Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej

dodano: 28.02.2019, 18:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Hahaha! Platforma Obywatelska... i wszystko jasne!

-----

https://twitter.com/Suwerenna1/status/1100883915080982528

-----

https://i.imgur.com/qvMGE5b.png

• Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|Boski TrumPePe 28.02.2019, 18:04
    Ja jednak chętnie poznałbym nazwiska, panie Sławomirze.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|MH 28.02.2019, 18:06

Ja jednak chętnie poznałbym nazwiska, panie Sławomirze.

Wojtuś, a znasz historię jego ożenku?
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|Brunhilda Ciccioli 28.02.2019, 18:33
    - Babciu, widziałaś gdzieś moje tabletki? Miały napisane LSD.
    - Pie**olić tabletki, widziałeś smoka w kuchni?
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|Marksman 28.02.2019, 18:57
    Przecwelona dupo! powiedz może lepiej swoją historię, jak to byłeś molestowany przez kochasiów swojej matki! parę lat temu poruszyłeś tu ten wątek jeszcze jako poszukiwacz prawdy...
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|Ano 28.02.2019, 19:44
    A Hokus-Smokus naPiSał:

«News jak mój:
    Ktoś z kręgu PiS, na moich oczach, współżył z kozą i ukradł rower».

Voilà!
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|AnnaMS 28.02.2019, 21:23
    Co za czasy, że nagle ludziom się przypomina, że kilkadziesiąt lat temu byli molestowani. Stało się to bardzo modne.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|Boski TrumPePe 28.02.2019, 21:59

Co za czasy, że nagle ludziom się przypomina, że kilkadziesiąt lat temu byli molestowani. Stało się to bardzo modne.

Może czasem to jest tak, że do takich decyzji trzeba po prostu dojrzeć? Tak tylko pytam, bo sam nie miałem tego typu "przygód".
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Lider zespołu Bayer Full przyznał, że był molestowany w dzieciństwie przez zboków z kręgu Platformy Obywatelskiej|waldens 1.03.2019, 0:16
    Mój kot na wiosnę molestuje mnie i członków mojej rodziny. Ponieważ nie jest duchownym, nie będę z tego robił afery.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook