Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego

dodano: 18.06.2017, 12:44
akcje wątku: drzewko

• Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|Rycerz_Ni 18.06.2017, 12:55
    Oby żyli wiecznie.
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|Tepi 18.06.2017, 13:02
    Ładne kwiatki :-)
    Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony. KKK
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|Cywilizacja Łacińska 18.06.2017, 14:17
    Skoro do Bolka, Olka i Bronka Szanowni Państwo zwracacie się per "pan prezydent", to wypadałby zwracać się do prezesa Kaczyńskiego per "pan premier"... albo przynajmniej per "pan prezes".

Oczywiście wszystkiego najlepszego dla obu panów.
    //Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|Wredny 18.06.2017, 14:28
    A Ziemia jest płaska i ma 6000 lat. Taka jest prawda i nie ma co podskakiwać-alias Bozon Higgsa
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|WojciechA 18.06.2017, 22:28
    The Beatles to antychrześcijański zespół..

Wyrzuciłem wszystkie ich nagrania - oryginalne płyty!
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|ProjectPi v2 18.06.2017, 22:35

The Beatles to antychrześcijański zespół..

Wyrzuciłem wszystkie ich nagrania - oryginalne płyty!

Jezu, ale choć napisz, że te płyty ukradłeś, a nie je kupiłeś, ok?
    Odpowiedz
  • Re: Dzisiaj urodziny sir Paula McCartney'a i posła Jarosława Kaczyńskiego|WojciechA 19.06.2017, 8:01

Jezu, ale choć napisz, że te płyty ukradłeś, a nie je kupiłeś, ok?

Kupione; siostra przed laty kupowała, mi dała, trzymałem, o Beatlesach poczytałem - wyrzuciłem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook