Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!

dodano: 23.07.2018, 22:01
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Za tego tłita ma we mnie dożywotniego, tłiterowego follołersa:

https://i.imgur.com/p74ClYM.png

• Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Niechodliwy 23.07.2018, 22:07
    To Pan panie Wojtku? Niewyraźny pan jest, jakby po zażyciu czegoś niezidentyfikowanego.
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Boski TrumPePe 23.07.2018, 22:19

To Pan panie Wojtku? Niewyraźny pan jest, jakby po zażyciu czegoś niezidentyfikowanego.

To się nazywa podekscytowanie. A mam powody, oj mam. Amerykańska tłiterosfera bardzo mnie polubiła - niedawno trafiłem do elitarnej grupy retłitowej, a ostatnio jeszcze ta sprawa z Jackiem Posobcem... No i tłit, który podczepiłem, żeby się nie utopił wśród innych, a który (licząc od 16 lipca) ma w tej chwili ponad 162 tys. obejrzeń, 17 tys. polubień i 7 tys. podań dalej. Po prostu mam w sobie to coś, a jak Pan Bóg pozwoli, to może i sam prezydent Trump mnie dostrzeże i da temu stosowny wyraz.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Straśholc 23.07.2018, 22:34

To się nazywa podekscytowanie. A mam powody, oj mam. Amerykańska tłiterosfera bardzo mnie polubiła - niedawno trafiłem do elitarnej grupy retłitowej, a ostatnio jeszcze ta sprawa z Jackiem Posobcem... No i tłit, który podczepiłem, żeby się nie utopił wśród innych, a który (licząc od 16 lipca) ma w tej chwili ponad ...

W sumie z paroma lajkami odpowiedzi na tweet Jojo i 40 obserwującymi — wymiękam.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Boski TrumPePe 23.07.2018, 22:45

W sumie z paroma lajkami odpowiedzi na tweet Jojo i 40 obserwującymi — wymiękam.

Staraj się bardziej. Skoro ja mogę, a chcieć to móc...
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Straśholc 23.07.2018, 23:16

Staraj się bardziej. Skoro ja mogę, a chcieć to móc...

Tylko ja nie jestem patryotą, a cozmopolitą. Which makes a difference.

Polecam: https://twitter.com/marinamaral2
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Boski TrumPePe 23.07.2018, 23:36

Tylko ja nie jestem patryotą, a cozmopolitą. Which makes a difference.

Polecam: https://twitter.com/marinamaral2

Znam i polecam.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Straśholc 23.07.2018, 22:14
    Faktycznie. Obserwowałem paradę muzułmanów – lata temu – w Londynie przy Marble Arch. I byłem raczej przerażony niż zdziwiony. Przyszły mi na myśl sceny z filmów ze średniowiecznymi biczownikami.

Każda religia ma swoje średniowiecze?

https://rossrightangle.files.wordpress.com/2013/11/muslims-disruptsilence-in-london-armistice-day-2010.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Jołki-Pałki! Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że zgodzę się z Ryśkiem Dołkinsem!|Boski TrumPePe 23.07.2018, 22:44
    Voice of Europa, Mike Cernovich i Thomas Wictor (może p. Duinne go kojarzy?) też już podali dalej moje tłity. Wictor chyba ze trzy.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook