Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura

dodano: 1.06.2019, 22:53
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.

I dlatego jestem taki cięty na tę kłamliwą hołotę od Korwina i Brauna, która głosi wolnościowe hasła, a jeśli się dobrze przyjrzymy, to na nogach ich zobaczymy walonki. FARBOWANE NEOKOMUSZE LISY.

• Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Born To Kvetch 1.06.2019, 23:05
    To było późne lato 1988, gdy w drodze do Londynu spotkałem Amerykanina na dworcu w Amsterdamie. Podszedł i zagadał po angielsku — jak to zwykle Amerykanie — a gdy dowiedział się, żem Polak wymienił Wałęsę i Częstochowę. Chwilę pogadaliśmy o tym i owym, a potem każdy wsiadł do swojego pociągu. Jak akurat jechałem do Utrechtu przez miasto Gouda.

Innym razem spotkałem Amerykanina na przystanku przy pl. Na Rozdożu w Warszawie wczesną zimą 1994, ale to już inna historia.
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Born To Kvetch 1.06.2019, 23:21
    Choć, Wojtełe, jeżeli chodzi o potomków Anglów, Sasów i Duńczyków z domieszką krwi normańskiej to było mi zawsze bliżej do Anglików niż Amerykanów. Jakoś tak to wyszło, że za młodu spędziłem trochę czasu w London Town.

New Model Army

https://www.youtube.com/watch?v=Ws3nNv7q3jA
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |prostychlop 1.06.2019, 23:27
    „Kto nie z nami ten jest ruskim agentem”
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Born To Kvetch 1.06.2019, 23:37

„Kto nie z nami ten jest ruskim agentem”

Black Russian

https://www.youtube.com/watch?v=EKjz148iAno
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Adalbert1241 2.06.2019, 0:20
    Chyba w takim razie zlikwidują u siebie kontrwywiad jesli maja takiego fachowca:)))))

To oznacza parę setek ludzi bez pracy . Nie będa zadowoleni.
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Trollino 2.06.2019, 1:12

Chyba w takim razie zlikwidują u siebie kontrwywiad jesli maja takiego fachowca:)))))

To oznacza parę setek ludzi bez pracy . Nie będa zadowoleni.

😁
    A kiedy nie sposób już płynąć pod prąd, nie sposób już wyrwać się z matni, niebieski trolejbus zabiera mnie stąd, trolejbus ostatni.
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |enrque111 2.06.2019, 8:28
    A ja, dzięki temu, że na co dzień pracuję z Polakami, umiem odróżnić prawdziwego Polaka od czosnkowego mieszkańca Polin, zadaniowanego przez służby państwa okupującego Palestynę..
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |MKasperowicz 2.06.2019, 8:59
    A co współpraca z Amerykanami ma wspólnego z wolnościowcami? Przecież oni pierwsi są do bratniej pomocy i najeżdżania militarnego, a to zaprzeczenie poszanowania wolności.
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Polipid3 2.06.2019, 13:55
    Usraelskie PiS pieski obszczekują Polaków :)
    Odpowiedz
  • Re: Dzięki temu, że na co dzień współpracuję z Amerykanami, umiem odróżnić prawdziwego wolnościowca od ruskiego szura |Polipid3 2.06.2019, 13:57
    PiS lokaje i szabesgoje waleni w d... jeszcze chcą płacić za to :)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook