Otwarte forum dyskusyjne Frondy

II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

dodano: 4.06.2018, 20:50
akcje wątku: drzewko

Autor: enrque111

enrque111

2 czerwca, rodzice na całym świecie protestowali przeciw obowiązkowym szczepieniom ich dzieci. Domagali się również informacji o ryzyku związanym ze szczepieniem i zabiegami profilaktycznymi. W 17 krajach Europy przeszły wielotysięczne tłumy, o których nie wspomniały żadne media "głównego ścieku".

Na polskiej edycji protestu organizowanego przez Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” można było spotkać również przedstawicieli środowiska lekarzy. „Nie mówię, żeby nie szczepić. Trzeba jednak uważać, aby nie wstrzykiwać toksycznych substancji. Jeżeli w szczepionce są tzw. adiuwanty, które mogą być np. substancjami neurotoksycznymi to ich obecność nie jest obojętna” – mówi dr Hubert Czerniak.

Organizatorzy protestu mówią już o pierwszych efektach: „Jestem dumna, że było nas więcej, niż w ubiegłym roku i jestem dumna, że ludzie przestali się już bać. Przestali chować się ze swoimi poglądami w domach. Wychodzą manifestować mimo tak olbrzymiego hejtu i cenzury. Nawet lekarze przestają się bać. To już jest coś, jeśli lekarze wyżej stawiają prawdę i dobro dzieci niż strach mimo, że grożą im za to sankcje”- powiedziała nam po marszu Justyna Socha ze stowarzyszenia „STOP NOP”.

http://wprawo.pl/2018/06/04/ii-miedzynarodowy-protest-przeciw-przymusowi-szczepien-protestowalo-10-tysiecy-polakow-mainstream-milczy-wideo/

http://s5.ifotos.pl/img/antyszcze_qehhqhx.png

• Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 22:21

Radzę ci się spieszyć, bo może zabraknąć :)

OK nie rozmawiajmy o czymś co nie istnieje (twój mózg). Opowiedz nam lepiej kilka uciesznych ględziołów o tej sławetnej depopulacji :D
    “Theology is ignorance with wings.” ― Sam Harris
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 22:26

OK nie rozmawiajmy o czymś co nie istnieje (twój mózg). Opowiedz nam lepiej kilka uciesznych ględziołów o tej sławetnej depopulacji :D

Jeżeli już zaopatrzyłeś się w mózg, na który dałem ci namiar, to powinieneś wygooglować sobie, interesujące cię informacje? Czy masz już ten mózg, czy wciąż go szukasz?
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 22:41

Jeżeli już zaopatrzyłeś się w mózg, na który dałem ci namiar, to powinieneś wygooglować sobie, interesujące cię informacje? Czy masz już ten mózg, czy wciąż go szukasz?

Nie zamierzam googlować za twoimi głupotami. Powiedziałeś A, to bądź teraz męszczyzną (sic) i powiedz B.
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 22:44

Nie zamierzam googlować za twoimi głupotami. Powiedziałeś A, to bądź teraz męszczyzną (sic) i powiedz B.

Czy myślisz (o ile procesy zachodzące w twojej kałoczaszce można nazwać tym dumnym słowem), że jestem tu po to aby każdemu idiocie tłumaczyć coś, czego on nie jest w stanie zrozumieć?
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 22:50

Czy myślisz (o ile procesy zachodzące w twojej kałoczaszce można nazwać tym dumnym słowem), że jestem tu po to aby każdemu idiocie tłumaczyć coś, czego on nie jest w stanie zrozumieć?

A wystarczyło napisać "Nie wiem".
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 23:06

A wystarczyło napisać "Nie wiem".

Nie boję się tego sformułowania. Nie wiem dlaczego jesteś idiotą :)
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 23:11

Nie boję się tego sformułowania. Nie wiem dlaczego jesteś idiotą :)

Wielu rzeczy nie wiesz i codziennie nam to udowadniasz.
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 21:22
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 21:33
    Organizatorzy protestu mówią już o pierwszych efektach: w Czechach mamy epidemię odry.
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 21:46

Organizatorzy protestu mówią już o pierwszych efektach: w Czechach mamy epidemię odry.

Nie ma i nigdy nie było epidemii, o której bredzisz. Justyna Socha wskazała, że na stronie Światowej Organizacji Zdrowia nie ma informacji o ogłoszeniu epidemii odry w którymkolwiek z państw. Milena Kruszewska, rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia poinformowała mnie, że w ciągu ostatnich 10 lat nie były ogłaszane żadne epidemie w Polsce. Podobnie na terytorium Ukrainy w ciągu ostatnich 10 lat nie były ogłaszane epidemie, o czym poinformowało naszego prawnika ukraińskie ministerstwo. Gdy wybuchła sprawa rzekomej epidemii w Czechach, rodzice zaczęli masowo pisać do ambasady czeskiej w Polsce. Cytuję – Z analizy epidemiologicznej jasno wynika, iż w kraju nie występuje żadna epidemia. Szerzona w mediach informacja o pomocy armii władzom cywilnym jest nieprawdziwa – odpowiedziała ambasada w specjalnym komunikacie opublikowanym na jej stronie internetowej.
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 21:53

Nie ma i nigdy nie było epidemii, o której bredzisz. Justyna Socha wskazała, że na stronie Światowej Organizacji Zdrowia nie ma informacji o ogłoszeniu epidemii odry w którymkolwiek z państw. Milena Kruszewska, rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia poinformowała mnie, że w ciągu ostatnich 10 lat nie były ogłaszane żadne epidemie w ...

Epidemia odry jest w Czechach, w Niemczech oraz w UK.
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 21:58

Wystarczy wpisać "epidemia odry" w google.
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 22:06

Domyślam się, że masz na ten temat lepsze informacje, niż ambasady tych krajów :)
    Jeśli tak, to je przedstaw.
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|Don Quijote de la Mancha 4.06.2018, 22:19

Domyślam się, że masz na ten temat lepsze informacje, niż ambasady tych krajów :)
    Jeśli tak, to je przedstaw.

Jakie ambasady? Praktycznie wszystkie polskie portale informacyjne podawały, za czeskim ministerstwem zdrowia informacje o zwiększonej liczbie zachorowań na odrę. W Pradze zamknięto szpital i zarządzono kwarantannę.
    Tu masz próbkę
    http://narodowcy.net/epidemia-odry-w-czechch/
    Odpowiedz
  • Re: II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień|enrque111 4.06.2018, 22:41

Jakie ambasady? Praktycznie wszystkie polskie portale informacyjne podawały, za czeskim ministerstwem zdrowia informacje o zwiększonej liczbie zachorowań na odrę. W Pradze zamknięto szpital i zarządzono kwarantannę.
    Tu masz próbkę
    http://narodowcy.net/epidemia-odry-w-czechch/

Ta panika, którą sztucznie wywołano, miała na celu (jak wszystkie inne w ubiegłych latach - ptasie i świńskie grypy) wspomóc lobby szczepionkowe i zahamować ruchy antyszczepionkowe wśród coraz bardziej świadomego zagrożeń społeczeństwa. 100 zachorowań na odrę na 10 mln mieszkańców Czech nie jest żadną epidemią :)
    enrque111
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook