Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"

dodano: 27.07.2018, 11:37
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

...rzecze pewnie Zwykly Posel w wywiadzie dla TVP.  Sugerujac tym samym jednoznacnize, ze posiada dostep do niejawnych informacji nt. sledztw prowadzonych w tej sprawie przez prokurature.

Pytanie kieruje do nielicznych, poukrywanych, myslacych forumowiczow, ktorzy deklarowali sie jako zwolennicy PiS. Nie przeraza Was to? Uwazacie to za normalne?

• Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Niechodliwy 27.07.2018, 12:00
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Fredny 27.07.2018, 12:17
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Boski 28.07.2018, 0:20

#bezżadnegotrybu

https://pbs.twimg.com/media/DjGKXm1W4AAnWmA.jpg

Się jej należało :)
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Piech 27.07.2018, 12:49
    W pytaniu, "czy to jest normalne" zawarłeś słuszną sugestię, że istnieje jakaś uniwersalna norma... No ale, czy ją poprawnie zidentyfikowałeś? Proponuję "Ojca chrzestnego" Maria Puzo. "Nie ruszamy się na wzajem" mogło się sprawdzać w sytuacji wspólnictwa bezpośredniego (np. czerwoni i różowi), ale obecne na scenie gangi kradły i kradną na własna rękę, w ten sposób dając sobie na wzajem paliwo polityczne (jeśli ma się dobrych dystrybutorów, a Kamiński i tak kiepski jest)...
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|MKasperowicz 27.07.2018, 14:54

W pytaniu, "czy to jest normalne" zawarłeś słuszną sugestię, że istnieje jakaś uniwersalna norma... No ale, czy ją poprawnie zidentyfikowałeś? Proponuję "Ojca chrzestnego" Maria Puzo. "Nie ruszamy się na wzajem" mogło się sprawdzać w sytuacji wspólnictwa bezpośredniego (np. czerwoni i różowi), ale obecne na scenie gangi kradły i kradną na ...

Tak, uniwersalną normą jest, że prokurator nie ujawnia szczegółów śledztwa byle komum
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Piech 27.07.2018, 15:51

Tak, uniwersalną normą jest, że prokurator nie ujawnia szczegółów śledztwa byle komum

Masz rację: "byle komu" Domyślam się jak to interpretuje prokuratura pod obecnymi panami, zaś wiem jak interpretowała TA SAMA prokuratura pod byłymi panami. Dlatego nie oburzaj się na pogodę...
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Polipid3 27.07.2018, 13:42
    jeśli mówi prawdę to wszystko ok!
    nie stroi się w fałsz.
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|MKasperowicz 27.07.2018, 14:54

jeśli mówi prawdę to wszystko ok!
    nie stroi się w fałsz.

Tak samo ok byłoby, gdyby niepowołana osoba miałaby dostęp do Twoich akt?
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|salvatore 27.07.2018, 14:06
    "Pytanie kieruje do nielicznych, poukrywanych, myslacych forumowiczow, ktorzy deklarowali sie jako zwolennicy PiS."

a są tu tacy??? :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Gurb 27.07.2018, 15:28

"Pytanie kieruje do nielicznych, poukrywanych, myslacych forumowiczow, ktorzy deklarowali sie jako zwolennicy PiS."

a są tu tacy??? :)

Bozon np.p zyznawal sie do niedogmatyzujacej sympatii wobec PiS.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: "Gawlowski bedzie mial zaraz nowe zarzuty"|Fredny 27.07.2018, 15:05
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook