Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dobra wiadomość

dodano: 13.09.2017, 17:00
akcje wątku: drzewko

Dziś jest 100 rocznica piątego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Równo za miesiąc, 13 października - szóstego objawienia i cudu słońca, czyli zakończenie jubileuszu objawień Matki Bożej Fatimskiej.

13 października będzie miała miejsce w Polsce premiera filmu Michała Kondrata „Dwie korony” o św. Maksymilianie Kolbe.

Film został już zaprezentowany na Manhattanie. Miał owacje na stojąco.
Po pokazach w Nowym Jorku i New Jersey, 26 września - uroczysta premiera filmu w Watykanie.

• Re: Dobra wiadomość|dr Hackenbush 13.09.2017, 17:31
    Szkoda, ze nie nakrecili filmu jak Slonce tanczy kan-kana...
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|Adalbert1241 13.09.2017, 17:39

Szkoda, ze nie nakrecili filmu jak Slonce tanczy kan-kana...

Dopóty dzban wodę nosi dopóki się....................................
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|ProjectPi v2 13.09.2017, 17:48

Dopóty dzban wodę nosi dopóki się....................................

...ucho Bogu nie urwie.
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|Teofila (w podróży) 13.09.2017, 17:55
    Deo gratias!
    +++

Dzięki za info.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|Kłosu 13.09.2017, 20:44
    "Smoleńsk" też miał owacje na stojąco a gorszego chłamu nie oglądałem! Filmy dla fanatyków...
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|Adalbert1241 13.09.2017, 22:10

"Smoleńsk" też miał owacje na stojąco a gorszego chłamu nie oglądałem! Filmy dla fanatyków...

E tam. Jest jeszcze Ida i Pokot.
    Odpowiedz
  • Re: Dobra wiadomość|dr Hackenbush 13.09.2017, 21:39
    [email protected] nie widziala filmu ale dala owacje na stojaco.
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook