Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kazimierz - lista obecności i pytanie

dodano: 25.08.2008, 9:17
akcje wątku: drzewko

Autor: tataoli

gone till november

kto przyjedzie na 100 proc.?
ja chciałbym przynajmniej na dzień zawitać, ale wrócić na noc do domu

PS. czy organizatorom przeszła przez głowy myśl, że agientura może zjechać?

• Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Marysia 25.08.2008, 9:27

A cóż można powiedzieć na 100% co się będzie działo za miesiąc, człowiek załóżmy wybierał się na spotkanie literatów, a tu Annuszka Gangrena obok torów tramwajowych wyleje olej słonecznikowy
    najlepsze pastwiska są w Cova da Iria
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Kriss de Valnor (oddać Petepa!) 25.08.2008, 9:29
    Chciałam założyć w niedalekiej przyszłości taki sam wątek (zresztą, dzisiaj w wątku o Kazimierzu pytałam kto będzie), kolega mnie ubiegł.

Ja się wybieram.
    "Modlić się to prosić o deszcz. Wierzyć to przynieść parasol." (Bruno Ferrero)
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Kura56 25.08.2008, 9:33
    I ja będę.
    Thank you from the mountain, Mr Tusk/ Dziękuję z góry
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Mirosław Salwowski 25.08.2008, 9:35
    Ja chcę być. Ale Dyzio, jak na razie mi nie odpisał. Więc nie wiem, czy będę
    www.kulturadobra.pl
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Wojownik 25.08.2008, 9:43
    Planuję być ale ciągle nie mam żadnej odpowiedzi od Dyzia.

Nie mogę się doczekać aby Was poznać :-)
    Rycerz Chrystusowy [...]Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana.
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Ronald Pogromca (d. agent) 25.08.2008, 10:00
    Będę być może.
    TRUST BUT VERIFY... a agent wrócił na stare śmieci, czyli konto nr 569.
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|fiaa 25.08.2008, 10:17
    Przeszkody się piętrzą, być może będę.
    Modlitwa - modlitwą a tu trzeba brzytwą albo jeszcze gorzej sprężynowym nożem
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Konfederata 25.08.2008, 10:27
    będę

ale jak Dyzio wreszcie coś zapoda konkretnie
    Magdalenka musi zdechnąć!
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|wujek inż.AjatollahGnyszkaszwili 25.08.2008, 11:20
    będę :)
    Ciociu Luciu - wróc :)
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Phantom 26.08.2008, 8:00
    Chciałbym bardzo, ale trudno na 100% powiedzieć jak się wszystko ułoży.
    Śmiertelnie żonaty.
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Kasia Ballou 26.08.2008, 8:25
    A ja ciągle nie wiem, co będzie. I nie pisałam do Kolegi Dyzia, bo jak nie wiem, to po kie licho będę Szanowną Głowę Organizatora zawracać. Ale chciałabym byc - no i co tu robić?

Jakiś last minute, abo inny deadline przewiduje się? Możejest tam jaki park i krzak w razie czego ;)?

A sprawa ewnetualnej podlogi u Koleżanek Świeczka i Marysi - był kiedys taki wątek -jeszcze aktualna? Bo ja na bank to będę wiedzieć pewnie góra tydzien przed Onym Wielkim Wydarzeniem...
    Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł (1 Kor 10,12)
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Marysia 26.08.2008, 9:36

A ja ciągle nie wiem, co będzie. I nie pisałam do Kolegi Dyzia, bo jak nie wiem, to po kie licho będę Szanowną Głowę Organizatora zawracać. Ale chciałabym byc - no i co tu robić?

Jakiś last minute, abo inny deadline przewiduje się? Możejest tam jaki park i krzak w razie ...

w końcu zamówiłam jedynkę masz u mnie miejsce jakby co
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Kasia Ballou 27.08.2008, 5:45

Dziękuję Ci bardzo, Marysiu. Od razu mówię, że to "jakby co" to noc z soboty na niedzielę, w piątek nie dam rady przyjechać na pewno. Śpiwór i karimate wezmę.

Najpóźniej w sobotę 20.09 dam Ci znać, czy mi sie uda dotrzeć.

Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł (1 Kor 10,12)
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Alien Life Form (czatu!) 27.08.2008, 5:50

planuje byc...

i w dodatku w dawnej synagodzie ktora byla kinem a teraz gmina ma pokoje noclegowe , po znajomosci (heheh fajnie to brzmi i niech brzmi) zalatwilam 2 dwojki...bo chce pogodzic 2 pieczenie na jednym stosie - pobyc z FF i popracowac, wiec sciagniemy w wielszej ilosci z ludzmi z pracy, ale ja jestem szefowa :) wiec DELEGUJE podwladnych i spadam bawic sie :))

tyle ze jak to z Zydami, musze sprawdzic czy rezerwac jest aktualna i czy zlecenie tez :))

* * * *
    a zapomnialam dodac ze zarezerwowalam ten drugi pokoj z mysla o Marysi, bo moze i milcze ale pamietam
    MARYŚ, ZBANUJ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!
    Odpowiedz
  • Re: Kazimierz - lista obecności i pytanie|Marysia 27.08.2008, 9:55

planuje byc...

i w dodatku w dawnej synagodzie ktora byla kinem a teraz gmina ma pokoje noclegowe , po znajomosci (heheh fajnie to brzmi i niech brzmi) zalatwilam 2 dwojki...bo chce pogodzic 2 pieczenie na jednym stosie - pobyc z FF i popracowac, wiec sciagniemy w wielszej ilosci z ludzmi z ...

Dzięki Ufoludku, ale będą jajca jak będę maiła dwa pokoje na nie przyjadę, uśmiejecie się !
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

izrael - pielgrzymki, wycieczki, wczasy

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: