Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości

dodano: 12.07.2018, 13:58
akcje wątku: drzewko

Autor: Zawistowski2

To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.

Szykuje się obowiązkowa śłużba wojskowa :(

Elżbieta Witek (rzecznik PiS) jednoznacznie stwierdziła, że obowiązkowa służba wojskowa powróci, a nawet wyjawiła jej szczegóły.

– Obowiązkowa służba będzie obowiązywać roczniki +1998. Młodzi po badaniach, jeśli się nie uczą, będą kierowani do koszar. Powołanie trafi nawet do rezerwistów oraz osób u których dawniej przyznano grupę D – powiedziała.

https://pikio.pl/obowiazkowa-sluzba-wojskowa-powolanie-moze-trafic-do-kazdego/

Są też głosy wskazujące, że ZSW to sposób na zniewieścienie mężczyzn wg Antoniego Macierewicza " szansą na wielki skok cywilizacyjny tych osób, które w nim są, a także na budowę własnej osobowości i służbę narodowi oraz może być wielką przygodą osobistą. "

Pamiętam czasy ZSW, mnie ten zaszczyt minął, ale opowieści kupli pamiętam. Oto kilka sposbów ratowania męskości.

1. Gra w piegi.
Żołnierz (prawdziwy facet) robi klocka na stole. Młodzi żołnierze poproszeni są (jakimś sposobem) o oparciem się brodą o brzeg stołu a wtedy żołnierz wali deską w klocka, powdoując rozbryzgi i śmieszne piegi na twarzach kolegów.

2. Dyskoteki (kumpel mówił, że to go poniewierało najmocniej). Połowa panów zdejmuje czapki a połowa zostaje w czapeczkach. Ci drudzy to "mężczyźni" a tamci "panie". Panowie proszę panie i się bawimy.

3. Walenie konia na czas. (bez opisu, rozkaz wydaje dowódca)

4. Oddział karny. Panowie mieli do układanie betonowe, ciężkie płyty. Zaproszona niewiasta opalała się obok w bikinii. Taka fantazja dowodztwa.

Oprócz zorganizowanych programów, były też oczywiście kawały indywidulne, np. włożenie śpiącemu koledze penisa w spiralę grzałki do wody.

Przy tych i podobnych programach wdrażania męstwa, pospolita popijawa na umur, to norma i zwyczajność. Zwyczajność, która stopniowo rysuje społeczny obraz mężczyzny a później ojca - targanego chucią psa, traktowanego jak pies i myślącego o głownej frajdzie: pozwoleniu żony na zalanie pały

• Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Gurb 12.07.2018, 15:14
    Grube :-)
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Ligure 12.07.2018, 17:16
    Miejmy nadzieję, ze jednak nie nastąpi powrót tej najbardziej patologicznej instytucji PRL-u. Nigdy przedtem, ani później nie miałem styczności z bardziej zdegenerowanym środowiskiem.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Niechodliwy 12.07.2018, 17:39
    Zachwyca mnie Pan Panie Zawistowski. Czasami z się z Panem zgadzam w stu procentach w innych przypadkach w ogóle. Wygląda na to, że albo Pan się musi przechrzcić na ateuszyzm-lewakizm, albo ja muszę znaleźć sobie niewolnicę seksualną w tradycyjnym modelu rodziny. Why not both?

Wątek cudny, uśmiałem się. +
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 18:11

Zachwyca mnie Pan Panie Zawistowski. Czasami z się z Panem zgadzam w stu procentach w innych przypadkach w ogóle. Wygląda na to, że albo Pan się musi przechrzcić na ateuszyzm-lewakizm, albo ja muszę znaleźć sobie niewolnicę seksualną w tradycyjnym modelu rodziny. Why not both?

katolik (a za katolika się uważam) odrzuca myślenie stadne - na zasadzie narodu, plemienia itd. Tym religia katolicka różni się od pozostałych. Jest dobro i zło a nie dobrzy i źli

Zapraszam na dzień lub dwa:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1792549817711369&set=g.313502382449628&type=1&theater&ifg=1
    To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 18:13

PS z "niewolnicą" to daleka przesada. To co tu piszę o rolach znajduje duży poklask wśród młodych kobiet - proszę mi wierzyć
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Niechodliwy 12.07.2018, 18:20

PS z "niewolnicą" to daleka przesada. To co tu piszę o rolach znajduje duży poklask wśród młodych kobiet - proszę mi wierzyć

Ależ zgadzam się, sam wiele razy miałem do czynienia z takimi. Jedyne na co wskazuję to zasada dobrowolności, cała reszta jest wedle uznania i indywidualnych poglądów.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 18:52

Ależ zgadzam się, sam wiele razy miałem do czynienia z takimi. Jedyne na co wskazuję to zasada dobrowolności, cała reszta jest wedle uznania i indywidualnych poglądów.

I ja uważam, że wolne związki nie powinny być zabraniane. Plagą są raczej związki "po ślubie" przyjmujące zasady wolnego związku (czyli małżeństwa nieważnie zawarte) - po co propagować taki twór? Ślub katolicki, powinien w swej formie, być nieatrakcyjny dla ludzi, którzy zwyczajnie chcą ze sobą być. A tak żenią się dla sukni i zwyczaju.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 20:04

W moim sąsiednim wątku z filmikiem, stadko "niewolnic" siedzi u dołu kadru i powtarza za macho okrzyki na chwałę świętych (wybierają je w specjalnych konkursach publicznych, na każde takie święto).

Każdy ma prawo do swojej definicji niewolnictwa - dla mojej żony jego przejawem, jest moja obecność na ff ;)
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Valenveil 12.07.2018, 18:36
    Say hullo to Claude Hooper Bukowski.

https://www.youtube.com/watch?v=pH8_M1fbXd4
    • 30 Seconds to Mars •
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 18:47

Say hullo to Claude Hooper Bukowski.

https://www.youtube.com/watch?v=pH8_M1fbXd4

Oczywiście, że powszechna służba to czyste zło.
    Jednak nie tyle chodzi o te tysiące, co to dostaną kulę na jakiejś głupiej wojnie, ale o te miliony, których koszary przerobią na stracone pokolenie psów Pawłowa.
    2 lata zwykle wystarczy.

Pisanie o "wojsku innym niż sowieckich czasach" to mydlenie oczu. Nikt w tamtych czasach nie narzekała na sowieckie wpływy - w kość dawali koledzy, ochrzczeni krajanie.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|miś Kolabo 12.07.2018, 19:04

Oczywiście, że powszechna służba to czyste zło.
    Jednak nie tyle chodzi o te tysiące, co to dostaną kulę na jakiejś głupiej wojnie, ale o te miliony, których koszary przerobią na stracone pokolenie psów Pawłowa.
    2 lata zwykle wystarczy.

Pisanie o "wojsku innym niż sowieckich czasach" to mydlenie oczu. Nikt w ...

W wojskowych okolicznościach przyrody takich jak powszechna służba wojskowa ujawniają się różni psychopaci – patrz „Samowolka” i pan Tygrys.

https://www.youtube.com/watch?v=-817gopGY1U
    Jestem miś. Gruby miś. Znam się z wami nie od dziś.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Ligure 12.07.2018, 19:11

W wojskowych okolicznościach przyrody takich jak powszechna służba wojskowa ujawniają się różni psychopaci – patrz „Samowolka” i pan Tygrys.

https://www.youtube.com/watch?v=-817gopGY1U

Taki "Tygrys", to margines, marginesu, i raczej historia opowiedziana w Samowolce jest mało wiarygodna.
    To normalni chłopcy, którzy nagle zaczynają się zachowywac jak zwykli łajdacy stanowią problem.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 19:18

Taki "Tygrys", to margines, marginesu, i raczej historia opowiedziana w Samowolce jest mało wiarygodna.
    To normalni chłopcy, którzy nagle zaczynają się zachowywac jak zwykli łajdacy stanowią problem.

Uogólniając - wielu moich kolegów było w woju i mogę stwierdzić jedno. Ani męstwa, ani mądrości tam nie przybywa. W najlepszym wypadku destrukcja jest niewielka, a w najgorszym - "śmiertelne postrzenie przy czyszczeniu broni". W większości skutki są tak pośrodku.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|miś Kolabo 12.07.2018, 19:25

Skąd wiadomo, że są normalni, gdy na komisji wojskowej trzeba tylko pokazać penis i cojones, przeczytać parę liter z tablicy, a nikt nie przeprowadza testów psychologicznych?
    Jestem miś. Gruby miś. Znam się z wami nie od dziś.
    Odpowiedz
  • Re: "Do woja, marsz woja, a ty nie płacz miła moja", czyli rodzimy sposób na podnoszenie męskości|Zawistowski2 12.07.2018, 20:26

ww to lajcik na potrzeby młodych widzów. Natomiast czyszczenie klopa szczoteczką do zębów to była sprawa oczywista - na tyle, że w ramach wyparcia, poniżani tak chłopcy starali się robić z tego farsę (ciekaw jestem, czy dziewczyna zmuszona do mycia kibla własną szczotką też opowiadałaby, że to fajowy żarcik).

Wojsko nie uczy ani patriotyzmu, ani innych pierdół - uczy jednego: albo ty dymasz, albo ciebie dymają. A rozkosz to rozkaz; myślenie szkodzi.
    Od myślenia to jest dowódca
    A po woju - żona.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook