Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Hiobowe wieści z Niemiec

dodano: 12.08.2017, 11:03
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

"Ulrich Commerçon, związany z Partią Socjaldemokratyczną minister edukacji Saary lansuje koncepcję wprowadzenia do niemieckich szkół w swoim landzie nauczania języka arabskiego. Jak tłumaczy chce wyjść w ten sposób naprzeciw dzieciom islamskich imigrantów, które rozpoczęły już edukację."

http://niezalezna.pl/200710-niemcy-wkraczaja-na-droge-kalifatu-jezyk-arabski-w-kazdej-szkole-szef-men-to-bedzie-jezyk-swiata

I komentarz z tejże strony:

"Celem jest "rozczlonkowanie" i zdezintegrowanie ludnosci europejskiej i stworzenie za pomoca islamu nowej jednolitej masy ludnosci europejskiej ,umozliwiajacej powstnie superpanstwa konkurencyjnego dla USA.Islam ma byc europejska religia panstwowa,ktora jak za hitlera faszyzm ze wzgl na swoj samodyscyplinujacy charakter najlepiej sie do tego nadaje. Wczoraj merkel oglosila w imieniu calej europy ze podwaja kwote emigrantow ktorych europa przyjmie, parcie niemiec do powyzszego celu przybiera na sile i przy swej bucie nie pytaja juz nikogo o zgode.Ciekawe ze w polskich mediach ,nawet w niezaleznej nie ma sladu o tej decyzji merkel,ktora dotyczy Polski gdyz nalezy teraz spodziewac sie olbrzymich naciskow na Polske wlasnie.Polska nie moze sie zgodzic teraz na najmnejsze ustepstwo gdyz otworzy to droge do lawiny nastepnych zadan."

 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec|waldens 12.08.2017, 11:05
  I jeszcze jeden komentarz:

  "Tak w wielkim skrócie: muzułmanie nienawidzą żydów; świat wini żydów o chęć zaprowadzenia nowego porządku świata; jedyną religią na świecie, która oficjalnie w swoich "świętych księgach" mówi o nwo jest islam (i czytających: czytałam talmud i naprawdę nie wiem, jak bez czytania można dojść do wniosków, do jakich się powszechnie w odniesieniu do talmudu dochodzi); prawdziwy winny jest podstępny i działa kłamstwem i nigdy wprost nie przyzna się do swoich zamiarów, dopóki ich realizacja będzie na takim etapie, że będzie nieodwracalna- i obecnie to widzimy- islam już więcej nie musi podszywać się pod "żądnych krwi" żydów, bo wystarczająco odwrócił uwagę od siebie i skupił ją tam, gdzie chciał, a w międzyczasie zaczął opanowywać świat. To nie o inwigilację chodzi, nie o "czipowanie", nie o pełną kontrolę jakiegoś "światowego rządu". Prawdziwe zagrożenie opiera się na tym, że nie musi się polegać na cywilizacyjnych zdobyczach, bo prędzej czy później i one zawiodą. nwo będzie wywodzić się z prostej, prymitywnej ideologii, której nie jest w stanie zagrozić brak prądu, "zmiany klimatyczne" czy pieniądz. I tylko jedno w nwo jest prawdą- albo się poddasz (islamowi), albo zginiesz......"
  Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
  Odpowiedz
 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec| Szymon z Cyreny 12.08.2017, 11:34
  coś jest na rzeczy z tą nienawiścią do chrześcijan nie tylko w Niemczech
  "Aideen Strandsson to irańska aktorka, nawrócona z islamu na chrześcijaństwo, która mieszka w Szwecji. Choć już kilkakrotnie prosiła o azyl, jej prośby były odrzucane: „To twój problem, że jesteś chrześcijanką” - usłyszała ostatnio."
  http://malydziennik.pl/szwecja-nie-chce-jej-udzielic-azylu-bo-jest-chrzescijanka,7004.html
  O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
  Odpowiedz
 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec|Piech 12.08.2017, 11:41
  Język arabski w szkołach, przyjmowanie uchodźców i tworzenie nowej rzeczywistości - to jedno, a bzdurne komentarze jakoby narzędziem tych planów miał być islam - to drugie. To może się tak skończyć (i skończy), ale z głupoty, a nie na skutek niemieckich planów.
  Odpowiedz
 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec|Duinne 12.08.2017, 15:11
  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/teach-british-children-polish-language-9354541

  Dodam, ze w Wielkiej Brytanii juz w tej chwili mozna w panstwowych szkolach przygotowywac sie do GCSE ("mala matura") i A-level ("duza matura") z jez. polskiego - szkoly maja obowiazek stworzyc taka mozliwosc dzieciom chetnym do przystapienia do tych egzaminow. Z wiadomych wzgledow, z tej mozliwosci korzystaja prawie wylacznie dzieci Polakow.

  Beata Szydlo w czasie wizyty w Wielkiej Brytanii domagala sie natomiast lekcji polskiego dla brytyjskich dzieci.
  I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
  Odpowiedz
 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec|Adalbert1241 12.08.2017, 16:07

  http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/teach-british-children-polish-language-9354541

  Dodam, ze w Wielkiej Brytanii juz w tej chwili mozna w panstwowych szkolach przygotowywac sie do GCSE ("mala matura") i A-level ("duza matura") z jez. polskiego - szkoly maja obowiazek stworzyc taka mozliwosc dzieciom chetnym do przystapienia do tych egzaminow. Z wiadomych wzgledow ...


  Taki cytacik:

  "W Polsce mamy obecnie rewitalizację gospodarki, znakomite programy socjalne, nowy program edukacyjny. On jest niezwykle ważny dla Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii. Wielu mówiło wracamy, bo mamy dwójkę czy trójkę dzieci i chcemy, żeby one miały dobrą edukację, bo edukacja w wielkiej Brytanii jest koszmarna"

  stąd https://wpolityce.pl/polityka/352930-skowronski-polska-jest-naprawiana-ludzie-to-czuja-opozycja-prowadzi-namietny-spor-polityczny-po-to-zeby-to-ukryc

  Odpowiedz
 • Re: Hiobowe wieści z Niemiec|WojciechA 13.08.2017, 22:46
  Za Hitlera to byłoby nie do pomyślenia.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook