Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!

dodano: 2.03.2019, 20:03
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Wasz hejt mnie wzmacnia, a nie osłabia. A co nas nie zabije, to nas wzmocni, jak mawiał filozof. Ahoj!

https://media.giphy.com/media/Qjmp5vKEERPyw/giphy.gif

• Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:06
    Facet miał wypadek samochodowy, w którym oprócz rąk i nóg doznał również złamania żuchwy. Leży w szpitalu prawie cały w gipsie, szczęka też unieruchomiona jakąś szyną, gdy wtem wpada jego żona:

- Kochanie, ble,ble, ble... tak mi przykro... ble, ble, ble... musisz się teraz lekko odżywiać... ble, ble, ble... przyniosłam ci sucharki... ble, ble, ble... muszę już lecieć do pracy, co ci przynieść jutro?

Facet patrząc na nią z błyskiem w oku mamrocze zły:

- Oszechóf, kurfa
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:08
    Dwóch kajakarzy płynie środkiem oceanu. Żar leje się z nieba, a oni nie mają ani wody pitnej, ani jedzenia. Jeden z nich, próbuje coś złowić. Po wielu staraniach udaje się coś złapać. Wyciąga wędkę z wody, patrzy a tam złota rybka.
    - Wypuść mnie, a spełnię twoje życzenie - rzekła rybka.
    - OK, spraw, aby ta woda wokół zamieniła się w dobrze schłodzone piwo.
    Błysnęło, huknęło i rzeczywiście - już po chwili unosili się na falach złocistego trunku. Wodniak dumny z siebie, spogląda na kompana, czekając na słowa pochwały. Koleś który do tej pory obserwował milcząco całe zajście, odzywa się wreszcie z niezbyt zadowoloną miną.
    - Aleś kurcze wymyślił! Teraz musimy sikać do kajaka!
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Boski TrumPePe 2.03.2019, 20:08
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Born To Kvetch 2.03.2019, 20:17
    U rabina stało mnóstwo petentów. Same rozwody. Do pokoju rabina wchodzi młoda brunetka, a temperament aż z niej bije.
    - Rebe, muszę się rozwieść z moim mężem.
    - Ależ córko Izraela, opamiętaj się - powiada rabin - przecież dopiero od dwóch tygodni jesteś mężatką.
    - Tak, to prawda. Ale moje postanowienie jest niezłomne. Nie mogę żyć z człowiekiem, który nazywa się Lampa.
    - Ależ córko Izraela, wiedziałaś przecież przed ślubem, że twój narzeczony nazywa się Izaak Lampa.
    - Tak, mój rabinie, ale ja byłam pewna, że to lampa stojąca, a nie wisząca.
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Cyrenejczyk 2.03.2019, 20:20
    rano będziesz żałował i będzie ci wstyd
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Boski TrumPePe 2.03.2019, 20:22

rano będziesz żałował i będzie ci wstyd

Jestem trzeźwy. Jak zawsze. "Nie biorę narkotyków. Sam jestem narkotykiem", Salvador Dali.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:25

Jestem trzeźwy. Jak zawsze. "Nie biorę narkotyków. Sam jestem narkotykiem", Salvador Dali.

W zaspie śnieżnej leży pijak. Podchodzi do niego policjant i mówi:
    - Wstawaj koleś, bo zamarzniesz!
    - Coś ty! Po Borygo?
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Boski TrumPePe 2.03.2019, 20:26
    Nigdy w życiu nie byłem bardzo trzeźwy, jak teraz. Nigdy wcześniej tak bardzo nie byłem pewien tego, co chcę, jak teraz. Nigdy wcześniej nie byłem tak silnie zdeterminowany, aby masakrować lewaków, jak dziś. Dużo zależy od twojego własnego sposobu myślenia i od tego, w jakim towarzystwie się obracasz. Z każdym dniem rosnę w siłę coraz bardziej...
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:27

Nigdy w życiu nie byłem bardzo trzeźwy, jak teraz. Nigdy wcześniej tak bardzo nie byłem pewien tego, co chcę, jak teraz. Nigdy wcześniej nie byłem tak silnie zdeterminowany, aby masakrować lewaków, jak dziś. Dużo zależy od twojego własnego sposobu myślenia i od tego, w jakim towarzystwie się obracasz. Z każdym ...

Rozmawiają dwie blondynki.
    - Słuchaj, Mareczek powiedział, że jestem piękna, mądra i bardzo interesująca, a później mi się oświadczył!
    - I co, wyjdziesz za niego?
    - Coś ty! Nie wyjdę za faceta, który mnie okłamuje już przed ślubem!
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Born To Kvetch 2.03.2019, 20:48

Nigdy w życiu nie byłem bardzo trzeźwy, jak teraz. Nigdy wcześniej tak bardzo nie byłem pewien tego, co chcę, jak teraz. Nigdy wcześniej nie byłem tak silnie zdeterminowany, aby masakrować lewaków, jak dziś. Dużo zależy od twojego własnego sposobu myślenia i od tego, w jakim towarzystwie się obracasz. Z każdym ...

Tak? A sprawdzałeś poziom dopaminy i serotoniny? Testosteron też możesz sprawdzić.

https://www.youtube.com/watch?v=x9QKRpALphM
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Marksman 2.03.2019, 20:51

leciała ci krew z dupy jak cię cwelili za młodego?
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Boski TrumPePe 2.03.2019, 20:30
    W Polsce jest za dużo marudzenia, narzekaństwa i czarnowidztwa. Ludzie wolą powierzyć swój los 100 różnym "matkom boskim" niż wziąć własną dupę w troki i zacząć naprawdę działać! Wiele jeszcze musimy się nauczyć od Amerykanów, oj wiele.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:32

W Polsce jest za dużo marudzenia, narzekaństwa i czarnowidztwa. Ludzie wolą powierzyć swój los 100 różnym "matkom boskim" niż wziąć własną dupę w troki i zacząć naprawdę działać! Wiele jeszcze musimy się nauczyć od Amerykanów, oj wiele.

aleś Ty mundry Kuleś
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Cyrenejczyk 2.03.2019, 20:38

aleś Ty mundry Kuleś

wydaje się bardziej charyzmatyczny od pastora
    Odpowiedz
  • Re: Drodzy hejterzy, z każdym następnym dniem możecie mnie całować coraz czulej w... dupę!|Brunhilda Ciccioli 2.03.2019, 20:44

wydaje się bardziej charyzmatyczny od pastora

Ulepszona wersja
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook