Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa

dodano: 27.11.2017, 22:06
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

Ciekawym czy na forum sa osoby majace do czynienia z fugami cementowymi i epoksydowymi, chetne do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami. Zalezy mi na utrzymaniu czystosci i dlugowiecznosci, sklaniam sie wiec do epoksydu. Czy ktos juz z Was to robil i np. poznal pewne wady tego  rozwiazania? Z gory dziekuje za konstruktywne komentarze.

• Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|squn 27.11.2017, 22:19
    gdybym był żydem byłbym za epoksydem

[soory, wic]

http://emotikona.pl/emotikony/pic/2spam.gif
    ‘Cause I remember when we used to sit in the government yard in Trenchtown. Oba - obaserving the 'ypocrites as they would mingle with the good people we meet’
    Odpowiedz
  • Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|circ 27.11.2017, 23:14
    Ja wolę cementowe bo silikon i epoksyd odłażą po czasie w warunkach wilgoci.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|Adalbert1241 28.11.2017, 0:25
    ". Zalezy mi na utrzymaniu czystosci i dlugowiecznosci, sklaniam sie wiec do epoksydu."

W skrajnym przypadku polecam zdecydowanie z ł o t o. W formie drutu lub kształtownika. Miękkość formowania , bakteriobójczość i trwałość godne pozazdroszczenia. Z czystością ż a d n y c h problemów.
    Odpowiedz
  • Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|miś Korbiniana 28.11.2017, 8:41
    Nikt nie zapodal jeszcze fugi Bacha. ;-)

Przychylam sie do cementu, w razie uszkodzenia (np. upuscisz starodawne zelazko na kafelki) naprawa bedzie banalna. Uzyjesz dziwnych kompozytow i bedziesz mial przewalone.
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|Adalbert1241 28.11.2017, 15:51

Nikt nie zapodal jeszcze fugi Bacha. ;-)

Przychylam sie do cementu, w razie uszkodzenia (np. upuscisz starodawne zelazko na kafelki) naprawa bedzie banalna. Uzyjesz dziwnych kompozytow i bedziesz mial przewalone.

Zbyt kosztowan jest Fuga Jana Sebastiana. Do dobrego położenia trza dobrych o r g a n o w a to luksus niezmierny.
    Odpowiedz
  • Re: Fuga epoksydowa vs. fuga cementowa|miś Korbiniana 28.11.2017, 18:09

Zbyt kosztowan jest Fuga Jana Sebastiana. Do dobrego położenia trza dobrych o r g a n o w a to luksus niezmierny.

Dopiero co gdzieś czytałem, że Bachu startował na nadwornego komponistę Augusta Mocnego, ale Mszę napisał za słabą. ;-))
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook