Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.

dodano: 27.05.2019, 10:20
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

https://vod.tvp.pl/video/alarm,16052019,42664746

Warto obejrzeć i rozpowszechniać.

• Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Marksman 27.05.2019, 10:23
    ustawka...
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 10:27

ustawka...

Jasne.

Bo normalnie na zajęciach z edukacji seksualnej wychowuje się przecież dzieci do czystości...
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 10:46

Jasne.

Bo normalnie na zajęciach z edukacji seksualnej wychowuje się przecież dzieci do czystości...

Znów fiksacja na punkcie tyłka. Zazdroszczę wam ludzie problemów. I pisze to całkiem serio.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 10:57

Znów fiksacja na punkcie tyłka. Zazdroszczę wam ludzie problemów. I pisze to całkiem serio.

A ja panu nie zazdroszczę pańskich.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 11:04

A ja panu nie zazdroszczę pańskich.

Ja wcale tego nie chce.
    W każdym razie nie jest Pani pierwszą osobą, która po osiągnięciu pewnego wieku staje sie wtórną dziewicą, ostoją czystości itp, itd.
    Normalni ludzie za to z seksu radość czerpią, bo po to on jest.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 11:09

Ja wcale tego nie chce.
    W każdym razie nie jest Pani pierwszą osobą, która po osiągnięciu pewnego wieku staje sie wtórną dziewicą, ostoją czystości itp, itd.
    Normalni ludzie za to z seksu radość czerpią, bo po to on jest.

Pan zaś nie jest pierwszą osobą, która zupełnie naturalnie i swobodnie, z całym przekonaniem o słuszności swoich sądów ocenia innych nie znając ich w ogóle :)

Co jest nawet zabawne, ale świadczy o pewnej niedojrzałości.

Dobrego dnia życzę.
    +

Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 11:21

Pan zaś nie jest pierwszą osobą, która zupełnie naturalnie i swobodnie, z całym przekonaniem o słuszności swoich sądów ocenia innych nie znając ich w ogóle :)

Co jest nawet zabawne, ale świadczy o pewnej niedojrzałości.

Dobrego dnia życzę.
    +

Pisze to osoba, która z każdej wypowiedzi niezgodną z +++, wyciąga wnioski zupełnie inne niż były w zamiarze, po to by wykazać, że ktoś jest mendą, tak jak było wtedy jak "tak pomaga rodzicom, ale ma pretensje o to", gdy napisałem, że mama kumpla dostała dodatkową emeryturę i księdzu zaniosła.

To jest dopiero zabawne. Niedojrzałe może nie, ale żałosne na pewno.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 11:30

Pisze to osoba, która z każdej wypowiedzi niezgodną z +++, wyciąga wnioski zupełnie inne niż były w zamiarze, po to by wykazać, że ktoś jest mendą, tak jak było wtedy jak "tak pomaga rodzicom, ale ma pretensje o to", gdy napisałem, że mama kumpla dostała dodatkową emeryturę i księdzu zaniosła.

To ...

>wyciąga wnioski zupełnie inne niż były w zamiarze,

W czyim zamiarze, przepraszam?

Bo pańskie zamiary, a wnioski osób czytających to co pan napisze, to zazwyczaj są dwie zupełnie różne sprawy.

Tak to już jest, na tym okrutnym świecie.

Mimo to pozdrawiam nadal.
    +
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 11:35

>wyciąga wnioski zupełnie inne niż były w zamiarze,

W czyim zamiarze, przepraszam?

Bo pańskie zamiary, a wnioski osób czytających to co pan napisze, to zazwyczaj są dwie zupełnie różne sprawy.

Tak to już jest, na tym okrutnym świecie.

Mimo to pozdrawiam nadal.
    +

Wnioski mogą być błędne z powodu nieporozumienia i to można wyjaśniać, u Pani bierze się to natomiast ze złośliwości. Taka różnica.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 11:36

Wnioski mogą być błędne z powodu nieporozumienia i to można wyjaśniać, u Pani bierze się to natomiast ze złośliwości. Taka różnica.

Wnioski mogą być błędne, albo prawidłowe.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 11:43

W takim razie przejawia Pani złą wolę do wyciągania błędnych wniosków.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 13:23

W takim razie przejawia Pani złą wolę do wyciągania błędnych wniosków.

I w dalszym ciągu mówimy o wątku, w którym ubolewał pan nad tym, że rodzice kolegi wpłacają pieniądze na Caritas czy Radio Maryja?
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|atlantis 27.05.2019, 14:00

I w dalszym ciągu mówimy o wątku, w którym ubolewał pan nad tym, że rodzice kolegi wpłacają pieniądze na Caritas czy Radio Maryja?

Nad niczym takim tam nie ubolewałem, bo z tego co mi wiadomo tak się nie dzieje.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Teofila (w podróży) 27.05.2019, 14:24

Nad niczym takim tam nie ubolewałem, bo z tego co mi wiadomo tak się nie dzieje.

Proszę więc zamieścić linka do tamtej wypowiedzi, bo tak na okrągło i w domysłach, to możemy gwarzyć sobie do końca świata i nic z tego nie wyniknie.

A tak, każdy sam zobaczy jak jest i o czym pan mówi.
    Odpowiedz
  • Re: [film] Edukatorki seksualne o swojej pracy. Szczerze.|Avaret 27.05.2019, 13:01

A jednak nie szkoda pani czasu.
    Nie traćmy czasu na zbędne przecinki.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook