Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie

dodano: 13.03.2019, 18:19
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

A najciekawsze jest to, że ten łach myśli, że jest anonimowy, pisząc te insynuacje. Sprawa w toku.

• Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Marksman 13.03.2019, 18:51
    hłe hłe! już się boję... ty i te twoje pogróżki oraz straszenie są warte tyle co ty! czyli nic! a co do molestowania sam się idioto tym "chwaliłeś" parę lat temu, oczywiście zaraz wpis kasowałeś ,znany jesteś z tego, tak że wypierdalaj głąbie!!!

i czekam z niecierpliwością na finisz tej twojej "Sprawy w toku" przecweleńcu!!!
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|MKasperowicz 13.03.2019, 18:56
    Mam Ci wiele do zarzucenia, ale w kwesti walki z tym podszywańcem, stoję po Twojej stronie i trzymam za Ciebie kciuki.
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Marksman 13.03.2019, 19:04

Mam Ci wiele do zarzucenia, ale w kwesti walki z tym podszywańcem, stoję po Twojej stronie i trzymam za Ciebie kciuki.

ja też trzymam kciuki, niech cwelina pokaże że ma jaja!!!

a przy okazji... niech pokasuje część swoich wątków zamieszczanych na forum bo mogą mu zaszkodzić gdy będzie walczył o swoje "dobre" imię!!! buhaha... niektóre nawołują do nienawiści oraz insynuacje!
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Agnes32 13.03.2019, 19:12

Akurat "podszywaniec" to prawdopodobnie on sam. Jest tylko znikome prawdopodobieństwo, że to ktoś inny. Takie prowokacje idealnie do niego pasują. On uwielbia kiedy jest w centrum zainteresowania, a ostatnio przecież forum poświęca mu coraz mniej uwagi. Stara się odzyskać popularność.
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Boski TrumPePe 13.03.2019, 19:27

Akurat "podszywaniec" to prawdopodobnie on sam. Jest tylko znikome prawdopodobieństwo, że to ktoś inny. Takie prowokacje idealnie do niego pasują. On uwielbia kiedy jest w centrum zainteresowania, a ostatnio przecież forum poświęca mu coraz mniej uwagi. Stara się odzyskać popularność.

Po co mi uwaga na niszowym FForum, skoro jestem w centrum uwagi na Twitterze? Hahaha!
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Marksman 13.03.2019, 19:40

Po co mi uwaga na niszowym FForum, skoro jestem w centrum uwagi na Twitterze? Hahaha!

to na c*uj tu wracasz jak mucha do g*wna? nie masz kolegów że tu się tak chwalisz swoimi marnymi sukcesami i szukasz poklasku? skoro jesteś w centrum uwagi na Twitterze to "chwal" się tam, śmierdząca miernoto!

sam widzisz cwelu że jesteś nikim skoro na niszowym FForum szukasz zainteresowania! zrozum to wreszcie...
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Boski TrumPePe 13.03.2019, 19:26

Szczere dzięki!
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Marksman 13.03.2019, 19:16
    Jako poszkodowanego kogo zgłosisz? Poszukiwacza Prawdy, Cywilizację Łacińską, PolishPatriot(TM), PePe czy może jakąś inną fikcyjną postać której "insynuują" że była cwelona! opowiesz coś o tym? czy jest to ściśle tajne na tym etapie sprawy???

buhaha...
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|henryk1 13.03.2019, 21:17
    Adalbert też często dyskutuje sam ze sobą, ale ksywki nie zmienia:)))) Ucz się od niego.
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|observer1920 13.03.2019, 23:26
    Zło wraca. Aczkolwiek rzadko bywa tak, że wraca tak dosłownie. Do PePega, który z poziomu bezrobotnego z problemami psychicznymi stoczył się do 'poziomu" pachoła chlastającego ruskimi oszczerstwami na prawo i lewo zło wróciło i to w dosyć plugawej formie...

Dla observatora PePeg jest zwykle przypadkiem żenującym ale czasem zdarza się też, że jest ciekawym obiektem badawczym wietrzącym swe różnorakie patologie.
    Na tym samym forum najpierw pisze to:

"...Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie
    dodano: 13.03.2019, 18:19 Autor: PolishPatriot(TM) ...."

A trochę ponad 2 godziny to:

"...Re: 6-cio letnia lesbijka, 8-io letni gej ...| PolishPatriot(TM) 13.03.2019, 20:41
    (...) sam kiedyś byłem molestowany, akurat nie przez księdza ale wiem jaki to ma wpływ na dalsze życie! do tej pory mam problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi i boję się kobiet..."

Czy to lewe konto czy rozdwojenie jaźni?
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Agnes32 13.03.2019, 23:56

Zło wraca. Aczkolwiek rzadko bywa tak, że wraca tak dosłownie. Do PePega, który z poziomu bezrobotnego z problemami psychicznymi stoczył się do 'poziomu" pachoła chlastającego ruskimi oszczerstwami na prawo i lewo zło wróciło i to w dosyć plugawej formie...

Dla observatora PePeg jest zwykle przypadkiem żenującym ale czasem zdarza się ...

FF to niby otwarte forum, ale tak naprawdę zrobiła się z tego ekskluzywna grupka, gdzie prawie każdy jest jakoś tam rozpoznawalny, a tt to typowa globalna wioska, gdzie nikt ciebie nie zna i nikogo nie obchodzisz. To normalne, że tam chodzisz się pobawić we wrzucanie jakichś pierdół, a tutaj szukasz towarzystwa. Proste?
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Agnes32 13.03.2019, 23:57

FF to niby otwarte forum, ale tak naprawdę zrobiła się z tego ekskluzywna grupka, gdzie prawie każdy jest jakoś tam rozpoznawalny, a tt to typowa globalna wioska, gdzie nikt ciebie nie zna i nikogo nie obchodzisz. To normalne, że tam chodzisz się pobawić we wrzucanie jakichś pierdół, a tutaj szukasz ...

To do PP, oczywiście.
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Boski TrumPePe 14.03.2019, 0:22

FF to niby otwarte forum, ale tak naprawdę zrobiła się z tego ekskluzywna grupka, gdzie prawie każdy jest jakoś tam rozpoznawalny, a tt to typowa globalna wioska, gdzie nikt ciebie nie zna i nikogo nie obchodzisz. To normalne, że tam chodzisz się pobawić we wrzucanie jakichś pierdół, a tutaj szukasz ...

"gdzie nikt ciebie nie zna i nikogo nie obchodzisz"

Buahahahahahaha! Try again, sweetheart.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Agnes32 14.03.2019, 2:30

"gdzie nikt ciebie nie zna i nikogo nie obchodzisz"

Buahahahahahaha! Try again, sweetheart.

Pomarzyć zawsze można, ale prawda jest taka, że ty jesteś tak zakompleksiony, że zawsze musisz mieć kogoś, kim będziesz się uwiarygadniał. Ot i twoje znajomości.
    Odpowiedz
  • Re: Pewien gnojek ciągle tutaj insynuuje, że byłem molestowany seksualnie w dzieciństwie|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:00

Pomarzyć zawsze można, ale prawda jest taka, że ty jesteś tak zakompleksiony, że zawsze musisz mieć kogoś, kim będziesz się uwiarygadniał. Ot i twoje znajomości.

Powiedziała stara, samotna baba, której nikt w wielkim świecie nie zna i której nie pozostało już nic innego, jak tylko zaczepianie ludzi sukcesu na niszowym forum dyskusyjnym. Powinnaś chociaż docenić to, że chcę z Tobą rozmawiać, skarbie.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook