Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Frédéric Martel - SODOMA Hipokryzja i władza w Watykanie

dodano: 20.05.2019, 11:37
akcje wątku: drzewko

Autor: tia

Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.

Już sobie zamówiłem, aby przekonać się, jaki to Święty Kościół Powszwchny.

Apeluję do Teofili, nie czytaj tej książki, tam nie ma żadnych korzyści duchowych dla ciebie.

• Re: Frédéric Martel - SODOMA Hipokryzja i władza w Watykanie|Ateistyczny lewak 20.05.2019, 19:29
    Yeah... niech zyje w niewiedzy.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Frédéric Martel - SODOMA Hipokryzja i władza w Watykanie|Gnębon vel Kruszon (urlopowany wew celu podleczenia nerw i psychiki) 20.05.2019, 19:33
    Hehańsko. Żadna AMS ani TWP, ani ME tej książki nie przeczyta. Bojące raczej są to dziewice.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Frédéric Martel - SODOMA Hipokryzja i władza w Watykanie|Ateistyczny lewak 20.05.2019, 20:52
    Tak sie boja prawdy ale powiedza, ze prawda was wyzwoli…. I nie chca byc wyzwolone…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook