Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czysta kalkulacja

dodano: 9.01.2018, 20:13
akcje wątku: drzewko

Prawie wszyscy ministrowie, których najbardziej ścigała "totalna opozycja" zostali zdjęci. I dziw bierze dlaczego? Wszyscy wykonywali świetna pracę. W kraju dział się cud uzdrowienia. NIe było najmniejszego powodu na zmianę tak wspaniałych ministrów. A jednak się stało. Czy może następcy będa lepsi? No lepszego od takiego na ten przykład Waszczykowskiego, przecież nie ma. A może jakieś przewiny były straszne? No Karnowscy, Gazeta świrów polskich i inne radio maryjne media mówiły nam w kółko, że ludzie wręcz kryształowi.

Dlaczego zatem odwoływać ekipę tak wspaniałej (już nie dobrej, to za mało) zmiany? Ano psia jucha wybory idą:D Co większe pr-owskie "ludzie wtopy i żenady" trzeba pochowac do szafy coby nie straszyły. Wyborców spod znaku wariat i/lub świr widać policzono i wyszło, że za mało ich na wygraną samorządowych wyborów, a o parlamentarnych mie wspomnę. Ci najbardziej spaleni jak Radziwił czy Waszczykowski, leżeli już z łbem pod toporem od dawna. Wybory mości rodacy najważniejsze, aby utrzymac dojną zmianę i "choć koryto puste to jeszcze można lizać".

Farsa medialna i hucpa z zarządzania Państwem. Tyle.

Ps. Poprzednia władza nie była lepsza, jakby ktoś chciał mi cośtam głupiego zarzucić.

• Re: Czysta kalkulacja|Bahram 9.01.2018, 20:21
    Z sektą wyznawców św Brzozy jest jak ze wszystkim sektami. Odszczepieńcy są dla takich organizacji największym wrogiem. Już bredzą że Macierewicza odwołały ''lewaki'' a więc Kaczyński awansował na ''lewaka'' Równie komicznie wyglądał ostatni spór niejakiego Reya czyli tropiciela Ruskich w każdym polskim wychodku z organizacją co to chciała obalać rząd PIS. Organizacja była kierowana przez szurów takich samych jak Rey.
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Chumbawamba 9.01.2018, 20:24

Z sektą wyznawców św Brzozy jest jak ze wszystkim sektami. Odszczepieńcy są dla takich organizacji największym wrogiem. Już bredzą że Macierewicza odwołały ''lewaki'' a więc Kaczyński awansował na ''lewaka'' Równie komicznie wyglądał ostatni spór niejakiego Reya czyli tropiciela Ruskich w każdym polskim wychodku z organizacją co to chciała obalać rząd ...

Kaczyński jest socjalistą ekonomicznym. Udowodnij jeśli jest inaczej.
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Ateistyczny lewak 9.01.2018, 20:31
    @Chumba - PiS stac na wszystko.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Chumbawamba 9.01.2018, 20:32

@Chumba - PiS stac na wszystko.

Nie popadajcie w paranoję.
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Altek 9.01.2018, 20:38
    Jedni wyborcy dołączą, inni odejdą - na dwoje babka wróżyła, czyli ryzyko wyborcze, celem większość konstytucyjna.
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|salvatore 9.01.2018, 20:45
    Kuleg da sobie spokój bo jak mawiał Kohelet " Marność nad marnościami, wszystko marność".

Proponuje emigrację wewnętrzną i klejenie modeli można też pisać pamiętniki dla potomnych.

Ja osobiście siedzę sobie wygodnie w fotelu sączę nalewkę (to dla zdrowotności) i oglądam ten spektakl za, który zresztą słono płacę więc chyba mi się należy? Nie :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Chumbawamba 9.01.2018, 20:49

Kuleg da sobie spokój bo jak mawiał Kohelet " Marność nad marnościami, wszystko marność".

Proponuje emigrację wewnętrzną i klejenie modeli można też pisać pamiętniki dla potomnych.

Ja osobiście siedzę sobie wygodnie w fotelu sączę nalewkę (to dla zdrowotności) i oglądam ten spektakl za, który zresztą słono płacę więc chyba mi się ...

A to i ja się napiję i posłucham na przykład tego:
    https://www.youtube.com/watch?v=5Qzd-Ko3Nqo
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|salvatore 9.01.2018, 21:04

A to i ja się napiję i posłucham na przykład tego:
    https://www.youtube.com/watch?v=5Qzd-Ko3Nqo

Z trudem ale da się jeszcze słuchać :) tekst OK

Ja słucham sobie tego bo młodość mi przypomina , pacyfizmem zionie i ruska śpiewna mowa, którą lubię.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPcglRBYfu0
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Chumbawamba 9.01.2018, 21:06

Z trudem ale da się jeszcze słuchać :) tekst OK

Ja słucham sobie tego bo młodość mi przypomina , pacyfizmem zionie i ruska śpiewna mowa, którą lubię.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPcglRBYfu0

Chyba bym na melancholijnie/smutno musiał pić:D
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|salvatore 9.01.2018, 21:19

Chyba bym na melancholijnie/smutno musiał pić:D

można też na prikusku i na prigladku :) w obu przypadkach występuje słoninka aczkolwiek tylko w pierwszym podlega konsumpcji :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Chumbawamba 9.01.2018, 21:28

można też na prikusku i na prigladku :) w obu przypadkach występuje słoninka aczkolwiek tylko w pierwszym podlega konsumpcji :)

Salvatore wyhamuj trochę z rosyjskim językiem i kulturą, bo zaraz szpionem Cię tu niektórzy mianują:)
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|salvatore 9.01.2018, 21:50

Salvatore wyhamuj trochę z rosyjskim językiem i kulturą, bo zaraz szpionem Cię tu niektórzy mianują:)

Nic na to nie poradzę,że bardzo lubię prostego ruskawo czeławieka z tą jego mroczną i mocno skomplikowana duszą.

Długa historia może kiedyś.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Adalbert1241 10.01.2018, 18:23

Nic na to nie poradzę,że bardzo lubię prostego ruskawo czeławieka z tą jego mroczną i mocno skomplikowana duszą.

Długa historia może kiedyś.

No dusza eto problem
    Odpowiedz
  • Re: Czysta kalkulacja|Ateistyczny lewak 9.01.2018, 20:51
    @Chumba - ..."Nie popadajcie w paranoję."... jesli rozpatrywalbym tylko PiS to, faktycznie, moze popadalbym w paranoje ale mowimy przeciez o RydzoPiS (ekstrema) wiec wydaje mi sie, ze wyjatkowo ostrozne podejscie do sprawy jest bardzo wskazane, dorzucmy do tej kombinacji episkopatologie to faktycznie mozemy popadac. :)
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook