Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ?

dodano: 28.05.2019, 21:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

PIS ostatnio promował swego przyjaciela politycznego Roberta Biedronia i jest to logiczne bo są to wartości wyznawane przez sojuszników PIS z Zachodu. Skandalem jest więc że PIS w Polsce jeszcze nie wprowadził  homośłubów. Przecież PIS to partia prozachodnia jak powiedział ostatnio sam naczelnik Kaczyński. Skoro tak jest to czemu PIS brzydzi się wartościami wyznawanym przez swoich sojuszników ? To jakaś paranoja że PIS deklaruje sojusz z Zachodem ale walkę z obecną kulturą zachodnią. Przecież innej oficjalnej religii niż LGTB Zachód obecnie nie ma. Kiedy więc PIS zrewiduje swe wstrętne homofobiczne stanowisko i pójdzie za postępem ? Rozumiem oburzenie biednych homo którzy w Polsce nie mogą adoptować dzieci wszak u nas ma być dokładnie tak jak na Zachodzie jak powiedział kiedyś prezes Kaczyński, użył tego słowa ''dokładnie''

 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Annbis 28.05.2019, 21:23
  "PIS ostatnio promował swego przyjaciela politycznego Roberta Biedronia" i jego kochasia Krzysia Śmiszka, którego pederasta Biedroń wprowadził na listy wyborcze.
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |henryk1 28.05.2019, 21:27
  To proste. Wtedy kiedy Biedroń spłodzi dziecko z Grodzką;)
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Ola 29.05.2019, 9:34
  PiS nie wprowadzi homoślubów w Polsce ponieważ ich elektorat to przede wszystkim ludzie słuchający Radia Maryja. Kaczyński nie chciałby się narazić ludziom, którzy są przeciwni homosiom.
  Odpowiedz
 • Re: Kiedy PIS wprowadzi w Polsce homośluby ? |Miecz Damoklesa 29.05.2019, 16:55
  Prędzej czy później wprowadzi. Nie PiS to ktoś inny.
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook