Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dobry warsztat samochodowy

dodano: 11.01.2019, 12:27
akcje wątku: drzewko

Szybka i tania naprawa skrzyni biegów lub silików dla samochodów dostawczych lub osobowych? Z Skrzynie.Eu to jesyt możliwe. Profesjonalny warsztat z bogatym doświadczeniem i całkiem przystepnymi cenami. Osobiście sprawdziłam i polecam. Szczegóły można znaleźć na http://skrzynie.eu

• Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 13:19
    Tego się nie naprawia? Kupuje sie nowe?
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Stefania-Harper 11.01.2019, 13:28
    jakby Pani była taka dobra to gdzie można znaleźć eksperta do silników diesla mercedes A classe?
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 14:08

jakby Pani była taka dobra to gdzie można znaleźć eksperta do silników diesla mercedes A classe?

Jest taki klient który sprowadza silniki po rozbitych krótkorozbieganych wozach wyższej klasy. Pare tysięcy i bum i silnik do Polski.
    W taki sposób za 3,000 kupiliśmy nowiutki silnik do X5
    Będąc w Kolonii w zeszłym roku musiałem nagle wymienić hamulce tylne na nowe .
    Ku mojemu zdumieniu w warsztacie wyższej klasy czynnym do 8 wieczór zrzeszonym w ichnim automobilklubie ( 6 stanowisk + sklep) widzę silniki uzywane i silniki naprawiane.
    Okazało się że tę zarazę zawlekli tam Polacy i Turcy.:)
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:16

Najlepsi specjaliści są na szrotach.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:20

Najlepsi specjaliści są na szrotach.

W ciągu ostatnich 25 lat rynek second hand rozrósł sie ogromnie. Radą na to są rzeczy psujące sie natychmiast po upływie gwarancji i niopłacalne w naprawie.
    Samochody z lat 90 tych są praktycznie niezniszczalne przez 30 lat jesli nie padnie karoseria
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:24

W ciągu ostatnich 25 lat rynek second hand rozrósł sie ogromnie. Radą na to są rzeczy psujące sie natychmiast po upływie gwarancji i niopłacalne w naprawie.
    Samochody z lat 90 tych są praktycznie niezniszczalne przez 30 lat jesli nie padnie karoseria

Ale jak się ma nówkę, to można szpanować :)
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:33

Ale jak się ma nówkę, to można szpanować :)

:)))))) Przed kim? Może ja sie obracam w dziwnym środowisku?
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:34

:)))))) Przed kim? Może ja sie obracam w dziwnym środowisku?

he, he, tak sobie napisałam, bo nie mam takiej potrzeby - w zupełności.
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:38

he, he, tak sobie napisałam, bo nie mam takiej potrzeby - w zupełności.

Lamborgini Miura czy też pozostałe sa piękne . Tylko gdzie tym jeżdzić i jak zaparkować?
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:40

Lamborgini Miura czy też pozostałe sa piękne . Tylko gdzie tym jeżdzić i jak zaparkować?

Nigdy nie patrzę na to czy piękne, tylko czy dobrze jeździ i się nie psuje. No i czy sprawdzi się w ekstremalnych warunkach podczas jazdy po górach.
    Nie jestem autofilem :)
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:28

Powiedzmy że maszyna z mojej dziedziny kosztuje nowa 150 tys EUR .

A 8 letnia 9.- 12.000 EUR ale jest to firma jedna z najlepszych na świecie.

Remont to 4-5 tys. EUR z oryginalnymi częściami i można dać taka sąmą 12 miesięczną gwarancję jak na nową .

Najstarsze z tego typu maszyn chodzą w Polsce od 32 lat. a są marki które mogły by pracować do końca wieku byle były części ale ograniczono czas produkcji i utrzymywania części zamiennych na zachodzie.:)

Odkurzacz z lat 50 tych chodzi do dzisiaj tak samo dobrze.. Na moim śmietniku przez ostatnie 10 lat widziałem ze 20 odkurzaczy wyrzuconych. które zapewne można było naprawić lub były dobre
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:31

Powiedzmy że maszyna z mojej dziedziny kosztuje nowa 150 tys EUR .

A 8 letnia 9.- 12.000 EUR ale jest to firma jedna z najlepszych na świecie.

Remont to 4-5 tys. EUR z oryginalnymi częściami i można dać taka sąmą 12 miesięczną gwarancję jak na nową .

Najstarsze z tego typu ...

Nawet gdybym nie wiedziała, co z pieniędzmi zrobić, to i tak nie kupiłabym auta za więcej niż 50 tys.
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|AnnaMS 11.01.2019, 15:32

Nawet gdybym nie wiedziała, co z pieniędzmi zrobić, to i tak nie kupiłabym auta za więcej niż 50 tys.

Złotych oczywiście.
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:34

Złotych oczywiście.

Subaru Forester . 2014 benzyna , ok,100.000 2 lata temu - 42 tys.PLN ( nie kupili:)))
    Odpowiedz
  • Re: Dobry warsztat samochodowy|Adalbert1241 11.01.2019, 15:35

Subaru Forester . 2014 benzyna , ok,100.000 2 lata temu - 42 tys.PLN ( nie kupili:)))

100 tys km przebiegu oczywiście.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook