Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Drobny szczegół w tle \"awantury o wawel\"

dodano: 15.04.2010, 8:39
akcje wątku: drzewko

Autor: Alium

Wczoraj mama zwróciła mi uwagę na "drobny szczegół".
Otóż w 2008 roku ~20 "osobistości" straciło miejsce w "Społecznym Komitecie Odnowy Zabytków Krakowa" ponieważ nie dopełnili obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego. Ponieważ do SKOZK powołuje i odwołuje Prezydent RP tzw "elity" były na niego strasznie oburzone.
A Krakówek (nie mylić z Krakowianami)jest mały i mściwy - sprawę SKOZK wywleczono przy okazji awantury o honorowe obywatelstwo (nota bene jeszcze wczoraj widziałem przy al 29 listopada bilboard "nie dla honorowego obywatelstwa" - czy coś w tym stylu). Nie wykluczone, że pier....... o "profanacji wawelu" itp też ma związek z tym, że ś.p. Prezydent przypomniał, że prawo jest dla wszystkich......

• Re: Drobny szczegół w tle \"awantury o wawel\"|Kefa Babelstein 15.04.2010, 8:42
    ...też o tym pomyślałem, ale bardziej prawdopodobna jest obawa przed rodzącym się mitem IV RP.
    Errant, si qui in bello omnes secundos rerum proventus exspectant
    Odpowiedz
  • Re: Drobny szczegół w tle \"awantury o wawel\"|Aspergesmen 15.04.2010, 8:58
    Demiurdzy III RP przestraszyli się narodu i jego reakcji na zakłamanie. Dlatego wypuścili bojówki.
    Prawda przeciw światu!
    Odpowiedz
  • Re: Drobny szczegół w tle \"awantury o wawel\"|wolyniak 15.04.2010, 9:34
    Wielce prawdopodobne.
    Sit nox cum somno, sit sine lite dies
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook