Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"

dodano: 7.10.2017, 18:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Kapulik

Kto z Was zgadnie dlaczego?

Pytam jak naibardziej poważnie i potrafię to uzasadnić.

• Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Teofila (w podróży) 7.10.2017, 19:00
    W pierwszej kolejności powinien pan zaproponować imię dla siebie.

Może być w kilku wersjach.

I uzasadnić to naukowo.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Kovson 7.10.2017, 19:24

I uzasadnić to naukowo.

No te creo, Teola, no te creo.
    (Ne vin kredas, Teolino, ne vin kredas.)

“God is a concept by which we measure our pain“, said John Lennon • “La lingvojn vi parolos”, diris Jeŝua.
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Kapulik 7.10.2017, 19:55

I uzasadnić to naukowo.

No przecież ja mam kilka jak ten Wasz diabeł rogaty.
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Pollinis 7.10.2017, 22:59
    Maksiu, nie baw się w ludzkika z targu, co się na pierścionku nie zna
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Kapulik 7.10.2017, 23:16

Maksiu, nie baw się w ludzkika z targu, co się na pierścionku nie zna

Ale ja czasami lubię .
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Pollinis 7.10.2017, 23:24

Ale ja czasami lubię .

Wiem to juz od dawna.

Lepiej się przyglądać niż wyceny robić ;)
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Kapulik 7.10.2017, 23:30

Wiem to juz od dawna.

Lepiej się przyglądać niż wyceny robić ;)

Ale skąd pomysł, że to ma być wycena?
    Ja to uzasadnię i napewno nie będzię to nic co by brysiu owłaczało a nawet więcej, będzie z tego pseudo dumny.
    W każdym razie powinien być.
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Pollinis 7.10.2017, 23:37

Ale skąd pomysł, że to ma być wycena?
    Ja to uzasadnię i napewno nie będzię to nic co by brysiu owłaczało a nawet więcej, będzie z tego pseudo dumny.
    W każdym razie powinien być.

Czy ja coś piszę o uwlaczaniu?

Jeśli to ma byc uzasadnienie " ludzika z targu" a nie jubilera(a piszesz, że lubisz ludzikowanie), ktory oprócz obserwacji, ma wiedzę, to chyba wiesz ile warte bedzie takie uzasadnienie
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Adalbert1241 8.10.2017, 1:29
    Zdecydowanie jest fanem Kelly Monaco.
    Odpowiedz
  • Re: Dla mnie Stefan Bryś vel miszczu powinien nazywać się" Mydlany Sam"|Ateistyczny lewak 8.10.2017, 1:54
    To ja go nazwalem "miszczu" wiec moge dorzucic jeszcze kilka okreslen ...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook