Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków

dodano: 7.11.2018, 17:11
akcje wątku: drzewko

Autor: drabinka

Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?

Tak to widzę.

https://i.imgur.com/c4ofjjy.jpg

• Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Agnes32 7.11.2018, 17:13
    Nie da się wejść.
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Agnes32 7.11.2018, 17:13
    Teraz widzę :D
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Ślabřík 7.11.2018, 17:29
    Super.

Ilo&Friends – Słaniečniki

https://www.youtube.com/watch?v=WXYVV-wUWk8

Pryvitańnie haspadzińnie Fieafiłaj (padarožžaj).

Prabačcie žarhon.
    Prostyja słovy. Prostyja rečy.
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|ℙ𝕒𝕟𝕘𝕠𝕝𝕚𝕟 7.11.2018, 17:33
    http://www.fronda.pl/forum/blues-to-korzenie-reszta-muzyki-to-owoce-willie-dixon,90329.html
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Bᴀɴɪ ᴅᴇ Sᴏᴛʜò 7.11.2018, 17:36
    K/ᴇ/ᴇ/ᴘ/ ᴄ/ᴀ/ʟ/ᴍ/ ᴀ/ɴ/ᴅ ʜ/ᴜ/ɢ ᴛ/ɪ/ɢ/ᴇʀ/s
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Boski 7.11.2018, 19:03
    Przesada.Pan używa 3 czy 4 kont naraz na Ff i nie nazwałbym tego dziwactwem.Widocznie ma pan taką potrzebę.
    Mi i większości wystarczy jedno :)
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|drabinka 7.11.2018, 21:12
    No, nie, nie. Sprostowanie. Założonych miałem ponad 200 kont, z czego 80% skasowano. Czyli pozostało jakieś 40. Część loginów zapomniałem. Zatem używam wciąż jakiś 20 kont. Ale nie zaprzeczę, że jestem krejzolem.
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|Adalbert1241 8.11.2018, 0:47

No, nie, nie. Sprostowanie. Założonych miałem ponad 200 kont, z czego 80% skasowano. Czyli pozostało jakieś 40. Część loginów zapomniałem. Zatem używam wciąż jakiś 20 kont. Ale nie zaprzeczę, że jestem krejzolem.

No ale drabinka i szczebelek to były projekty wyjatkowe i na wskroś egalitarne.:)))))
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|sedevacante 8.11.2018, 9:29

Czyli te 20 kont należy do "krejzola" i sprawia wrażenie, że forum jest pełne "krejzoli". :P
    Stał się pan ofiarą własnej "propagandy". ;)
    "Mogę się zgodzić, że faktyczny wakat istnieje ale prawnie nie istnieje." enrque111 "Nie jestem w jedności wiary z Franciszkiem, aczkolwiek zajmuje on Tron Piotrowy, wskazując gdzie znajduje się Kościół." enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|drabinka 8.11.2018, 12:16

Czyli te 20 kont należy do "krejzola" i sprawia wrażenie, że forum jest pełne "krejzoli". :P
    Stał się pan ofiarą własnej "propagandy". ;)

Pan też jest niezłym freakiem ;)
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|sedevacante 8.11.2018, 14:41

Pan też jest niezłym freakiem ;)

Proponuję założyć wątek, w którym jest ranking dziwadeł. Forumowicze będą głosować kto jest największym dziwadłem. :)
    "Mogę się zgodzić, że faktyczny wakat istnieje ale prawnie nie istnieje." enrque111 "Nie jestem w jedności wiary z Franciszkiem, aczkolwiek zajmuje on Tron Piotrowy, wskazując gdzie znajduje się Kościół." enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Ten #fforumek jest pełen dziwaków, krejzoli i freaków|drabinka 8.11.2018, 18:45
    Jak słodko zostać świrem
    Choć przez chwilę
    Choć przez chwilę

https://www.youtube.com/watch?v=_ZgVBmjzM1U
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook