Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Gruby spotyka Pomarańczowego. Mam deja vu.

• Re: Gruby spotyka Pomarańczowego. Mam deja vu.|Niechodliwy 12.06.2018, 15:57
    Dziennikarze, pytają Trumpa, czy nie jest mu głupio nazywać "utalentowanym" kogoś, kto zabija członków własnej rodziny, buduje w kraju obozy koncentracyjne itd. Trump na to: Kim jest bardzo utalentowany, jak każdy kto przejmuje władzę w wieku 26 lat i potrafi ją utrzymać.
    Odpowiedz
  • Re: Gruby spotyka Pomarańczowego. Mam deja vu.| Szymon z Cyreny 12.06.2018, 15:58
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Gruby spotyka Pomarańczowego. Mam deja vu.|qaxas 12.06.2018, 21:04
    @Mishka, Vodka, Balalayka @ 19:04 UTC

Generalnie https://www.youtube.com/watch?v=l3QxT-w3WMo ;]
    Wyłapuję mgły w moje tajne nic. I rozdaję tym, o których wiem, że tego chcą.
    Odpowiedz
  • Re: Gruby spotyka Pomarańczowego. Mam deja vu.|MKasperowicz 12.06.2018, 21:34
    Przede wszystkim naiwna jest radość z jakiegokolwiek porozumienia podpisanego przez Trumpa te kilka dni po G7.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook