Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Konfederacja pod wpływem Putina

dodano: 28.05.2019, 13:36
akcje wątku: drzewko

Autor: tia

Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.

Trzeba być skończonym idiotą, aby uważać, że Konfederacja jest agenturą Putina. Konfederację tworzą również narodowcy, którzy organizują w Warszawie marsze na święto niepodległości, pod które podpina się ochoczo PiS. Skoro PiS podłącza się pod marsze narodowców, oznacza, że PiS wspera Putina. Jeżeli narodowcy nadal będa dopuszczać PiS do swoich marszów, kiedy ich się tak oczernia, to będą skończonymi idiotami jak ci, którzy oskarżają ich o agenturę moskiewską.

• Re: Konfederacja pod wpływem Putina|PiSowczyk 28.05.2019, 13:50
    Widzę, że niemiecko-rosyjska frustracja powyborcza nie gaśnie. Jestem dumny z moich Polaków-rodaków, którzy nie ulegli propagandzie Moskwy i Berlina.
    Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|tia 28.05.2019, 13:54

Widzę, że niemiecko-rosyjska frustracja powyborcza nie gaśnie. Jestem dumny z moich Polaków-rodaków, którzy nie ulegli propagandzie Moskwy i Berlina.

Jak już było powiedziane, a jeszcze podkreślę, że musiałbym być skończonym idiotą, aby uważać ciebie za przyzwoitego Polaka. W twojej głowie przejawiają się myśli o rosyjskich onucach i "miętkich siurkach", to bardzo brudne myśli niegodne przyzwoitego Polaka.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|ℳrohny 28.05.2019, 14:06

„A oto Onkjel Dessig, kolega
    Dzięki Bogu nic mu nie dolega
    Gdy go poznałem myślałem, że to Niemiec
    Tak mi jakoś wyglądał jak cudzoziemiec”
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Agnes32 28.05.2019, 15:16

Ty, chorągiewko, jesteś w tych sprawach największym autorytetem :D Jako wielki znawca rosyjskiej agentury, na pewno wiesz, co znaczy "kuda wietier, tuda ja". To o tobie, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|PiSowczyk 28.05.2019, 15:48

Ty, chorągiewko, jesteś w tych sprawach największym autorytetem :D Jako wielki znawca rosyjskiej agentury, na pewno wiesz, co znaczy "kuda wietier, tuda ja". To o tobie, jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości.

Dr Targalski jest wielkim znawcą rosyjskiej agentury. Ten sam, który przez 5 lat był członkiem PZPR-u, a dzisiaj jest jednym z najgorętszych polskich patriotów. To mniej więcej tyle samo czasu, ile trwało moje zauroczenie Korwinem, przy czym ja, w przeciwieństwie do Targalskiego, nigdy nie byłem działaczem politycznym i nie należałem do żadnej partii.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Agnes32 28.05.2019, 22:22

Dr Targalski jest wielkim znawcą rosyjskiej agentury. Ten sam, który przez 5 lat był członkiem PZPR-u, a dzisiaj jest jednym z najgorętszych polskich patriotów. To mniej więcej tyle samo czasu, ile trwało moje zauroczenie Korwinem, przy czym ja, w przeciwieństwie do Targalskiego, nigdy nie byłem działaczem politycznym i nie należałem ...

Kto tym razem? Wujek, czy kumpello?
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Agnes32 28.05.2019, 15:13
    Mnie śmieszy przypisywanie takich, czy innych wpływów jakiejkolwiek partii. Frondowa dziecinada.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|enrque111 28.05.2019, 15:43
    Drwiących z wyniku Konfederacji wyborców PIS (podobno katolików) pocieszę . Zamiast "Szczęść Boże" Brauna i "prolajfowej" Godek będziecie mieli za towarzystwo w PE cipki na patyku i proaborcyjne lobby.
    Teraz wklejajcie święte obrazki i oburzajcie się na gdański marsz...
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Annbis 28.05.2019, 17:11

Drwiących z wyniku Konfederacji wyborców PIS (podobno katolików) pocieszę . Zamiast "Szczęść Boże" Brauna i "prolajfowej" Godek będziecie mieli za towarzystwo w PE cipki na patyku i proaborcyjne lobby.

100/100.
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Trolling à la PiS 28.05.2019, 19:01

100/100.

100/100 = 1
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|PiSowczyk 28.05.2019, 17:26

"Szczęść Boże. Polacy zostaną ogłabieni przez Żydów, przy udziale tełłołystów z USŁaela stacjonujących w Polsce. Nie chcieliście konsełwatywnej i najpławdziwszej pławicy, to dostaniecie za swoje. To mówiłem ja, tęczowy Bałtyzeł z łosyjskiej Konfedełacji"

https://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/06/a-7.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|enrque111 28.05.2019, 15:49
    Dzisiaj plują na Konfederację, nie zauważając Wiosny w PE, a jutro będą święcie oburzeni na to, że w szkołach geje reklamują darkroomy, po ulicach biega pół Indii i Ukrainy podczas gdy nasi młodzi uciekają z kraju a Żydzi wystawiają nam rachunki za zbrodnie Niemców ...
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Polipid3 28.05.2019, 15:59

Dzisiaj plują na Konfederację, nie zauważając Wiosny w PE, a jutro będą święcie oburzeni na to, że w szkołach geje reklamują darkroomy, po ulicach biega pół Indii i Ukrainy podczas gdy nasi młodzi uciekają z kraju a Żydzi wystawiają nam rachunki za zbrodnie Niemców ...

tak
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Trolling à la PiS 28.05.2019, 19:00

tak

Nie.
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Konfederacja pod wpływem Putina|Miecz Damoklesa 28.05.2019, 18:53

http://bi.gazeta.pl/im/e8/5a/16/z23438568V,Andrzej-Rysuje-Hindusi.jpg
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook