Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kilka racjonalnych powodów dla których należy uznać homoseksualizm za zły i nienaturalny

dodano: 19.06.2017, 19:13
akcje wątku: drzewko

Autor: Mirosław Salwowski

Zachęcam do odwiedzania stron, którą redaguję: www.kulturadobra.pl; www.salwowski.net. Osoby, które chciałyby się mną skontaktować mogą pisać na poniższy adres mailowy: [email protected]

• Re: Kilka racjonalnych powodów dla których należy uznać homoseksualizm za zły i nienaturalny|Lutyk 19.06.2017, 19:30
    Czy natura – albo bogowie – tworzą rzeczy nienaturalne?
    Take me through Hell / For I deserve it / Take me through Hell / It's for my good / Pain is sweet / However hot you serve it / And Hell is no hotter / Than my jealous blood
    Odpowiedz
  • Re: Kilka racjonalnych powodów dla których należy uznać homoseksualizm za zły i nienaturalny|AirWolf 19.06.2017, 19:32
    Miały być racjonalne powody, a dostaliśmy porcję:
    1. Uprzedzeń
    2. Stereotypów
    3. Uproszczeń.

"Zaprawdę powiadam wam, ci którzy piszą >>poddawać w wątpliwość<< nie odziedziczą królestwa niebieskiego :D
    A na drzewach, oczywiście, nadal będą wisieć liście.<>Kiedyś myślałem, że "prawy", to tyle co uczciwy, przyzwoity. Nie przyszło mi do głowy, że za jakiś czas stanie się synonimem głupka.
    Odpowiedz
  • Re: Kilka racjonalnych powodów dla których należy uznać homoseksualizm za zły i nienaturalny|Lutyk 19.06.2017, 19:32
    16 mitów i półprawd na temat homoseksualizmu

http://www.totylkoteoria.pl/2016/08/mity-na-temat-homoseksualizmu.html

Take me through Hell / For I deserve it / Take me through Hell / It's for my good / Pain is sweet / However hot you serve it / And Hell is no hotter / Than my jealous blood
    Odpowiedz
  • Re: Kilka racjonalnych powodów dla których należy uznać homoseksualizm za zły i nienaturalny|WojciechA 20.06.2017, 9:48
    Przeczytałem gdzieś prosty sposób na sprawdzenie tego:

Pederaści na jedną wyspę, lesbijki na drugą, heteroseksualiści na trzecią. Na której wyspie przetrwa człowiek, tam normalni.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook