Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"

dodano: 15.05.2019, 17:34
akcje wątku: drzewko

Autor: PIS4you

"Trzeba namawiać ludzi, by poszli na wybory. To nasz obowiązek. Wierzę, że 26 maja dowiemy się o naszym zwycięstwie". (Jarosław Kaczyński)

Dzięki osłabianiu PiSu przez głosowanie na Konfederację, który to PiS jasno stawia sprawę jakichkolwiek nieuzasadnionych roszczeń innych państw wobec Polski, do władzy może powrócić PO, a wtedy mamy jak w banku wypłatę wszelkich nieuzasadnionych roszczeń. Gratulacje, wy geniusze popierający Konfederację.

• Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|tia 15.05.2019, 17:47
    Dlatego zagłosuję na Wiosnę, bo mam taki kaprys.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|PIS4you 15.05.2019, 17:55

Nie daleko pada Konfederacja od Wiosny:

https://i.ytimg.com/vi/0xobevfoE18/maxresdefault.jpg
    "Trzeba namawiać ludzi, by poszli na wybory. To nasz obowiązek. Wierzę, że 26 maja dowiemy się o naszym zwycięstwie". (Jarosław Kaczyński)
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|tia 15.05.2019, 18:16

Nie daleko pada Konfederacja od Wiosny:

https://i.ytimg.com/vi/0xobevfoE18/maxresdefault.jpg

Na PiS nie zagłosuję, bo kupczy wyborców programami, za które zapłacimy słono i zapłacą nasze wnuki. Na KE nie zagłosuję, bo Tusk na zielonej wyspie kazał mi zaciskać pasa. Na Konfederacje nie zagłosuję, bo się w moich oczach Korwin skompromitował, że wszedł w układ z Braunem, któremu nie wybaczę próby zniszczenia prof. Miodka. Zostaje mi Wiosna, której wibitnym fanem nie jestem, ale dla kaprysu będzie miała mój głos.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|PIS4you 15.05.2019, 19:51

Na PiS nie zagłosuję, bo kupczy wyborców programami, za które zapłacimy słono i zapłacą nasze wnuki. Na KE nie zagłosuję, bo Tusk na zielonej wyspie kazał mi zaciskać pasa. Na Konfederacje nie zagłosuję, bo się w moich oczach Korwin skompromitował, że wszedł w układ z Braunem, któremu nie wybaczę próby ...

No fajnie, fajnie. Ale chciałbym, żebyś miał chociaż świadomość faktu, że "Wiosna" Biedronia jest partią zafundowaną Polakom przez Niemcy, do czego poniekąd przyznał się sam Biedroń na nagraniu poniżej:

https://twitter.com/Karola_wamehlo/status/1093976203491528704

https://i.imgur.com/O4TTvel.png
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|kandydat 15.05.2019, 18:08

Też bych zagłosował, gdybych miał więcej niż jeden głos.
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|Wojo 15.05.2019, 17:54
    Drogi Pepe,

ten szantaż już przestał działać, ponieważ PiS pokazał, że jest kompletnie niewiarygodny w obiecankach obrony polskiego interesu. Dzisiaj znów dał dziobem w piach, a uchwalając ustawę mógłby odzyskać wiarygodność. Dlaczego tego nie zrobił, skoro mówi, że nie odda nawet guzika ?
    Odpowiedź jest jedna: bo kłamie.
    Fakty potajemnych rozmów z Żydami dodatkowo i jednoznacznie o tym świadczą.

Dobrze, że Polska ma wielu przyjaciół wśród uczciwych Żydów, którzy pomagają ustalić prawdę, świadczą o niej.
    Bogu niech będą dzięki za nich, a im chwała i nasza wdzięczność.
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|waldens 15.05.2019, 17:54
    To dlaczego dzisiaj w Sejmie nie pozwoliliście na ukrócenie wszelkich targów z żydowskimi hienami? Dlaczego pozwalacie na kupczenie Polską? Dlaczego Wasza opozycja trzyma w tej sprawie z Wami sztamę?
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|PIS4you 15.05.2019, 18:05

To dlaczego dzisiaj w Sejmie nie pozwoliliście na ukrócenie wszelkich targów z żydowskimi hienami? Dlaczego pozwalacie na kupczenie Polską? Dlaczego Wasza opozycja trzyma w tej sprawie z Wami sztamę?

Mówisz o tym wydarzeniu, o którym bardzo chętnie wspomina niemiecki portal "wp.pl", wspierający Winnickiego w "słusznej" sprawie? Rosja i Niemcy przeciwko Polsce... w sumie nic odkrywczego, ale trzeba być zawsze czujnym.

https://pbs.twimg.com/media/D6nUlerWkAAOZiv.jpg

https://pbs.twimg.com/media/D6nUl8iWwAADSxh.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|Valenveil 15.05.2019, 17:59
    do władzy może powrócić PO
    Jest coraz bardziej prawdopodobne.
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|Adalbert1241 15.05.2019, 18:47

do władzy może powrócić PO
    Jest coraz bardziej prawdopodobne.

Panowie jeszcze 12 dni. tylko.:))))
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|Valenveil 15.05.2019, 19:02

Panowie jeszcze 12 dni. tylko.:))))

Nie, nie. Te najważniejsze wybory jesienią. Przed prezesem jeszcze wiele ognisk, wędkowania, wędrówek po górach i wizyt w telewizji na “dzień dobry”.
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|kandydat 15.05.2019, 18:10
    Wojciechu, a wp.pl nie wykupili właściciele o2.pl, bynajmniej nie Niemce?
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|PIS4you 15.05.2019, 19:18

Wojciechu, a wp.pl nie wykupili właściciele o2.pl, bynajmniej nie Niemce?

To o2.pl jest własnością Grupy Wirtualna Polska, czyli jednak szkopy. Smuteczek.
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|kandydat 15.05.2019, 19:40

To o2.pl jest własnością Grupy Wirtualna Polska, czyli jednak szkopy. Smuteczek.

Pytam kto kogo wykupił, a nie kto jest w jakiej grupie medialnej. Zresztą wisi mi to jak sekciarstwo w Lublinie.

Arahja

https://www.youtube.com/watch?v=A8d3QBMWUgs
    Odpowiedz
  • Re: Głosując na Konfederację, głosujesz jednocześnie za wypłatą "mafijnych roszczeń żydowskich"|kandydat 15.05.2019, 19:46
    „Przez Mariannę w nocy polucja
    Całe szczęście jest rewolucja
    Śmietnik płonie, policja pędzi
    No co z tą pałą do kurwy nędzy
    Łap pióro, ponuro w odezwie opisz flika
    Gwałcącego panny z barykad”

Marianna

https://www.youtube.com/watch?v=vyshGN14uBM

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook