Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?

dodano: 29.05.2019, 16:10
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Marsz dla Życia i Rodziny. Nie idziesz, wspierasz homorewolucję!

Ponieważ w Polsce rządzi PiS, a PiS wypompowała tęczową partię zboczeńców Wiosna pederasty Roberta Biedronia, a partia owa głosi homorewolucję, to i PiS, który ją wypompował głosi homorewolucję, a więc Marsz dla Życia i Rodziny będzie Marszem przeciwko tęczowej partii zboczeńców Wiosna pederasty Roberta Biedronia oraz przeciwko rządzącej (choćby i po trupach) partii PiS.

Dostrzegamy cynizm większości polityków, którzy wartości chrześcijańskie i samą wiarę postrzegają w kategoriach marketingowego narzędzia.

Obrońcy nienarodzonych będą poszukiwać kolejnych sposobów dotarcia do sumień ludzi uśpionych wrogą życiu propagandą, a także skuteczniejszych metod wpływania na rządzących.

Wiele poruszenia wywołują w Polsce w ostatnich miesiącach liczne próby metodycznego wprowadzenia do polskiej edukacji programów seksualizujących najmłodsze pokolenie. Trudno się dziwić, że globalne trendy docierają również do nas: zdemoralizowane społeczeństwo staje się łatwym kąskiem dla wszystkich, którzy świetnie zarabiają na ofiarach rozmaitych uzależnień.

Z kolei rządzący najchętniej ograniczyliby zainteresowanie zwykłych ludzi życiem publicznym do udziału w rytualnym głosowaniu oraz do zapłacenia podatków. To pierwsze na razie jest jeszcze nieobowiązkowe, chociaż zniechęcanie do angażowania się ogółu w sprawy publiczne na co dzień – nad wyraz skuteczne.

Sprawy obrony życia oraz najmłodszych przed systemową demoralizacją połączą uczestników Marszów dla Życia i Rodziny, które jak co roku przejdą ulicami polskich miast. 9 czerwca odbędzie się on już po raz XIV, w 130 miejscach, w tym także w Warszawie. Hasłem tegorocznego wydarzenia jednoczącego nieobojętnych wobec dobra polskich rodzin, jest tym razem: „Seksedukacja to deprawacja”. aby wspólnie działać, trzeba się najpierw spotkać!

https://www.pch24.pl/marsz-dla-zycia-i-rodziny--nie-idziesz--wspierasz-homorewolucje-,68595,i.html

 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Annbis 29.05.2019, 19:02
  Ja, z moim mężem pójdziemy.
  I mamy ponad tydzień czasu, aby pozachęcać znajomych, sąsiadów, przyjaciół i rodzinę.
  Odpowiedz
 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Miecz Damoklesa 29.05.2019, 19:04
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
  Odpowiedz
 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Miecz Damoklesa 29.05.2019, 19:08
  Swoją drogą, dożyliśmy ciekawych czasów, w których edukacja seksualna bardziej oburza motłoch, niż gwałty na dzieciach w zaciszu plebanii.
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook