Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy palenie papierosów jest grzechem?

dodano: 11.10.2017, 19:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Mirosław Salwowski

Zachęcam do odwiedzania stron, którą redaguję: www.kulturadobra.pl; www.salwowski.net. Osoby, które chciałyby się mną skontaktować mogą pisać na poniższy adres mailowy: [email protected]

Temat dość stary, ale mimo to jary. Zachęcam do lektury:
http://salwowski.net/2017/10/11/czy-palenie-papierosow-jest-grzechem/

• Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|salvatore 11.10.2017, 19:56
    No jest, aczkolwiek lekkim.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Agnes32 11.10.2017, 19:59

No jest, aczkolwiek lekkim.

Jesteś pewny? A te wszystkie choroby, które są jego skutkiem? A to trucie innych ludzi, nawet takich, którzy nie tolerują dymu z papierosa? Dla mnie ciężki, zwł, jeśli nie zwraca się uwagi na innych.
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|salvatore 11.10.2017, 20:09

Jesteś pewny? A te wszystkie choroby, które są jego skutkiem? A to trucie innych ludzi, nawet takich, którzy nie tolerują dymu z papierosa? Dla mnie ciężki, zwł, jeśli nie zwraca się uwagi na innych.

Tak jestem pewny. Poza tym można palić i nie truć innych więc ten argument odpada. Co do chorób owszem zgoda ale np. nieracjonalne odżywianie się też jest szkodliwe i powoduje różne choroby.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Agnes32 11.10.2017, 20:18

Tak jestem pewny. Poza tym można palić i nie truć innych więc ten argument odpada. Co do chorób owszem zgoda ale np. nieracjonalne odżywianie się też jest szkodliwe i powoduje różne choroby.

No niestety. Można palić i nie truć innych, ale ja mam zupełnie inne doświadczenia. Mam wokół siebie palaczy, którzy nic sobie z innych nie robią, a wręcz reagują z dużą agresją, kiedy zwróci im się uwagę.
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|salvatore 11.10.2017, 20:35

No niestety. Można palić i nie truć innych, ale ja mam zupełnie inne doświadczenia. Mam wokół siebie palaczy, którzy nic sobie z innych nie robią, a wręcz reagują z dużą agresją, kiedy zwróci im się uwagę.

Źle czynią ale ja na to nic nie poradzę. Ja nie truję bliźnich bo palę tylko na świeżym powietrzu i nigdy w miejscach niedozwolonych.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Agnes32 11.10.2017, 20:52

Źle czynią ale ja na to nic nie poradzę. Ja nie truję bliźnich bo palę tylko na świeżym powietrzu i nigdy w miejscach niedozwolonych.

Raczej nie liczyłam na to, że coś poradzisz ;-)
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|cyberpunk 11.10.2017, 20:09
    Stoję na balkonie palę papierosa
    Warszawa i ja
    Stoję na balkonie palę papierosa
    Szkoda tylko, że to wszystko się kiedyś skończy

https://www.youtube.com/watch?v=F2WWn_B2Qdg
    Hajde Bože budi drug pa okreni jedan krug unazad planetu. Noć je kratko trajala a nama je trebala najduža na svetu.
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Ateistyczny lewak 11.10.2017, 21:44
    Zapytaj kardynala ktory pali...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|WojciechA 11.10.2017, 22:02
    Tak, grzechem nienawiści do bliźniego przez trucie go smrodem.
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|miś Korbiniana 12.10.2017, 7:55
    Uodpierdulta sie od Francuzuff!
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Bogumił Rzepa 12.10.2017, 13:22
    Raczej tak, ale anatemy bym nie rzucał :P
    Czy może być dla nas lepsze pokrzepienie i utwierdzenie niż gdy widzimy jak stare grzechy znikają z naszego życia? [email protected]
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Duft Punk 12.10.2017, 13:26
    O Fleur-de-Lys…
    Odpowiedz
  • Re: Czy palenie papierosów jest grzechem?|Rycerz_Ni 12.10.2017, 20:57
    Paliłem 25 lat. Pod koniec paliłem już 2-3 paczki dziennie. Nie palę już 2,5 roku. Ale sam nie dałem rady, nałóg był zbyt mocny. Musiałem użyć lekarstw. Pomogły i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook