Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Klub Forumowych Herodów

dodano: 13.05.2008, 8:37
akcje wątku: drzewko

Autor: Vinca

.

czyli tych, co to nigdy nie byli młodzi, bo jakoś nigdy nie zapalili, nie zajarali, nie sztachali się i ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą wstydliwie. W ogólności jest im z tym trochę głupio, bo nie chcą uchodzić za nudziarzy.
Niniejszym zakładam Grupę Wsparcia, też mam ten problem

• Re: Klub Forumowych Herodów|Optimus 13.05.2008, 8:38
    no niestety, przez ten fragment

"ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą wstydliwie"

odpadam. :)
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Vinca 13.05.2008, 8:39

"ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą wstydliwie"

nie jesteś Herodem, trudno
    .
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Optimus 13.05.2008, 8:39

znaczy ten fragment o wątkach birofilskich etc. w sumie mnie dotyczy, bo się w takowych nie wypowiadam, a to dlatego, że nie uchodzę za znawcę tudzież wymagań sprecyzowanych nie mam.

Ale tak poza tem, to jestem nienałogowym alkoholikiem :D
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Adas 13.05.2008, 8:40
    Nazywam się Adam i od urodzenia jest mi głupio, bo nie chcę uchodzić za nudziarza...
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Krzysztof 74 13.05.2008, 9:46

Nazywam się Adam i od urodzenia jest mi głupio, bo nie chcę uchodzić za nudziarza...

Prawie usnąłem....;)
    Sio-Smutki -O!Radości
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|. 4.08.2013, 10:33

Prawie usnąłem....;)

Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Mar1u5z 4.06.2008, 11:01

A to mityng otwarty, czy tylko dla nałogowych nudziarzy?
    The essence of life is not long life, but true life. JP2
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Alium 13.05.2008, 8:40
    Zgłaszam akces. Chyba,że zdyskwalifikuje mnie młodzieńcze zafascynowanie pirotechniką....
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Anika 13.05.2008, 8:41
    Jeśli chodzi o ten fragment: "czyli tych, co to nigdy nie byli młodzi, bo jakoś nigdy nie zapalili, nie zajarali, nie sztachali się i ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą", to podpisuję się wszystkimi kończynami. Z jakiegoś jednak powodu wcale mi nie jest głupio ani wstyd z tego powodu. :)
    \\\\
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Alium 13.05.2008, 8:44

Jeśli chodzi o ten fragment: "czyli tych, co to nigdy nie byli młodzi, bo jakoś nigdy nie zapalili, nie zajarali, nie sztachali się i ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą", to podpisuję się wszystkimi kończynami. Z jakiegoś jednak powodu wcale mi nie jest głupio ...

Podobno Wyspiańki gdy proponowano mu kieliszek „dla fantazji” odpowiadał:

„Fantazję to mam zawsze, a po wódce głowa boli”… (tak przynajmniej twierdził Boy-Żeleński w „Plotce o weselu” albo „Historii Pewnych mebli”)

Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Anika 13.05.2008, 8:47

Podobno Wyspiańki gdy proponowano mu kieliszek „dla fantazji” odpowiadał:
    „Fantazję to mam zawsze, a po wódce głowa boli”… (tak przynajmniej twierdził Boy-Żeleński w „Plotce o weselu” albo „Historii Pewnych mebli”)

To mi przypomniało mój pobyt w Niemczech, kiedy to Niemcy się dziwili, że nie wypiliśmy (tzn. Polacy) ani kropli alkoholu (tylko colę i wodę mineralną), a rozruszaliśmy całe towarzystwo, w tym również tych, którzy sięgnęli byli po napoje z procentami. :)
    \\\\
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Phantom 13.05.2008, 8:49

Jeśli chodzi o ten fragment: "czyli tych, co to nigdy nie byli młodzi, bo jakoś nigdy nie zapalili, nie zajarali, nie sztachali się i ogólnie niespecjalnie alkohol ich też pociąga, a wątkach birofilskich czy winiarskich milczą", to podpisuję się wszystkimi kończynami. Z jakiegoś jednak powodu wcale mi nie jest głupio ...

Młoda nie "byłaś"-jesteś. :)))
    Śmiertelnie żonaty.
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Anika 13.05.2008, 8:53

Młoda nie "byłaś"-jesteś. :)))

Wychodzi na to, że tylko ciałem. ;)
    \\\\
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Phantom 13.05.2008, 8:57

Wychodzi na to, że tylko ciałem. ;)

Zaaaawsze coś...... ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Śmiertelnie żonaty.
    Odpowiedz
  • Re: Klub Forumowych Herodów|Paladyn 13.05.2008, 8:41
    Chyba powinienem się tu wpisać... ale przecież nie jest mi głupio.
    \"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana.\" św. Bernard z Clairvaux
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook