Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Google wstydzi się krzyży?

dodano: 13.09.2017, 7:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Szymon z Cyreny

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

"Internauci zauważyli, że na trójwymiarowych wizualizacjach kościołów i katedr na mapach Google brakuje krzyży." 

"Do sprawy odniósł się również Piotr Zalewski z Google Polska potwierdzając brak krzyży. – Przepraszamy, wynika to z błędu w naszym automatycznym mechanizmie modelowania budynków 3D – powiedział w rozmowie z WP Tech."

"Przepraszamy, wynika to z błędu w naszym automatycznym mechanizmie modelowania budynków 3D i dotyczy elementów obiektów słabo widocznych na zdjęciach lotniczych. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu"

–  mówił Zalewski dla WP Tech."

"Krzyż Papieski na placu Marszałka Piłsudskiego w Warszawie:

http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/329897a38.png

http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/330e2768f.png

Co ciekawe krzyż znikł, lecz jego cień widać nadal. Podobnych przykładów jest mnóstwo."

http://niezalezna.pl/202986-google-potwierdza-brak-krzyzy-na-kosciolach-a-wyborcza-tak-sie-starala-posuneli-sie-do-manipulacji

• Re: Google wstydzi się krzyży?| Szymon z Cyreny 13.09.2017, 7:52
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Duinne 13.09.2017, 8:25
    Wyglada na to, ze Google wstydzi sie rowniez latarni
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Witt 13.09.2017, 9:10

Bo latarnie też się kojarzą z chrześcijaństwem.
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 10:09

Zgadywałbym, że Google wstydzi się rozmaitych wąskich a wysokich obiektów, ale to już nie wpisze się w prześladowania chrześcijan tak ślicznie.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?| Szymon z Cyreny 13.09.2017, 12:09

Zgadywałbym, że Google wstydzi się rozmaitych wąskich a wysokich obiektów, ale to już nie wpisze się w prześladowania chrześcijan tak ślicznie.

polityka wstydu za krzyż jest zaraźliwa
    http://cdn.natemat.pl/9fa378cd26bc1997ac07340b77f66c1d,780,0,0,0.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 13:21

polityka wstydu za krzyż jest zaraźliwa
    http://cdn.natemat.pl/9fa378cd26bc1997ac07340b77f66c1d,780,0,0,0.jpg

Jakbyśta nie nabroili tyle, to i za waszą symbolikę nie mus by się wstydzić. A tak mus.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?| Szymon z Cyreny 13.09.2017, 13:35

Jakbyśta nie nabroili tyle, to i za waszą symbolikę nie mus by się wstydzić. A tak mus.

przynajmniej przestałeś owijać w bawełnę
    doceniam to
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 13:48

przynajmniej przestałeś owijać w bawełnę
    doceniam to

No ja się za was wstydzę strasznie, przyznaję. Ale z pokorą swój krzyż niosę i niesę.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Witt 13.09.2017, 13:50

Ja się krzyża nie wstydzę. Masz z tym problem?
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 13:57

Ja się krzyża nie wstydzę. Masz z tym problem?

Ojej, nie bij, błagam.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Witt 13.09.2017, 13:59

Ojej, nie bij, błagam.

Ojej, nie wstydź się tak, bo Ci pąsy zostaną na stałe.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 14:03

Ojej, nie wstydź się tak, bo Ci pąsy zostaną na stałe.

Masz z tym problem?
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Witt 13.09.2017, 14:05

Masz z tym problem?

Czy mam problem z tym, że Ty masz problem, że ja się nie wstydzę krzyża? To zaleczy, czy Ty masz problem.
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|ProjectPi v2 13.09.2017, 14:17

Czy mam problem z tym, że Ty masz problem, że ja się nie wstydzę krzyża? To zaleczy, czy Ty masz problem.

Wpierw stwierdzasz, że mam się nie wstydzić, "bo mi pąsy zostaną na stałe", a teraz pytasz, czy tak jest. Ech, katolik...
    Odpowiedz
  • Re: Google wstydzi się krzyży?|Witt 13.09.2017, 14:23

Wpierw stwierdzasz, że mam się nie wstydzić, "bo mi pąsy zostaną na stałe", a teraz pytasz, czy tak jest. Ech, katolik...

O pardon! Nie tyle stwierdzam, co ostrzegam.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook