Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Heksagram jest symbolem satanistycznym

dodano: 11.02.2019, 1:07
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

"Dla satanistów zewnętrznymi symbolami są: odwrócony krzyż – noszony w formie medalionu lub wyszyty na kurtce; wizerunki diabła lub kozła wymalowane na plecach czarnych lub granatowych kurtek; napisy o treści: “Ave Saraye”, “Salve Imperator Hades”, “Ave Satanos” lub nazwy zespołów muzycznych – satanistycznych, rękawiczki z obciętymi palcami. Znakami przynależności i stopnia wtajemniczenia są np. trzy odwrócone dziewiątki – symbol dziecka szatana (bestii), pentagram lub heksagram, trzy litery “F” (szósta litera w alfabecie), trzy koła połączone ze sobą, swastyka, trójkąt itp."

Ks. prof. Andrzej Zwoliński, kierownik Katedry Katolickiej Nauki Społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

http://www.bibula.com/?p=64220

"Niektórzy przypuszczają, iż znak ten nie ma nic wspólnego z biblijnym królem Dawidem, lecz jest znacznie starszy. Część badaczy uważa, że chodzi tu o gwiazdę Kijuna (Księga Amosa 5:26), zwaną także gwiazdą Remfana (Dzieje Apostolskie 7:43). Obie nazwy są starożytnymi określeniami planety Saturn, której symbolem była prawdopodobnie sześciopromienna gwiazda. Werset z księgi Amosa sugeruje, iż Izraelici przejęli jej kult od Kananejczyków wraz z kultem Molocha. Dzisiejsza nazwa gwiazdy może wynikać z faktu, iż syn i następca króla Dawida, Salomon, pod koniec życia zwrócił się ku politeizmowi (1 Królewska 11:4-8) i być może wówczas kult gwiazdy Kijuna nabrał szczególnego znaczenia w starożytnym Izraelu."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida

Powiedzcie to wyświęconym durniom, pozwalającym na wywieszanie tego symbolu w kościołach. Chyba, że sami poświęcają czyjeś dzieci w ofierze Molochowi.

• Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|pan typu bears 11.02.2019, 1:38
    Toż i Google Chrome, nie?
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|maj 11.02.2019, 16:08

Toż i Google Chrome, nie?

fogule to podstawowa bibliteka linuxa nazywa sie glibc6. szostka na koncu, szesc liter i liczac od a=0 => g=6. czyli 666 jak nic.
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|pan typu bears 11.02.2019, 16:24

fogule to podstawowa bibliteka linuxa nazywa sie glibc6. szostka na koncu, szesc liter i liczac od a=0 => g=6. czyli 666 jak nic.

😈
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|wirek 11.02.2019, 8:42
    ..rękawiczki z obciętymi palcami...
    ...Powiedzcie to wyświęconym durniom...

A mój znajomy ksiądz, z którym czasem jeżdzę na wycieczki motocyklowe, używa rękawiczek bez palców!!!
    To chyba jakas ukryta opcja satanistyczna.
    W ogóle ten motocykle to jakieś podejrzane, kierownice w kształcie rogów, czarne maloania, jakieś płomienie no i to logo na ubraniach firmy dainese:
    https://i.pinimg.com/originals/42/4d/cb/424dcb123b803462e8d37bbd6b91301a.png
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|Duinne 11.02.2019, 9:16
    No patrz pan, ja sama wydziergalam sobie kilka par takich rekawiczek. Rekawiczki na rower tez bez palcow.

Autor powyzszego zapomnial o znanym satanistycznym symbolu, czyli Hello Kitty. Np. Takie cos - przypadek? Nie sadze:

https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/syrian-rebel-leader-gives-speech-to-islamist-militants-with-hello-kitty-notebook-9583629.html
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|Miecz Damoklesa 11.02.2019, 14:23

No patrz pan, ja sama wydziergalam sobie kilka par takich rekawiczek. Rekawiczki na rower tez bez palcow.

Autor powyzszego zapomnial o znanym satanistycznym symbolu, czyli Hello Kitty. Np. Takie cos - przypadek? Nie sadze:

https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/syrian-rebel-leader-gives-speech-to-islamist-militants-with-hello-kitty-notebook-9583629.html

FFF
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|Duinne 11.02.2019, 16:53

FFF

FFS :-D
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|pan typu bears 11.02.2019, 16:58

FFF

Fajowe Forum Frondy
    Odpowiedz
  • Re: Heksagram jest symbolem satanistycznym|Ateistyczny lewak 11.02.2019, 16:42
    …"W przeciwieństwie do alegorii, która może być odczytana tylko w sposób jednoznaczny, symbol posiada charakter chwiejny, niejednolity znaczeniowo, możliwości jego interpretacji są dowolniejsze."... tak mowi slownik definiujac wyraz SYMBOL.. pozniej przyzwyczajenie bierze gore I wszystko moze byc symbolem wszystkiego, przyklad: krzyz byl narzedziem tortur I smierci, stal sie symbolem dobra, samych pozytywow zwiazanych z fikcyjnym morderstwem jednej fikcyjnej osoby.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook