reklama

Otwarte forum dyskusyjne Frondy

halo, halo - co tu się dzieje!!???

dodano: 2.07.2010, 11:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Talka

Talka

Dlaczego na blogach jest TAKI zastój???? Notki zmieniają się z prędkością pełzającego ślimaka. Wybierane są te naprawdę nieciekawe, które niestety lądują w "koniecznie przeczytaj" i mają po 4 komentarze!!?? Na stronę "ciekawych" umieszcza się jakieś wklejone info. o obrazach tudzież, jakieś modlitwy (kopiuj - wklej), albo wiersze. Zaczyna mnie to irytować. Siedzę nad notką 1,5 h, po czym widzę totalny zastój i brak jakiegokolwiek planu działania moderatora i swój artykuł na poziomie "zero".
Poracha.

• Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Kazik Mafia 2.07.2010, 1:15
    "Blogi i fforum tworzone są przez użytkowników, zatem jeśli ktoś narzeka, że nic się nie dzieje i wieje nudą, to może - przynajmniej na początek - powinien się zastanowić, jaka jest tego przyczyna".

A propos mojego wpisu wyżej. Musi wiać nuda, skoro redakcja nie zauważa swojego własnego redaktora Stanisława Żaryna.

* * * *
    @ Marysia

O widzę, że wrzuciłaś SŻ na główną, jeszcze na blogi!
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marysia 2.07.2010, 8:54

"Blogi i fforum tworzone są przez użytkowników, zatem jeśli ktoś narzeka, że nic się nie dzieje i wieje nudą, to może - przynajmniej na początek - powinien się zastanowić, jaka jest tego przyczyna".

A propos mojego wpisu wyżej. Musi wiać nuda, skoro redakcja nie zauważa swojego własnego redaktora Stanisława Żaryna.* * * *@ Marysia

O ...

Ktoś przysnął, mamy upał

a Wy nie do wszytskiego co wytłumaczalne dawajcie teorie spiskowe, bo jak na prawdę będzie powód to Wam nie uwierzą
    najlepsze pastwiska są w Cova da Iria
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Zofi 3.07.2010, 1:04

Ktoś przysnął, mamy upał

a Wy nie do wszytskiego co wytłumaczalne dawajcie teorie spiskowe, bo jak na prawdę będzie powód to Wam nie uwierzą

prowadzić porządnie serwis internetowy a nie odwalać kichę oraz zasypiać w opały, to jest zadanie adminów
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Talka 2.07.2010, 1:21
    O proszę :)!

I pojawiły się fajne, nowe wpisy na głównej :))
    Talka
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marco29 2.07.2010, 1:28

O proszę :)!

I pojawiły się fajne, nowe wpisy na głównej :))

Chcieć to móc!-że się tak znowu podeprę mądrością ludową...
    http://konservat.pl/
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marysia 2.07.2010, 5:37

Chcieć to móc!-że się tak znowu podeprę mądrością ludową...

Nie mamy złej woli, mamy bałagan i się staramy coś z tym zrobić.

Potrzeba nam Waszej wyrozumiałości.

Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Zofi 3.07.2010, 1:00

Nie mamy złej woli, mamy bałagan i się staramy coś z tym zrobić.
    Potrzeba nam Waszej wyrozumiałości.

no to wezcie takie osoby do pomocy coby userzy tego nie odczuli a nie lamentujcie na forum i zwalajacie na bylych adminow
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marysia 3.07.2010, 1:09

no to wezcie takie osoby do pomocy coby userzy tego nie odczuli a nie lamentujcie na forum i zwalajacie na bylych adminow

nikt nic na byłych nie zwala jeno w piersi własne się bije

Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Horizon 2.07.2010, 5:16
    Czyżby to sama miss blogerskiego światka odwiedziła nasze skromne forumowe kazamaty? Jeśli tak, to padam uniżony.

;)
    http://brzytwakwietniowa.wordpress.com (blog społeczno-polityczny)
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Teofila_Bepko 2.07.2010, 11:18
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |13532 2.07.2010, 11:23
    Zadanie wykonane!
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Gorlias Fitzgorgon 2.07.2010, 11:26
    Tak zwana "nocnicza zmiana" odbija się czkawką - pan Terlikowski przejął portal, ci co dotychczas pracowali przy portalu (redakcja, ffundraizing, informatycy) sobie poszli.

Według najnowszych informacji TPT wyjechał na wakacje. No i wszystko z wolna staje. Tylko BliskoNieba utrzymuje stałe tempo wrzucania kolejnych zdjęć fresków. :-)
    Jeśli nie działa, to może armaty?
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marco29 2.07.2010, 11:27
    Zdaje się że wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Społeczność próbuje jakoś reagować ale wszelkie próby dialogu z moderatorami kończą się obiecankami i zbywaniem że zaraz wszystko wróci do porządku.Można rzec za starym ludowym przysłowiem że:"dziad gada do obrazu a obraz do niego ani razu"
    http://konservat.pl/
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Marysia 2.07.2010, 11:48

Zdaje się że wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Społeczność próbuje jakoś reagować ale wszelkie próby dialogu z moderatorami kończą się obiecankami i zbywaniem że zaraz wszystko wróci do porządku.Można rzec za starym ludowym przysłowiem że:"dziad gada do obrazu a obraz do niego ani razu"

czy chodzi o coś konkretnego?

Spotykam się z chcącymi zdawać pytania w siedzibie portalu, w każdy czwartek od g. 18, umieściłam na blogach i w wiadomościach serię anonsów żeby zgłaszano mi trolle i ta korespondencja się rozwija. Oczywiście nie jesteśmy geniuszami ja PTP i jego grupa i dla tego prosimy o modlitwę
    Odpowiedz
  • Re: halo, halo - co tu się dzieje!!??? |Talka 2.07.2010, 11:37
    Kurcze, nie podoba mi się to. Jestem na FF dosyć długo i mniej więcej, po takim czasie, można rozeznać kto pisze dobrze, kto pisze ciekawie i dobrze oraz kto pisze, bo pisze. Tym czasem wchodzę na blogi, chce przeczytać jakąś ciekawą notke i muszę jej szukać, bo promowane są jakieś notki-niewypotki. Aż się odechciewa zasiadać do komputera i pisać cokolwiek.
    Talka
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

reklama

Nowy użytkownik:

Wypełnij wszystkie pola: