Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Grożą impotencją, ślepotą i rakiem. Czas rzucić, nie?

dodano: 12.10.2017, 23:40
akcje wątku: drzewko

Autor: kotes czyli wysłannik z efe

Ja wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem.

• Re: Grożą impotencją, ślepotą i rakiem. Czas rzucić, nie?|Adalbert1241 13.10.2017, 0:01
    Tu bardziej katastroficznie.

"Od kilku lat zajmuję się analizowaniem zmian zachodzących w Arktyce i na całej planecie, co skłoniło mnie do pisania bloga o zanikającej pokrywie lodowej Arktyki. Wszystkie napływające w ostatnim czasie informacje wskazują, że planetarne trwanie ludzi dobiega końca. Kiedy Arktyka będzie wolna od lodu, Ziemia nagrzeje się błyskawicznie, co doprowadzi do załamania produkcji żywności, powszechnego głodu i upadku cywilizacji. W 2012 roku padł rekord topnienia lodu, prawdopodobnie w tej dekadzie czapa polarna zniknie. Chyba nie mamy już szans na powstrzymane katastrofalnej zmiany klimatu - zmiany są zbyt szybkie."

Cytat stąd
    http://arcticicesea.blogspot.com/2017/09/sierpien-2017-koniec-chodnego-lata.html
    Odpowiedz
  • Re: Grożą impotencją, ślepotą i rakiem. Czas rzucić, nie?|Rycerz_Ni 13.10.2017, 0:06
    Ja żarłem Champix przez 3 miesiące i się udało.
    Odpowiedz
  • Re: Grożą impotencją, ślepotą i rakiem. Czas rzucić, nie?|Rycerz_Ni 13.10.2017, 0:07

Ja żarłem Champix przez 3 miesiące i się udało.

Nie palę już 2,5 roku.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook