Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem

dodano: 28.05.2019, 14:52
akcje wątku: drzewko

Tak nówi dla Radio Maryja

https://youtu.be/SIElov6r9Hc

• Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Polipid3 28.05.2019, 15:57
    spadaj przechrzto, figę rozumiesz.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 16:53
    Oj, to w Polsce jest malo katoliczek… no dobrze… jak juz ich nikt nie chce to nawracaja sie…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|atlantis 28.05.2019, 17:08

Oj, to w Polsce jest malo katoliczek… no dobrze… jak juz ich nikt nie chce to nawracaja sie…

Dwie minuty filmu, a seks ponad 10 razy padło.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|DelfInn 29.05.2019, 11:39

a ty spróbowołaś być taką choć raz?
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|spring 28.05.2019, 19:29
    Zapewniam, że nie dla każdej!!! ;)
    http://www.fronda.pl/a/pomodl-sie-dzis-do-matki-bozej-rozwiazujacej-wezly,40912.html
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Adalbert1241 29.05.2019, 1:12
    Jesli chodzi o" nówienie "to jest mi całkowicie nieznane. Może chodzi o praktyki sprawowane o nowiu Księzyca.?
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 1:31
    Dla katoliczki seks nie tylko nie jest złem, ale nawet Boskim Wyrokiem. Jest on zgodnym z naturą elementem, który wspiera zwierzchność mężczyzny, jako obiektu ciągłego pożądania.
    16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 10:45

Dla katoliczki seks nie tylko nie jest złem, ale nawet Boskim Wyrokiem. Jest on zgodnym z naturą elementem, który wspiera zwierzchność mężczyzny, jako obiektu ciągłego pożądania.
    16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on ...

Dla katolika też:"Bądźcie płodni i rozmnażajcie się” Rdz 1,28- to jest błogosławieństwo.

Jeśli mówimy o wyrokach, to dla mężczyzny brzmi on tak:"przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
    w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia." & W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz!»"- a skoro nie zdobywasz pożywienia w trudzie i pocie "od niej"[ziemi] nie wypełniasz Boskiego Wyroku, ergo nadal sprzeciwiasz się Bogu, co dosłownie wynika z Wyroku.
    "Dzięki ci Boże, że nie jestem jak ten katol"- interpretacja wg antykatoli
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|DelfInn 29.05.2019, 11:30

Dla katolika też:"Bądźcie płodni i rozmnażajcie się” Rdz 1,28- to jest błogosławieństwo.

Jeśli mówimy o wyrokach, to dla mężczyzny brzmi on tak:"przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
    w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia." & W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w ...

no. :-)
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 15:54

16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on ...

Natomiast mówimy o Księdze Rodzaju - księdze powstania człowieka.
    I może być tak, że kobieta urodzi bezboleśnie (cesarka), albo nie będzie miała dzieci wcale (zakonnica, osoba poświęcająca się innym bez stanu konsekrowanego i małżeńskiego, istnieją kobiety nie czujące pozbawione pożądliwości wskutek zaburzeń, oraz mężczyźni, niezdolni do pracy i utrzymania rodziny. Nie są skazani na piekło, ale o zasadniczym Stworzeniu Rodzaju, opowiada jednak ww Księga i to chciałem wskazać, jako Boski kierunek.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 15:48
    Ano zdobywam i nawet jestem spocony. Przyzwyczaiłem się. I bez tego trudu ani żona, ani dzieci, nie maiłby co jeść.

A to pomnik ojcostwa - ale nie w Polsce:
    "Sylwetka syna została wykonana z części usuniętych z korpusu ojca, przedstawiając, jak wiele ojcowie poświęcają budując życie swego syna."
    http://nad.pisz.pl/images/2019/05/29/61136230_2819254981470647_4516808228058693632_n.png
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 16:13

Ano zdobywam i nawet jestem spocony. Przyzwyczaiłem się. I bez tego trudu ani żona, ani dzieci, nie maiłby co jeść.

A to pomnik ojcostwa - ale nie w Polsce:
    "Sylwetka syna została wykonana z części usuniętych z korpusu ojca, przedstawiając, jak wiele ojcowie poświęcają budując życie swego syna."
    http://nad.pisz ...

Stałeś się rolnikiem i uprawiasz ziemię? Bo tylko uprawiając ziemię w trudzie i pocie oblicza wypełniasz Boski Wyrok.
    "Od ziemi" masz zdobywać pożywienie, własnoręcznie. Nadal jest dosłowne odniesienie do Wyroku.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 17:22

Stałeś się rolnikiem i uprawiasz ziemię? Bo tylko uprawiając ziemię w trudzie i pocie oblicza wypełniasz Boski Wyrok.
    "Od ziemi" masz zdobywać pożywienie, własnoręcznie. Nadal jest dosłowne odniesienie do Wyroku.

Wystarczy dodać jedno słowo, w tym wypadku "własnoręcznie", by nadać własny sens (znacznie łatwiejszym zabieg byłoby dodać słowo "nie").
    Ziemia była i jest źródłem pożywienia a jaj płody zbierane są nie tylko własną ręka, ale i ciągnikiem, który też ktoś produkuje, projektuje itd.
    Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie). Choć kąpię się co rano, to gdyby nie współczesna chemia, wieczorem śmierdziałbym jak zwierze (czasem się to zdarza, przez zapomnienie).
    A synów uczę, by umieli zarobić i na siebie i na żonę i na dzieci - tu gdzie obecnie mieszkam, jest to przez kobiety dobrze widziane a kwestia posłuszeństwa nie budzi żadnego awersu. Przeciwnie - została mi skutecznie (przez nie) wpojona, czym próbuję się podzielić.

A wracając do meritum - tutaj elementy takie jak biust, pupa itd to estetyka i tzw atrybuty, ale nie erotyzm, a do czego sprowadza się erotyzm? Do penisa. Poważnie.
    Ale nie musisz mi wierzyć, bo i po co. Koniec dyskusji.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 17:44

Wystarczy dodać jedno słowo, w tym wypadku "własnoręcznie", by nadać własny sens (znacznie łatwiejszym zabieg byłoby dodać słowo "nie").
    Ziemia była i jest źródłem pożywienia a jaj płody zbierane są nie tylko własną ręka, ale i ciągnikiem, który też ktoś produkuje, projektuje itd.
    Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie ...

A gdzie w Księdze Rodzaju pisze coś o ciągnikach?
    Albo się trzymasz tekstu dosłownie, jak to robisz za każdym razem gdy dotyczy kobiet, albo nie wykonujesz wyroku. Tyle.

O zarobkowaniu też w Księdze rodzaju nie ma. Wyrok to wyrok, zwłaszcza Boży Wyrok,nieprawdaż panie Zawistowski?

Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 18:01

Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie ...

Btw, samym ciągnikiem możesz co najwyżej poimitować ujeżdżanie byka, ewentualnie rekonesans po okolicy zrobić, a nie "zbierać".
    Do zbierania służą kombajny. Do ciągnika maszynę trzeba dopiąć, coby cokolwiek w polu czy sadzie zrobić.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook