Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?

dodano: 25.07.2018, 11:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Ostatnio w USA znowu jest głośno o pedofilli w Hollywood. Prawicowi dziennikarze śledczy wygrzebali pedofilskie "żarciki" niejakiego Jamesa Gunna i wspomnianych przeze mnie w tytule wątku aktorów. Z kolei ja wrzuciłem wczoraj na Twittera naprawdę coś dużego. To coś dotyczy właśnie tych aktorów. O sprawie powiadomiłem Jacka Posobca i Mike'a Cernovicha, prawicowych dziennikarzy śledczych, którzy zajmują się #Pedogate. Tweeta podała dalej m.in. znana w USA organizacja walcząca z pedofilią w Hollywood, a także aktor Adam Baldwin. Może być niezła chryja, jeśli to się rozniesie dalej...

• Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|miś Korbiniana 25.07.2018, 11:13
    Sara Srebrnygość to Żydówka, która robi sobie jaja z wszystkiego, z katolików, buddystów, z Żydów. Tu miała piosenkę, która mnie dość ubawiła:

https://youtu.be/whixWpH9MVQ

Dlatego wcale mnie nie dziwi, że natrząsa się z pedofilii, to taka nekrofilia artystyczna jak u Sachy Cohena
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 11:15

Sara Srebrnygość to Żydówka, która robi sobie jaja z wszystkiego, z katolików, buddystów, z Żydów. Tu miała piosenkę, która mnie dość ubawiła:

https://youtu.be/whixWpH9MVQ

Dlatego wcale mnie nie dziwi, że natrząsa się z pedofilii, to taka nekrofilia artystyczna jak u Sachy Cohena

Podobno nienawidzi Polaków. Tak czy siak jest zdrowo rąbnięta:

https://newsbook.pl/2018/02/08/celebrytka-zapowiedziala-ze-zje-plod-dziecka-aby-udowodnic-ze-nie-jest-to-istota-ludzka/
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|miś Korbiniana 25.07.2018, 11:59

Podobno nienawidzi Polaków. Tak czy siak jest zdrowo rąbnięta:

https://newsbook.pl/2018/02/08/celebrytka-zapowiedziala-ze-zje-plod-dziecka-aby-udowodnic-ze-nie-jest-to-istota-ludzka/

Nie, ona programowo nienawidzi wszystkich i wszystko. A to to była jedna z jej wulgarnych prowokacji.
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|waldens 25.07.2018, 12:04

Nie, ona programowo nienawidzi wszystkich i wszystko. A to to była jedna z jej wulgarnych prowokacji.

Jak większość Żydów czy żydów. Nie rozróżniam.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 12:39

No to programowo będzie miała (mam nadzieję) uwaloną karierę zawodową.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 11:19
    Przy okazji tematu, znalazłem takie coś u Baldwina na TT:

https://i.imgur.com/4NBzk3D.png
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Maciej_Markisz 25.07.2018, 21:18

Przy okazji tematu, znalazłem takie coś u Baldwina na TT:

https://i.imgur.com/4NBzk3D.png

Dla mnie człowiek, który bezmyślnie wrzuca zdjęcia maszyny, która ma spalać(?) lub mielić(?) człowieka/ludzi, jest takim samym zboczeńcem i bandytą jak człowiek, który ma zostać ,,skazany''.

Ewentualnie jest głupi lub uzależniony od wódy albo prochów/narkotyków.
    ... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 21:26

Dla mnie człowiek, który bezmyślnie wrzuca zdjęcia maszyny, która ma spalać(?) lub mielić(?) człowieka/ludzi, jest takim samym zboczeńcem i bandytą jak człowiek, który ma zostać ,,skazany''.

Ewentualnie jest głupi lub uzależniony od wódy albo prochów/narkotyków.

Trudno się dziwić. pedofilia do bardzo emocjonujący temat.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 11:31
    Aktorka Roseanne Barr została wyrzucona ze swojego sztandarowego serialu za dużo mniejsze przewinienie.

#LewackieStandardyMoralne
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|wirek 25.07.2018, 11:35
    A jak tam pastor? Coś dawno nie zapodałeś żadnego wątku o tym wielkim człowieku.
    Chemia między wami sie już skończyła?
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 11:36

A jak tam pastor? Coś dawno nie zapodałeś żadnego wątku o tym wielkim człowieku.
    Chemia między wami sie już skończyła?

Na Frądzie banujo za "sekciarstwo".
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|wirek 25.07.2018, 11:53

Na Frądzie banujo za "sekciarstwo".

ahso!
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Duinne 25.07.2018, 12:26
    Adam Baldwin to chyba nie jest spokrewniony z "bracmi Baldwin" czyli Alec & Co. Dobrze zagrana rola Animal Mother w "Full Metal Jacket".
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 12:38

Adam Baldwin to chyba nie jest spokrewniony z "bracmi Baldwin" czyli Alec & Co. Dobrze zagrana rola Animal Mother w "Full Metal Jacket".

Fakt. Już poprawiam.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: [#PedoGate] Kojarzycie aktorów Sarę Silverman i Pattona Oswalta?|Boski TrumPePe 25.07.2018, 14:21
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook