018, 18:35
akcje wątku: drzewko

Autor: Don Quijote de la Mancha

“Theology is ignorance with wings.” ― Sam Harris

• Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:26
    Ciekawe za jakie to pieniadze napisane:)))
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Niechodliwy 11.07.2018, 19:28

Mogę Panu napisać coś podobnego za darmo, chce?
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:37

Przeca czytam co innego:D:D
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:46
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:42

A propos nie twiedziłem że autor nie ma racji tylko pytałem kto za ten artykuł zapłacił:))
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Don Quijote de la Mancha 11.07.2018, 19:31

Za pińcet rubli przez HanterPoena_1920
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|observer1920 11.07.2018, 21:47

Za pińcet rubli przez HanterPoena_1920

Po kleju masz wizje nazistowskie a po rozpuszczalniku ruskie:)
    Miotaj się ucieszny trollu pokazując czym jest lewactwo w praktyce ...
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Don Quijote de la Mancha 11.07.2018, 22:51

Po kleju masz wizje nazistowskie a po rozpuszczalniku ruskie:)
    Miotaj się ucieszny trollu pokazując czym jest lewactwo w praktyce ...

No i odebrałeś podanie, Hanter. Pięknie.
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|observer1920 11.07.2018, 23:45

No i odebrałeś podanie, Hanter. Pięknie.

Nie ćpaj tyle trollu bo ci do końca mózgownicę wyżre ...
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Don Quijote de la Mancha 12.07.2018, 13:57

Nie ćpaj tyle trollu bo ci do końca mózgownicę wyżre ...

Nie projektuj, Hanter
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Niechodliwy 11.07.2018, 19:30
    Czekaj pewnie pisane za pieniądze Żydów... którym Trump wchodzi w tyłek bez wazeliny.
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:39

Czekaj pewnie pisane za pieniądze Żydów... którym Trump wchodzi w tyłek bez wazeliny.

Dalej nie rozumie Pan zasad Propagandy.? Cas, miejsce i forma. To jest ważne w danej sytuacji. Po co?
    Aby cel osiągnąć. Jaki? Wszystko jedno. Skuteczny .
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Niechodliwy 11.07.2018, 19:46

Dalej nie rozumie Pan zasad Propagandy.? Cas, miejsce i forma. To jest ważne w danej sytuacji. Po co?
    Aby cel osiągnąć. Jaki? Wszystko jedno. Skuteczny .

Wszystko co nie jest faktem stricte naukowym jest propagandą, deal with it, albo niech Pan dyskutuje z B. Rusellem mi się nie chce.
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Niechodliwy 11.07.2018, 19:47

Wszystko co nie jest faktem stricte naukowym jest propagandą, deal with it, albo niech Pan dyskutuje z B. Rusellem mi się nie chce.

Chyba najważniejsza jest różnorodność propagandy, ale to już inna sprawa.
    Odpowiedz
  • Re: Mała perełka dla pryszczatych wieprzy, progressujących okrężnicę Trumpa|Adalbert1241 11.07.2018, 19:48

Chyba najważniejsza jest różnorodność propagandy, ale to już inna sprawa.

I tak i nie. Bo jak za dużo to chaos.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook