Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Make Poland Great Again (6) - broń

dodano: 12.10.2017, 19:26
akcje wątku: drzewko

Autor: AirWolf

https://www.youtube.com/watch?v=wjbjZwJprSg

• Re: Make Poland Great Again (6) - broń|kotes czyli wysłannik z efe 12.10.2017, 19:33
    zaslużone oklaski dla pastora ch*jeckiego z koszalina f*ck lublina

https://i.ytimg.com/vi/tpPtiXJPcOI/maxresdefault.jpg

Ja wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Fredny 12.10.2017, 19:41
    Agresywny Polak po 7 setkach wódki nie różni się od spokojnego Czecha po 5 piwach i 50 ml becherovki?

#jprdl

http://czeszkawpolsce.pl/wp-content/uploads/2017/05/ahoj_empty-300x300.png
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Adzia 12.10.2017, 19:55
    to jest dla mnie oczywiste (6), że nie może być pozwolenia na broń! Jest cała masa popierdoleńców którzy bez wahania zabiliby cię a potem popełnili samobójstwo, to są popierdoleńcy do których nic nie trafia, poza chorą żądzą i wyobraźnią!!!!!! Nie mając broni zrobią ci co najwyżej "żart", wyleją kawe na krzesło żebyś w pracy chodził w poplamionych na dupie spodniach....albo mówią idziesz z nami, bo jak nie to wpierdol....strach pomysleć gdzie byś był, gdyby mieli broń-byłbyś trzy metry pod ziemią!
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Cywilizacja Łacińska 12.10.2017, 19:56
    Ten zuchwały występ kowboja Cejrowskiego (broń tu i teraz dla wszystkich bez żadnych ograniczeń) na tle ROMBu, to woda na młyn dla Czerskiej i jednocześnie kij w szprychy dla tak zacnej organizacji obywatelskiej, jaką jest Ruch Obywatelski Miłośników Broni pod przewodnictwem pana mecenasa Andrzeja Turczyna z Koszalina (Wielkie Dzięki, panie Andrzeju, Pan wie za co), [ciekawostka] związanego ze środowiskiem Idź Pod Prąd, która to organizacja już długo działa na rzecz ułatwienia Polakom dostępu do posiadania broni palnej, a ze strony panów Cejrowskiego, Brauna czy Korwina mamy do czynienia tylko z absurdalizacją zagadnienia dostępu do broni palnej i "slogany, slogany, slogany...".

A Czerskim dziękujemy za reklamę ROMBu 😎
    //Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|AirWolf 12.10.2017, 23:50

Ten zuchwały występ kowboja Cejrowskiego (broń tu i teraz dla wszystkich bez żadnych ograniczeń) na tle ROMBu, to woda na młyn dla Czerskiej i jednocześnie kij w szprychy dla tak zacnej organizacji obywatelskiej, jaką jest Ruch Obywatelski Miłośników Broni pod przewodnictwem pana mecenasa Andrzeja Turczyna z Koszalina (Wielkie Dzięki, panie ...

Otóż to. ROMB. Przestańcie walić ściemy, że chcecie się bronić. Przyznajcie się lepiej, że chcecie sobie dołożyć ze 3cm do obecnych ośmiu za pomocą glocka w majtach.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Cywilizacja Łacińska 12.10.2017, 20:10
    //Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|AirWolf 12.10.2017, 23:47
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Witt 13.10.2017, 8:28

#KATOISIS

#AERODEBIL
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|kotes czyli wysłannik z efe 12.10.2017, 20:14
    Przy okazji polecam Państwu akcję #jestemchrzescijaninem

Przy okazji dziękujemy ci Wojtku i zapraszamy na f=23 oraz żywca i golonkę #UPrawdziegoPolaka.
    Ja wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Duinne 12.10.2017, 20:25
    Wyobrazcie sobie walki w Lidlu przy powszechnym pozwoleniu na noszenie broni :-D

http://www.eska.pl/news/walki_w_lidlu_o_robota_karpia_i_torby_historyczne_bitwy_w_supermarkecie_video/140867
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|EA™ 12.10.2017, 20:26
    Take me through Hell / For I deserve it / Take me through Hell / It's for my good / Pain is sweet / However hot you serve it / And Hell is no hotter / Than my jealous blood
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Fredny 12.10.2017, 20:31
    Wyobrazcie sobie walki w Lidlu przy powszechnym pozwoleniu na noszenie broni :-D

Ja bym sobie kupił mały, oksydowany pistolecik (taki jak ma #JK) i stałbym w kolejce pod Lidlem nawet od północy.

https://atenagun.pl/wp-content/uploads/2016/08/DSCN5219-300x225.jpg

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Adzia 12.10.2017, 20:40
    Może to i jest jakaś absurdalizacja ale w realu włosy dęba stają, kurwa, zbladłam jak ściana jak usłyszałam: lala stosunek i forsa na zabieg, nie wiem co było dalej, mózg mi odpłynął a wy o pozwoleniu na broń, na wolności są setki chorych "ludzi"!
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|Adzia 12.10.2017, 20:51
    kurwa, ja nie jestem teologiem i nie wiem co oni zrobią, to nie jest normalne zachowanie, nie pierdolcie panowie że jest bezpiecznie i można ludziom dać broń, to jest absurd!!!!!!! Nie mądruj się jeden z drugim bo zwykły człowiek jest pozostawiony samemu sobie i to nie jest w porządku.
    Odpowiedz
  • Re: Make Poland Great Again (6) - broń|dr Hackenbush 12.10.2017, 21:01
    Twierdzic, ze bron zabija to dokladnie to samo co winic lyzki I widelce za otylosc.
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.