Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka

dodano: 11.03.2019, 22:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Że niby nasz Lolek krył pedofilów. Ale jaja, ale cyrk! Nic tylko chwycić za popcorn:

https://media1.tenor.com/images/17f1b6175532ecba27f3fcfe8fdb5bd8/tenor.gif

• Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|ℳrohny 11.03.2019, 22:33
    Czy katechizm katolicki przewiduje desakralizację?
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|Boski TrumPePe 11.03.2019, 22:42

Czy katechizm katolicki przewiduje desakralizację?

Chyba nie, ale niech się nasi Drodzy katolicy gimnastykują. Fajnie jest na to popatrzeć.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|Adalbert1241 11.03.2019, 23:23

Chyba nie, ale niech się nasi Drodzy katolicy gimnastykują. Fajnie jest na to popatrzeć.

Prosze jeść popcorn bo efektem tej zabawy zawsze jest głod. Ten prawdziwy.Taki jak w Afryce.
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|ℳrohny 11.03.2019, 22:56
    Niepochlebne napisy (których nie będę cytował) pod adresem księży katolickich (a nawet JP2) pojawiły się w mojej windzie jakiś już czas temu.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|henryk1 11.03.2019, 23:06
    W euforię wpadacie. Wymieńcie się adresami:)
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|henryk1 11.03.2019, 23:08

W euforię wpadacie. Wymieńcie się adresami:)

Rurki obowiązkowe:)
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|ℳrohny 11.03.2019, 23:16

Tak. Rurki z kremem. Obowiązkowy zakup w dzieciństwie, gdy mama zabierała mnie z siostrą do serca miasta.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|Maj Majewski 11.03.2019, 23:28

Tak. Rurki z kremem. Obowiązkowy zakup w dzieciństwie, gdy mama zabierała mnie z siostrą do serca miasta.

A mnie babcia do kościoľa a potem rurki z kremem. Tylko dzięki tym rurkom siedziaľem w miarę cicho podczas mszy a co się wynudziľem i nawycieraľem kolan no ale fajne panie byľy w kościele więc czasami to mnie uspokajało.
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|Adalbert1241 11.03.2019, 23:32

A mnie babcia do kościoľa a potem rurki z kremem. Tylko dzięki tym rurkom siedziaľem w miarę cicho podczas mszy a co się wynudziľem i nawycieraľem kolan no ale fajne panie byľy w kościele więc czasami to mnie uspokajało.

"Juz w dzieciństwie miewał Kocio....."
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|henryk1 11.03.2019, 23:53
    Mnie nadal uspokajają. Na sumie:)
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|pan typu bears 11.03.2019, 23:55

Mnie nadal uspokajają. Na sumie:)

W sumie 💑
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|henryk1 12.03.2019, 0:06
    Na sumie:)
    Odpowiedz
  • Re: Franciszek atakuje Świętego Papieża Polaka|Ateistyczny lewak 12.03.2019, 1:40
    Najwyzszy czas.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook