Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?

dodano: 15.03.2009, 10:22
akcje wątku: drzewko

Autor: konserwowany

"bo mieliśmy być niebem a jesteśmy piekłem" - Komentarz Tygodnia

...w celu znalezienia tej jedynej i poślubienia jej? Przytoczone argumenty zamierzam użyć w dyskusji na ww. (nie mam pojęcia czy tak to się skraca, wybaczcie) temat. Dyskusji poza fforumowej rzecz jasna.

Proszę o głos fforumowiczki i fforumowiczów po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" (mogą być rozwodnicy lub ci po umowie zawartej w UC), ew. narzeczeni. Pisanie: "Jestem samotn(a/y), ale mogę zawsze mieć kogo chcę i mam ogromne powodzenie" zostanie wzięte za dowód szczególnej desperacji, niezależnie od stanu faktycznego.

Interesują mnie też argumenty kobiet w kwestii "zdobywania tudzież walki o nie"

Dziękuję wszystkim.
Wasz Konserwa

• Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|konserwowany 1.01.1970, 1:00
    może zadziała
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|kłapouchy 15.03.2009, 10:28
    Spox to już drugi rok, ten krytyczny na trzecim będzie już po problemie ;] Zapomnisz co to kobieta ;]
    Photons have mass? I didn't even know they were Catholic. // "Pan jest mym pasterzem, nie brak mi Nietzschego." by Ignac // nowy adres technicznych frondy [email protected]/null
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|konserwowany 15.03.2009, 10:30

Spox to już drugi rok, ten krytyczny na trzecim będzie już po problemie ;] Zapomnisz co to kobieta ;]

Proszę o głos fforumowiczki i fforumowiczów po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" (mogą być rozwodnicy lub ci po umowie zawartej w UC), ew. narzeczonych.
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|kłapouchy 15.03.2009, 10:31

Proszę o głos fforumowiczki i fforumowiczów po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak" (mogą być rozwodnicy lub ci po umowie zawartej w UC), ew. narzeczonych.

ŁŁŁeeeeeee.... ( z resztą mam prawo być dziś nieuważny w Twych wątkach, ciesz się iż nie wkleiłem sabatona :D).

* * * *
    Kurdę to tylko potwierdza tezę przewodnią, żadnej kobiety w pobliżu by przez moment być "narzeczonym" i mieć uprawnienia do prowadzenia dyskusji tutaj ;]
    Photons have mass? I didn't even know they were Catholic. // "Pan jest mym pasterzem, nie brak mi Nietzschego." by Ignac // nowy adres technicznych frondy [email protected]/null
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|konserwowany 15.03.2009, 10:36

ŁŁŁeeeeeee.... ( z resztą mam prawo być dziś nieuważny w Twych wątkach, ciesz się iż nie wkleiłem sabatona :D). * * * *Kurdę to tylko potwierdza tezę przewodnią, żadnej kobiety w pobliżu by przez moment być "narzeczonym" i mieć uprawnienia do prowadzenia dyskusji tutaj ;]

>by przez moment być "narzeczonym" i mieć uprawnienia do prowadzenia dyskusji tutaj ;]

Może po prostu już otrzymałeś swoją nagrodę?
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|Martinus 15.03.2009, 10:32
    Nie trzeba. Ja się nie uganiałem. Sama przyszła.
    "Blogi internetowe są zagrożeniem dla demokracji." Barrack Obama
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|konserwowany 15.03.2009, 10:34

Nie trzeba. Ja się nie uganiałem. Sama przyszła.

No właśnie, ja też wierzę, że w ew. okowy małżeństwa Dobry Bóg wsadza nie pytając za bardzo o zgodę. Prawdopodobnie przy innych sakramentach przebiega to trochę inaczej.
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|Anika 15.03.2009, 10:33
    Ach, to o to chodzi. A ja już pomyślałam, że głosiostwo jest zaraźliwe. :DDD
    \\\\
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|świeczek 15.03.2009, 10:36
    No, Konserwa, pińcet wpisów jak nic.

A teraz idę przeczytać i się wypowiedzieć :DDD
    Uczciwość wymaga od dżentelmena takiego zachowania wobec kobiet, żeby jego intencje nie ulegały najmniejszej wątpliwości. (Semele)
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|konserwowany 15.03.2009, 10:37

No, Konserwa, pińcet wpisów jak nic.

A teraz idę przeczytać i się wypowiedzieć :DDD

Trzeba było wpierw przeczytać;P
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|świeczek 15.03.2009, 10:40

Trzeba było wpierw przeczytać;P

Ale musiałam, no :DDD (a teraz przeczytałam i medytuję!)
    Uczciwość wymaga od dżentelmena takiego zachowania wobec kobiet, żeby jego intencje nie ulegały najmniejszej wątpliwości. (Semele)
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|Kriss de Valnor (oddać Petepa!) 15.03.2009, 10:37
    Wszystko zależy od kondycji fizycznej. Jak jest się słabego zdrowia, to lepiej się nie uganiać.

A na wzmocnienie kondycji brom jest najlepszy.
    "Modlić się to prosić o deszcz. Wierzyć to przynieść parasol." (Bruno Ferrero)
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|wojtek 17.03.2009, 11:02

Wszystko zależy od kondycji fizycznej. Jak jest się słabego zdrowia, to lepiej się nie uganiać.
    A na wzmocnienie kondycji brom jest najlepszy.

Brom akurat temu nie służy.... :D
    Patrz więc, żeby światło, które jest w tobie, nie było ciemnością. (Łk 11,35)
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|Ewolucjonista 17.03.2009, 6:27

Brom akurat temu nie służy.... :D

To jeszcze jeden przykład oryginalności tego forum. Nigdzie indziej nie życzy się bromu tym, którzy czują pociąg do płci przeciwnej.
    Odpowiedz
  • Re: Czy za dziewczynami trzeba się uganiać?|Sodalitium Pianum 15.03.2009, 10:41
    Hmm... nie mam na tym polu dużego doświadczenia. Jak mi się podobała jakaś dziewczyna to ja jej nie i na odwrót. Nigdy nie miałem do tego szczęścia. Z resztą mam naturę samotnika. Może to znak, że mam inne powołanie? Zamierzam to sprawdzić!
    www.objawienia.info - objawienia prywatne uznane przez Kościół katolicki.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook